nasiona marihuany

Nasłonecznienie spota - problem

Wyszukiwarka Forumowa:

Pawlo621

New member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
4
Buchów
0
Witam Wszystkich, całkiem nie dawno zaczaiłem sobię fajnego spota. Miejscówka wygląda w taki sposób, że rośnie tam duża wierzba, a w koło niej rosną gęste krzaki. Mój plan jest taki by zasadzić tam swoje roślinki. Miejscówka naprawdę była by spoko, ale myślę, że jest tam mało światła(postaram się dodać zdjęcia do wglądu). Jak myślicie, jak dużo potrzeba światła słonecznego nasza mała?
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam !
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Od strony północnej może stać ta wierzba. Obczaj sobie te miejsce na mapce w necie i okresl gdzie północ. Naj lepiej jak strona południowo wschodnia będzie jak najmniej zakryta.
 
L

Lord of Old School

Guest
Mysle że ze 7-8 h minimum,im więcej światła tym większy krzak no i polon.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Kolego różnie to bywa.Minimum te 6 h słońca jest wskazane.(bezpośredniego)
Wiadomo im więcej słońca tym pokażniejszy plon i rozwój roślin.
Ale te 6 h to takie minimum.

pozdrawiam
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
6-7h to minimum i najważniejsze żeby było od samego rana, wieczór jest nie istotny
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
No właśnie jest odwrotnie, mj woli światło od południa do zmroku a rankiem moze miec cień.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
No właśnie jest odwrotnie, mj woli światło od południa do zmroku a rankiem moze miec cień.

Nie wiem czemu tak sądzisz. Nie chodzi jak świeci słońce bo świecie cały czas tak samo a inne pierdy takie jak chmurki itp zmieniają jego moc. Z rana roślina jest z reguły mokra a wilgotność okolicy wysoka. Słonko wychodzi i jeśli świeci od samiuśkiego rana to są to moim zdaniem korzystniejsze warunki niż od południa do wieczora :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Testowałem to zarówno ja jak i inny grower ktory jedzie mega duze uprawy out i po kilku sezonach takie nasze spostrzezenia.
Zawsze staram sie miec spoty gdzie drzewa czy zarosla mam od strony północnej a od poludnia słonko.
Nie zawsze tak sie da ale jak juz mam cień to niech jest rankiem czyli spot nasłoneczniony od 10-11 do wieczora
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół