nasiona marihuany

Koniec ery cxb3590

Wyszukiwarka Forumowa:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Tytuł trochę click bait, ale nie ważne.

https://www.bridgelux.com/products/eb-series

Nie mam totalnie czasu więc tylko zostawiam link i zachęcam do sprawdzenia data sheet.

Wydajność dochodząca do 175lm przy 3k i wykres spectrum wyglądający bardzo obiecująco.

Chyba wezmę to na testy.
Zapraszam do dyskusji te bridgeluxy mogą być hitem.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Coby dlugo beda i co chwila sa polepszane :) tak wiec ziomek ery tak szybko nie zakończą a nie jakies gówna pokazujesz muzumanskie :D
 

dankacz

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2014
Postów
249
Buchów
0
Jeśli się zdecyduje to myślę że 100, ale muszę poszukać jakiś grow pod tym na rolitup coś z tym robili ale nie miałem czasu poszukać.

---------- Post Zaktualizowany 14:52 ---------- Data pierwszego postu 14:22 ----------

Kolejna ciekawa opcja na ledach samsunga, wydaje się tania i wydajna.


https://m.ebay.com/itm/HLG-Quantum-...-LED-Panel-Grow-Light-80CRI-L-K-/192450410577

Quantum boardy to bardzo fajna sprawa. Jest dużo tematów i fotorelacji na rollitup. Sam się nad tym zastanawiam.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Porównując do clu058m2m2 to teoretycznie różnica w sprawności ok.+10%, cenowo wychodzi do 20% taniej, ale największa korzyść jaką zauważyłem to temperatura i łatwość montażu.
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
na roliitup jest nie jeden

byłem i widziałem same wątki o tym czy lepszy bridgelux czy samsung i masa ludzi wykłócających się że COB jest do dupy bo nierówno oświetla, i druga masa ludzi mówiąca tej pierwszej że są głupi i nie umieją dobrze zrobić COB

i to by było tyle na rollitup, fotorelacji od sionka do harvestu nie widziałem więc nowa technika, albo słabo szukałem

napisz jak widziałeś inne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół