nasiona marihuany

Wspólny OUT 2018!

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Siemano! W tym roku postanowiłem wraz z ziomeczkiem(ProCannabisNL) spróbować swoich sił na oucie.

PESTKI AF:


GGS:

- 40 szt. mix
- 10 szt. White Russian X Green Crack
- 10 szt. Girl Scout Coockies
- 10 szt. Amnesia

Black Diamonds Seeds:

- 5 szt. Cheese Auto

Bulk Feminized Seeds:

- 2 szt. Blue Berry


SEZONÓWKI:


Serious Seeds:

- 1 szt. Serious 6


Dinafem:

- 1 szt. California Hash Plant


Feemale Seeds:

- 1 szt. Purple Maroc

Dutch Passion:

- 1 szt. Passion 1

GGS:

- 4 szt. Guerilla Gold x Hindu Kush
- 2 szt. Passion X Shaman


Na pierwszy rzut poleci wszystkie 10 w/w seznów.
Zaraz po nich mix AF od GGS, które już się moczą, oraz 5 Cheese Auto od Black Diamond Seeds.



Zdjęcia sezonówek:




Ogólnie na wszystkie spoty poszło jakieś 2 tyś L ziemi sklepowej z kurzym obornikiem w granulkach i dolomitem.
Na każdego sezona poszło przynajmniej 90L.
Kilka fotek spotów pod AF, zdjęć tych pod sezony niestety nie dałem rady zrobić - wszystko w swoim czasie!




Nawozy:

Tutaj dominuje firma Plagron(mineralne), choć na początek czyli faze weg chcę zaszczepić mikoryze i polecieć na organicznych.


Tutaj fot odżywek:


Mam nadzieje, że niczego nie pominąłem, pozdro!

 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
to poletko to nie za bardzo schnac bedzie jak dopie****i lato?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Właśnie zastanawialiśmy się czy nie dać hydrożelu, ale ogólnie pod spodem jest glina i woda wybijała gdy je kopaliśmy.
Najwyżej będę nak***iał z wodą. :D
 

Mike04

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
155
Buchów
141
Odznaki
2
Wyściółkuj ziemię albo daj jakąś agrowłókninę, będzie zatrzymywać wilgoć.
Chyba że masz dużo czasu na latanie z baniakami ;)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Wyściółkuj ziemię albo daj jakąś agrowłókninę, będzie zatrzymywać wilgoć.
Chyba że masz dużo czasu na latanie z baniakami ;)

Dzięki za rady, mamy jeszcze trochę czasu do namysłu. Coś się zaradzi na pewno. ;)
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Sporo ziemi nanieśliście, jak af podrosną to wystarczy że sianem nakryjecie i będzie git, hydrożel też dobra opcja, sam używam.
ps. Nie odważyłbym się robić outa ze znajomym, z fartem :D.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
No to zaczynamy :spalony:
 
S

ShelbyGT

Guest
Przygotowanie bardzo ładne, widać że jakiś ogar jest.

PMarocka miałem parę razy, dobry plon ale trochę z mocą za słabo jak dla mnie.

Najbardziej mnie ciekawi ten California Hash Plant, przymierzałem się do niego na out parę razy ale zawsze był tym który odpadał w ostatnim etapie eliminacji co do wyboru nasion.

że Wam się chciało tyle ziemi w pole nieść... ;-)
 

yashahima

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2012
Postów
94
Buchów
0
Fajne to pole ;) na początku możesz latać z wodą a później slomą można wyłożyć żeby ziemia bardzo nie schła. Widzę że spot nie jest jakoś szczególnie zakamuflowany, podejrzewam że możesz tam prowadzić bardzo szczegółowowy dozór jeśli okolica jest bezprzypałowa ;) lubię takie miejsca bo można ogarniać wszystko na bieżąco; ) ja sam mam takie miejsce w którym mogę wylegiwac się na leżaku z blatem a wokół marysia. Jak na poczatek fotorelka przejzysta, postaraj się jak możesz dodawac inormacje na temat wieku roślin z każdym up-em (taka moja prosba). Zachecam do zobaczenia mojego mazara. Pozdrawiam i oby bez przypału no i zaglądać oczywiście będę.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Dzięki Panowie! :D Też mnie ciekawi ten California Hash Plant, jakiś czas temu ktoś polecił mi go na in, ale wyszło jak wyszło i poszedł na out.

Fakt, trochę ziemi przerzuciliśmy, a jeszcze mamy w planach zrobić poletko pod drugi rzut AF.

yashahima, tak jak piszesz, okolica jest bezprzypałowa. :D Na leżaku raczej nie będę tam leżał, ale pewnie niejeden lolek spłonie w towarzystwie dziewczyn. :spalony:

Wiek dziewczyn waha się od 4 dni do 2 tyg. Właśnie California, S6 i największe GGxHK mają po 14 dni.

pozdro
 
K

Komarov

Guest
Autorze, a to nie jest tak, że dolomit (niby naturalna skała bla,bla) przeszkadza mikoryzie w rozwoju? bo szukam od paru ładnych dni konkretnego info a tu nic.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Pewnie w jakimś stopniu przeszkadza, ale nie dałem go na tyle dużo żeby zabił grzyba. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Autorze, a to nie jest tak, że dolomit (niby naturalna skała bla,bla) przeszkadza mikoryzie w rozwoju? bo szukam od paru ładnych dni konkretnego info a tu nic.

Ja nic takiego nie słyszałem i raczej wydaje mi się ze dolomit ma znikomy wpływ na mikoryzę. Sam dolomit jest nawozem pochodzenia naturalnego, z mielenia skal wapniowo - magnezowych. Czytałem natomiast ze dolomitu nie powinno się stosować w tym samym czasie razem z obornikiem ponieważ wchodzi on w reakcje z azotem w nim zawartym i wytraca się amoniak, który może uszkodzić planty. Należy odczekać 3-4 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,077
Buchów
5,495
Odznaki
3
Ja nic takiego nie słyszałem i raczej wydaje mi się ze dolomit ma znikomy wpływ na mikoryzę. Sam dolomit jest nawozem pochodzenia naturalnego, z mielenia skal wapniowo - magnezowych. Czytałem natomiast ze dolomitu nie powinno się stosować w tym samym czasie razem z obornikiem ponieważ wchodzi on w reakcje z azotem w nim zawartym i wytraca się amoniak, który może uszkodzić planty. Należy odczekać 3-4 tygodnie.

Tego już nie wiedziałem, jak długo ten amoniak się utrzymuje?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół