nasiona marihuany

Psylocibe Cubensis by Wooden Man

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP​

Dość sporo się dzieje wiec po kolei.

1.
2 ciastka z odmianą A+ ładnie zarastają , a dwa które nie ruszyły poszły do kosza .





2.
Kukurydza z odmianą B+ zakończyła zarastanie i wczoraj wysypałem do tacki. Na spodzie jak i górze mokry wermi







3.
Jeden z 3 słoików na życie z odmianą Z niestety złapał infekcję dwa nadal ładnie zarasta.






4.
żyto z odmianą A+ jak i B+ zaczęły zarastać




5.
No a co z Goldenami !! no właśnie porażka nie mam pojęcia czemu tak rosną.... zaczynam się zastanawiać czy to nadal Goldeny a to temu że po namoczeniu zaczęły rosnąć taki :


 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Sterylizowałeś tą okrywę z wermu na kukurydzę? Muszę i ja jakoś się zabrać za drugie podejście. Chyba przez te upały było gównianie u mnie. Ładnie teraz leci u Ciebie :)
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Sterylizowałeś tą okrywę z wermu na kukurydzę? Muszę i ja jakoś się zabrać za drugie podejście. Chyba przez te upały było gównianie u mnie. Ładnie teraz leci u Ciebie :)

Bez sterylizacji okrywa jak i spód .... tylko w jednym z poradników się natknąłem ze chłop sterylizował okrywę, inne poradniki twierdzą że kiedy wszystko jest dobrze skolonizowane nie powinna grozić żadna infekcja.
Mam nadzieje że coś w końcu normalnego zacznie rosnąć....

Dziś zacząłem moczyć 2L żyta i na 1L kuku, czyli aż do skutku ;)
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Produkcja idzie !!

Do ciastek nie wracam bo to tylko strata czasu zarastają powoli a żyto i kuku bez porównania szybciej, Ciastka z A+ jeszcze nie są gotowe a wszystkie słoiki z zytem i kuku już pieknie zarosły i są na tackach. Kuku które wysypałem do małej tacki już rosną na niej piekne grzybki. A goldeny rasną nadal dziwne .... próbowałem się czegoś dowiedzieć na grzybowym forum lecz tam też nie uzyskałem odpowiedzi czemu tak rosną .... niedługo idą do kosza i robią miejsce tackom











 
Ostatnia edycja:

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Mam pytanko, jak sterylizowałeś słoiki z żytem? Mam taką grubą przekminkę, bo wszędzie jest napisane, że musi być 15PSI 121stopni C. Szkopuł tkwi w tym, że wszystkie szybkowary w EU są standaryzowane na 70kPA czyli jakieś 10PSI, a to już wtedy ch*j. Masz jakiś spoko szybkowar? Bo wk***ia mnie myśl zamawiania tego z USA xD a w Polsce bez kitu nie da się znaleźć, albo ja coś ch***wo szukam
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Zwykły szybkowar dałem za niego 70-90 zł dość mały ale daje radę. Nie mam pojęcia jakie psi tam śmiga jak narazie miałem tylko w jednym słoiku pleśń i to raczej nie wina szybkowaru. Przy wyborze radził bym kierować sie wielkością do mego wchodzą jedynie 3 słoiki 1l to niewiele :/
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Dzięki, no właśnie chyba też spróbuję na tym europejskim, chociaż wedle wszelkich źródeł te 15 PSI to jest must have. Ale jak widać u Ciebie wszystko śmiga normalnie. Ciekawy temat te grzyby, pierwszy raz będę leciał. A jak tam u Ciebie, co się dzieje aktualnie? ;)
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Siema a wiec dzieje się dalej

Z tamtej tacki zebrałem 2,5g suchych grzybków zawsze to coś. Rossły na kukurydzy i wyjąłem ją z tacki i namaczałem przez 12h po czym rozpadła mi się na 3-4 częsci ale za wiele nie brałem do głowy wrzuciłem spowrotem do tacki i nawet wyrósł jeden grzybek .... czekam może jeszcze wiecj się pokaże.
Tacki z B+ tak trochę dziwnie rosną
Tacki z Z strain od Rusha zaczęły co pinować ale jest sporo tego i juz widać że grubsze i większe urosną
Tacki z A+ przerosły cała okrywę i miejscami robiła się żółta grzybnia, doradziłem się na innnym forum i sterylnym widelcem usunąłem te miejsca i przysypałem nową okrywą i dalej oczekuje na życie
Słoik z 1l kuku b+ juz jest gotowy i wyląduje na tacki





 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Up !!

Zacząłem microdousing po jakimś czasie podzielę się wrażeniami puki co spoko

Tacki B+ trochę wykręcone rosną ale są
Tacki A+ dalej cisza
Tacki Z strain pieknie obrodziły i wczoraj włożyłem kolejne 3 tacki z kuku własnie z tą odmianą

fotki :



Tacki B+





Tacki Z strain







 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
22,9g Z strain z 5 tacek pierwszy rzut myślę ze spoko
Tacki z A+ nie wystartowały lecz dwa ciastka z ta odmianą są już w terarium jak nie pójdzie to hmm na pewno nie zamówię nowej strzykawki ... raczej printa kupię bądź będę szukał pomocnej osoby

Dziś zebrałem odmianę B+ i cześć grzybków się nie otworzyły ale są spore to takie można szamać ? W dodatku porosły jakieś bulwy grzybne .... oceńcie to sami








 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
ja myślę, że szamać można na spokojnie XD ale z tej całej grzybni i tych bulw też na 100% możesz wyekstraktować psylocybinę, spirytusem normalnie jak RSO.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Witam,

Tacki z B+ na życie złapały infekcję tacki na kuku jeszcze nie ruszyły
Tacki z A+ nie ruszyły i raczej nie łudzę się że ruszą, Ciastka z tym szczepem czekam ale liczę że może jeszcze coś z nich będzie
Tacki z Z strain drugi rzut dobiega końca, Grzybów jest mniej lecz są o wiele większe i masywniejsze od pierwszego rzutu. Pierwsza tacka została zebrana i do ponownego namaczania

Foto










 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
miałem przeprowadzkę trochę innych spraw na głowie i wszysko poszło się je**ć ale jeszcze drugi rzut zebrany w większości, Myśle że udany projekt a grzybków trochę jest wiec jak na razie styka może na wiosnę odpale ponownie grow bo zalezy mi na A+ a tych nie udało mi się wychodować.

Fajna przygoda !

Proszę do zakończonych
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Za***iste te grzybki Wooden, próbowałeś ?
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Za***iste te grzybki Wooden, próbowałeś ?

No raczej :) ale nie podeszła mi odmiana B+ czy też Z strain ponieważ jeżeli chodzi o trip są to bardzo ale to bardzo podobne odmiany a trip charakteryzuje się bardzo mocnymi i głębokimi rozkminami i podróżą w głąb twego ja i postrzegania siebie i otoczenia, swego zachowania, postępowania itp przynajmniej ja tak miałem za każdym razem przy w miarę niewielkich dawkach ( do 1g)
Na wakacjach miałem przyjemność spróbowania odmiany A+ i to jest to czego bym szukał w grzybach, bardziej wchodzi w czill i wizualizacje i nasze polskie Łysiczki też moim zdaniem idą w tym kierunku mogę się mylić bo mam małe doświadczenie ale opisuje jak ja to widzę i jak mi wchodziło
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół