nasiona marihuany

Rozkmini to ktoś?

Wyszukiwarka Forumowa:

thc111

Member
Rejestracja
Sty 6, 2016
Postów
22
Buchów
0
Siema
To moja pierwsza uprawa
Nasionka mam z mocnego palenia, I tak to wygląda po 3 tyg.
Bez odżywek na samej wodzie.
Jaka to płeć?
Porady jakieś?











 
Ostatnia edycja:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Toż to się jeszcze nie określiło. Nie napisałeś jaka ziemia, jaki fotoperiod, nawozy bla bla. Ogólnie ta doniczka na 2 planty to przesada..

PS. To mocne palenie to ten słynny holender?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
jeszcze nie wiadomo
ktory to dzien?
jesli sezon to zmien swiatlo na 12/12 i zobaczymy czy wyjda wlochy czy jaja ;)
a jesli automat to poczekaj z tym swiatlem 18/6 do 30dnia i samo sie okresli.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
masz wyzej odpowiedz, wiesz czy to sezon czy automat? pewnie nie.. ile maja teraz slonca, a ile nocy?
 

thc111

Member
Rejestracja
Sty 6, 2016
Postów
22
Buchów
0
masz wyzej odpowiedz, wiesz czy to sezon czy automat? pewnie nie.. ile maja teraz slonca, a ile nocy?

Właśnie nie wiem co to jest,
W boxie maja światło 12/12
Bez żadnych odżywek, na samej wodzie, zrobiłem tylko drożdże z wodą i cukrem.
Pzdr! ??

---------- Post Zaktualizowany 21:50 ---------- Data pierwszego postu 21:47 ----------

Szacun
Haha :) :lol3:
No tak! Bez wygłupów Panowie, chcę się was poradzić, zależy mi ☺️
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
dobra chlopaku, najwazniejsze teraz to przesadzic je tak, do dwoch roznych donic aby nie uszkodzic korzeni, dwie mery nie moga byc w jednej donicy beda sie bily o jedzenie, potem jak chcesz wiedziec czy to chlop czy laska zmien na 12/12 tak za 2tyg mysle jak podrosna zalezy gdzie to trzymasz.

swoja droga przypomnialo mi sie jak kiedys z 12 lat temu wyroslo mi kolo 10 koszykarek na parapecie, nasiona ofc z karmy dla papug, sadzone w jednym takim podluznym pojemniku do pakowania jedzenia , hahaha co za czasy, matka mi to wyrzucila jak sie dowiedziala co sadze ^^
 

thc111

Member
Rejestracja
Sty 6, 2016
Postów
22
Buchów
0
dobra chlopaku, najwazniejsze teraz to przesadzic je tak, do dwoch roznych donic aby nie uszkodzic korzeni, dwie mery nie moga byc w jednej donicy beda sie bily o jedzenie, potem jak chcesz wiedziec czy to chlop czy laska zmien na 12/12 tak za 2tyg mysle jak podrosna zalezy gdzie to trzymasz.

swoja droga przypomnialo mi sie jak kiedys z 12 lat temu wyroslo mi kolo 10 koszykarek na parapecie, nasiona ofc z karmy dla papug, sadzone w jednym takim podluznym pojemniku do pakowania jedzenia , hahaha co za czasy, matka mi to wyrzucila jak sie dowiedziala co sadze ^^

Cały czas są od początku 12/12
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół