nasiona marihuany

COME BACK - Po 4 latach... Na spokojnie, na luzaku...

Wyszukiwarka Forumowa:

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Myślę że "wiadomo" napisał, bo działał intuicyjnie czyli to nie był jego pierwszy raz - działał tak jak zawsze - jak znajdywał to kradł .Taka moja teoria , może autor się wypowie
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
i to jest jedyne foto planta w twojej 'fotorelacji"? pokazales krzaka ktorego komus za***ales buraku

i co to znaczy wiadomo?nie kazdy jest zlodziejem-to wiadomo!

"Buraku". Takie staropolskie.
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Dzisiaj kolejne 2 dołki zrobione, są to single ES. Miałem wsadzać automaty, ale poszły dwie sezonówki, bo omyłkowo je wziąłem.

A i temat w ankietach zamknięty, może jest gdzieś inny czy znalazło się spota? Ok, już znalazłem.

Natrafiłem na spota, a dokładnie to chyba 1 dołek, bo drugi niby był, ale pusty. Jedna roślinka i jakaś stara saperka z rękawiczkami. Niestety chłopakom wziąłem to, wiadomo... Jeszcze mają czas na znalezienie miejsca gdzieś dalej.

Znalezione:



o Kułwa to chyba moje... :)
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Podsumowanie na 16 maj 2018

Koszta:

209,05 zł - Nasiona

Afgan - 3/3 komplet (jeden dublet i jeden singiel 16 maja wysadzony w torfowej doniczce jak kiełek puścił)
1 BD i 1 Amnesia X-treme - w dublecie na starym spocie - BIG LOL
2 ES - w "spotach" jako single

Thailand - 0/5 jak na razie, żaden nie wystrzelił
2 A X-T - jeszcze na wacie coś wystrzelić nie chcą, ale niedawno wrzucane były do wody

2 ES i 1 BD gratis - Przepadły w dziwnych okolicznościach
1 znaleziony

Ślimakol - 30 zł
Dolomit 10 l + doniczki torfowe - 24 zł
Biohumus + Ziemia 10l - 10,98 zł
Ziemia x3 10l + butelki z wodą mineralki - 17,74

Razem: 82,72 zł
Z nasionami: 291,77 zł

Zaraz kilka fot

OLD SPOT

Sadziłem tu kiedyś, ale to było 4 lata temu, pamiętam taką akcję, że tam na***any chodziłem, latarką świeciłem w nocy, jest to spot przy dróżce w nawłoci. Rosły tam kur***ko dobre giganty, tylko problem w tym jest taki, że już te drzewka obok przez te 4 lata wyrosły w ch*j wyższe i nie ma takiego dostępu do słońca.

Raz miałem tam po***aną akcję, że już przy ścince idę przez tą 2 metrową nawłoć (polecam sadzić), że idę już opie****ić, to i słyszę głosy, jakby ktoś właśnie przede mną ścinał to, ja czekałem obsrany i tak wyszło, że tam z jedna czy kilka łodyg było ***anych, zostały dla mnie ochłapy.

W tym roku posadziłem w tym samym miejscu, nie wiem chyba to najbardziej kretyńska rzecz. Bo na środku był dołek, taki jakby ktoś sadził jeszcze rok wcześniej. Więc dla mnie [*]. Ale w myśl zasady, najciemniej pod latarnią. Wsadziłem tam dzisiaj Amnesie X-Treme i Big Debil XL jako gratis dostałem z GF. Wszystko FEM i auto. Nie wiem czy BD wyrośnie, bo łodyszka coś tam lekko się ułamała, ale zobaczymy.

Spot przypał 95%. O tak wyglądało jak zaszedłem.



W poszukiwaniu, kanapa, można sobie leżeć, jarać jointy i patrzeć jak rosną...



O tak wygląda większość moich roślinek, noworodki marihuany, nic ciekawego na razie, dolomit, mieszanka czarnej ziemi, ze sklepową, obsypane ślimakolem.



Hej ziomek żyjesz? Śpisz? A nie Ty nie żyjesz... Czyli padlina po drodze:



Seks pewnie przed ślubem w plenerku z damą z Roksy...



Pewnie ktoś się zapytał tamtej damy czy woli bez... Proszę bez i to jaki piękny:



A tak wygląda NAWŁOĆ - mam z nią bardzo dobre wspomnienia, jest to według mnie idealna roślina na miejscówkę. Łatwo się kopie dołek bo rośnie na takiej glebie brunatnej (trochę czarna, trochę brązowa), rośnie bardzo wysoko, jest jej dużo i jest gęsta. Jeżeli idziemy przez nawłoć podnosimy nogi wysoko i się przecieramy, a nie tupiemy by nie wydeptywać ścieżek. Rośnie około 150-200 cm lub więcej w zależności od czynników. Kwitnie na żółto, sprawdźcie w Google, po uschnięciu są takie patyki kruche, łamliwe łodygi.



To by było na tyle...

Na ten moment w ziemi:
2x ES Single
3X Afgan jeden singiel, jeden dublet
1X Znaleziony
Big Devil XL i Amnesia X-Treme na starym spocie...

2x Amesia X-Treme niewykiełkowana, na wacie...
Thailand x5 - straciłem nadzieję, lecz nadzieja podobno umiera ostatnia... Ale chyba nie w tym przypadku.

Łącznie osiem podlane biohumusem, ślimakol w okół itd. Do następnego!

PS.
Jeszcze mam wykopany jeden wolny dołek.
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Dobry spot w tej nawłoci, i dobry pomysł ponownie tam sadzić po tym jak Ci za***ali planty. I dobrze by było jakby Tobie ukradł ktoś planty, żebyś cyganie zobaczył jak to fajnie, szukać spota drugi raz, nosić tam ziemię, tracić 2 tygodnie aż roślina wyjdzie z ziemi i zacznie rosnąć, wykarczować krzaki do okoła.
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Stan na 22 maj 2018

Małe podsumowanie:

15 zamówionych + 2 gratisy = razem 17 + 1 znaleziony (18 łącznie)
3 pestki (2 ES, 1 BD) - Przepadły w dziwnych okolicznościach
5 Thailand - nie wykiełkowało

Posadzony niedawno Afgan singiel - przepadł, spot w nawłoci niedaleko kawałka wypalanej traw. Na dołku z roślinką było coś szarego, coś jak popiół, ale to na pewno nie było to, patrzyłem w nocy chwile, szybko poszedłem.

Znaleziony na razie się przyjmuje, oglądałem go wczoraj.

2 single ES i dublet 2 Afgan nie zaglądałem od czasu posadzenia, planuję pewnie w następnym tygodniu zobaczyć, ewentualnie koniec maja (pewnie kolejny wpis).
Na "old spocie" patrzyłem niedawno, ten BD ułamany jeden nie ma go, obok jest Amnesia X-Treme.

Dziś posadzona jako singiel kolejna Amnesia X-Treme. Tak samo jak wczoraj. Wszystko maluchy jeszcze.

Tak więc z 17/18 została szczęśliwa 8.

Razem 7 FEM: 2 ES, AUTO: 2 AF, 3 A X-T, 1 NN.

Doliczam:
+3,19 zł ziemia 10l
+17,37 zł lakier, odświeżacz jako chemia do odstraszania zwierząt, zobaczymy
 
Ostatnia edycja:

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Podsumowanie na 29 maj 2018

#1 Zamówiłem pestki 4 maja (209,05 zł) ze sklepu GanjaFarmer.com.pl:
- 5x Thailand AUTO FEM (nie wykiełkowały, a jak wykiełkowały to jakieś chore, nie szły, kompletna lipa) breeder: BULK
- 3x AUTO FEM Afgan (Bulk - wzorowo) (1 już przepadł, 2 są)
- 4x Sezon Easy Sativa Duch Passion (2 przepadły już w fazie "wody", 1 nie ma, jeden został)
- 3x AUTO FEM Amnesia X-Treme (wzorowo wszystkie są)

Gratisy: Sweet Seeds Big Devil XL FEM AUTO (jeden przepadł w fazie wody, drugiego nie ma, podobno miał złapaną troszkę łodyszkę)

- 1 znaleziony

#2 Doszła przesyłka 8 maja...

#3 Pierwsza "fotorelacja" 16 maja...

Koszta:

Ślimakol - 30 zł
Dolomit 10 l + doniczki torfowe - 24 zł
Biohumus + Ziemia 10l - 10,98 zł
Ziemia x3 10l + butelki z wodą mineralki - 17,74
Ziemia 10l - 3,19 zł
Lakier (zgubiłem po drodze - dziurawa reklamówka), odświeżacz jako chemia do odstraszania zwierząt, zobaczymy - 17,37 zł
Miałem już smar (smaruje w okół) z dawnych lat, pocięty materiał, to wszystko by odstraszyć zwierzynę.

+ Znalezione szlugi cała rama po drodze...

Razem: 103,28 zł
Z nasionami: 312,33 zł

Wspomniany Thailand, było to w wodzie, później ziemi dość długo i nic.



Mam 7 roślin, szczęsliwa 7 mam nadzieję:

Podłoże: Ziemia uniwersalna ze sklepu, zmieszana z czarno-brunatną z dobrego miejsca + dolomit.
Nawóz: Biohumus klasyk...
Na zwierzęta: Ślimakol, odświeżacz do powietrza psikany w okół, smar ze szmatkami...

W którymś z tematów chyba JasonaX, napisałem, żeby użył doniczek torfowych, ktoś zacytował mnie, że ma niemiłe wspomnienia z takich doniczek bo podobno przez nie karłowaceją rośliny i chyba coś w tym jest, na razie wszystko jest małe.

Wszystko dzisiaj podlane woda, biohumus...

Easy Sativa Duch Passion Fem - GM - Ślimakol dał radę, w okół 2 zgony, druga roślinka przepadła.

easys~0.jpg


Pierwsze sadzone były 2 FEM Auto Afgan - Bulk - GM, dziwne, że rozkopane trochę były aż wręcz widoczne te doniczki torfowe, przykryłem je ziemią.



Bezproblemowa Amnesia X-Treme FEM Bulk GM Auto:



NO NAME, znaleziony czyli szczęście w nieszczęściu, obok był wykopany mały dołek, jakaś myszka czy tam inny zwierzak sobie norkę kopał...



Kolejna bezproblemowa Amnesia X-Treme FEM Bulk GM Auto (sadzona około 20 maja), na starym spocie z przed 4 lat, o czym pisałem - ktoś to ładnie posumował:



Ostatnia FEM Amnesia X-Treme Bulk AUTO - GM, też obok myszka kopała, sadzona najpóźniej 21 maja.

myszka.JPG


Szczerze to nic ciekawego na razie tu nie ma, tyle z mojej strony. Pewnie do zobaczenia za miesiąc, 3-5 tygodni...

Na ten moment oczekiwania:
Poniżej <30g - Lepszy rydz niż nic...
30g-50g - Wyszło jak wyszło, dobrze, że coś tam w ogóle jest...
50g-100g - Udało się całkiem dobrze...
Powyżej 100g - Bardzo dobrze, udany sezon...
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Ogólnie z Bulka nie jestem zadowolony. Karly jakieś.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
hehehe
no zaczełeś dość niefartownie :)
napisz poradnik jak nie kiełkować :)
ja mam bulka BB lecz rozrzut pheno straszny :<
ale ida popatrze na twoje bulkowe panny :)
z fartem
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Została 6... 1 ES, Auto: 2x Afgan, 3x Amesia X-treme.

Po 3 tygodniach bez zaglądania zajrzałem dzisiaj, podlałem niektóre zwykłą wodą, niektóre trochę z nawozem. Tego co znalazłem to już nie ma, pewnie jakieś zwierze go zżarło, bo była tylko łodyga w ziemi. Roślinki małe, najlepiej rosną te Amensie X-Treme Auto FEM, już powoli widać, że kwitną. Na "spocie" co są dwa auto afgany to tam szybko nawłoć wyrosła taka z 30-40 cm, że słońce roślinkom zasłaniało, aż się dziwiłem jak to "gówno" szybko rośnie. Szkoda, że trawa tak nie rośnie. Na tych afganach to kolejny raz przyszedłem i były odsłonięte te doniczki torfowe (nie polecam), znowu ziemią przykryłem tym razem więcej. Pewnie kolejne foty za około miesiąc.

Easy Sativa:



Naturalny FIM na automacie Afganie, nie ma "czubka"...



Drugi Afgan:



I teraz 3 Amnesie X-treme:





Najlepsza Amnesia na tym spocie o którym pisałem, że ktoś chyba mi za***ał wtedy planty kilka lat temu i że ktoś tu sadził już chyba bo 4 lata temu sadziłem tu, a było widoczne miejsce rozkopane, jak przyszedłem w tym roku...



 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Kurcze 3 tygodnie to fchuj czasu zwłaszcza na oucie i na wegu. Nie miałeś możliwości częściej wbijać?
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Kurcze 3 tygodnie to fchuj czasu zwłaszcza na oucie i na wegu. Nie miałeś możliwości częściej wbijać?
Mam możliwość tylko mi się nie chce, to są konopie które potrafią naturalnie wyrosnąć bez ingerencji człowieka. Ideą wątku jest nazwa tematu - na spokojnie, na luzaku... Najniższym kosztem, najmniej poświęconego czasu, okaże się jak to wyjdzie, pozdro i dzięki za wpis.

Tak abstrahując to chodzi o 100% natural... <lol>

Moja ocena na ten moment: 4/10 i to ta czwórka naciągana z powodu przerwy i robienia tego wszystkiego na luzaku... Na pewno na przyszłość rezygnuję i nie polecam tych doniczek torfowych i chyba pestek od BULK (omijać te Thailand), ktoś też wyżej wspomniał, że karły rosną, mi również, ale to też nie wiadomo czy to nie wina doniczek torfowych, w każdym bądź razie trzeba będzie zmienić breedera.

A i bym zapomniał, ostatnim razem znalazłem całą ramę szlugów, tym razem to, aż strach pomyśleć co będzie następnym razem:

 
Ostatnia edycja:

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
"ktoś też wyżej wspomniał, że karły rosną, mi również, ale to też nie wiadomo czy to nie wina doniczek torfowych, w każdym bądź razie trzeba będzie zmienić breedera"- to nie doniczki ani wina breedera , tylko karma wraca do ciebie złodzieju plantów <peace>
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
"ktoś też wyżej wspomniał, że karły rosną, mi również, ale to też nie wiadomo czy to nie wina doniczek torfowych, w każdym bądź razie trzeba będzie zmienić breedera"- to nie doniczki ani wina breedera , tylko karma wraca do ciebie złodzieju plantów <peace>
Zrobiłem tak jak zdecydowana większość użytkowników społeczności #.com według ankiety. :bounce:
Te automaty moje to jeszcze podrosną trochę skoro już niektóre kwitnął? Ile z tego wyjdzie na Wasze oko, na moje około niestety z tego 3-5g? Ale może się miło zawiodę.

Swoją drogą, ale bake ostatnio jarałem tak jakbym miał kowadło na głowie. :zjarany:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół