nasiona marihuany

Wspólny OUT 2018!

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ja na spocie mam male bonio i jak tam wpadam to na poczatek ***ne bonio siadam na wiadrzei patrze na to wszystko. Faza wchodzi pije piwo i zaaaaagubienke. Siedze tak z 10 min i ciagle sie bije z myslami ze ja pie***le tyle roboty nie dam rady i dzuma hehehe. Koncze 1 pifko fazka sie laczy z alko i karawana rusza ;) heheheh potem juz kolejne bonia to juz lajcik z druuugiiiim piffffkiem ;)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Każda praca się opłaca.!
Każdy litr w taka pogodę to ważna sprawa. Na serio tak było w poletku tak sucho, że jak lalek wodę to się kurzylo.
 

Mroziq

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2014
Postów
84
Buchów
0
Az mnie dziwi, ze dopiero teraz natrafilem na twoj watek.

Poletka wygladaja imponujaco. Domyslam sie, ze kilka automatow juz pod kose poszlo, moze jakas aktualizacja z opisem tego zabiegu? Czekamy! :D
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Naprawdę panowie dużo roboty zrobiliście ale napewno się będzie opłacało czekam na efekt końcowy :spalony:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Elo, a więc tak: większość AF została za***ana przez śmieci, którzy wyczaili ziomka z drona i o***ali spota.
Zniszczyli też kilka sezonów.

Zostało bodajże 5 AF z których zebraliśmy ok 200g. Były to WW i AK od black diamonds seeds.

Na dniach Cannabis ściął pozostałe sezony, ale szału nie ma.

Najbardziej do gustu przypadło mi jaranie z GGxHK od GGS. Mimo tego, że jest sianowate to klepie bardzo przyjemnie.

Tak się prezentuje to co mi zostało:


Tutaj wspomniane AF:



Wiemy już która ku**a okradła nam spota, zamontowałem nawet fotopułapke z nadzieją, że wrócą, ale okazało się, że niepotrzebnie, bo sami się wygadali. Czekam tylko na odpowiedni moment, żeby wyruchać ich w dupy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół