nasiona marihuany

Roślinka 4dniowa wyciągnięta czy przesadzać?

Wyszukiwarka Forumowa:

Minion

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2018
Postów
46
Buchów
0
Witam jest to moja pierwsza mini uprawa, mini bo tylko jeden automat zamówiony stąd https://ganjafarmer.com.pl/1588-auto-afghan.html, i teraz pytanie roślinkę planuję pod outa w donicy 8l, W niedzielę 29.04 wykiełkowała mi ładnie w doniczce papierowo-torfowej, dzisiaj wygląda tak

Czy przesadzić ją w tej doniczce do donicy docelowej czy potrzymać ją jeszcze w tej co jest pod lampką przez parę dni?
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
to je automat, przesadzaj jak najszybciej do docelowej, po same listki bo jest koszykarka. Musi miec duzo swiatla a ze to automat to czym to zrobisz pozniej tym bardziej odbije Ci sie na plonie. Na przyszlosc nie polecam torfowych doniczek a juz napewno nie pod automatyczne odmiany.
 

Minion

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2018
Postów
46
Buchów
0
Ok przesadzona do donicy docelowej, prawie że pod sama szyję zostawiłem jej z 2-3cm wolnego miejsca i lampkę obniżyłem na odległość 5-10cm
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
A w jakie donice przesadziłes ? Ile litrów?
 

Minion

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2018
Postów
46
Buchów
0
dzisiejsza tragedia po 3h pobytu na dworze w słoneczku co sie stało? łodyga jakaś taka jakby zwiędnięta się zrobiła podparłem na wykałaczce ale czy coś z tego będzie jeszcze czy kiełkować drugie nasionko?
 

Minion

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2018
Postów
46
Buchów
0
Mówię roślinka ładnie stała, a tu przed 15 ona leży, czyżby przez to że była koszykarką i po przysypaniu ziemią, łodyga obumarła?
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Mordo, podsyp roślinke pod same liście i zmien spota bo bedzie chu*nia z grzybnią a to nie jest NIEKONOPNY dział XD
 
L

Lord of Old School

Guest
Miałem podobną sytuacje kiedyś i roślina całkiem padła , też łodyga od dołu wyglądała jakby ją coś przygniotło
Możesz spróbować jeszcze podsypać pod liście ale wątpie czy nie padnie.
Ja bym to wyrzucił do kosza i zaczoł od nowa.
Ps.Więcej słońca dawaj na przyszłość bo widze koszykarka jak....
Torfowe doniczki śą przereklamowane nie polecam szybciej ziemia wysycha niż w zwykłych.
 

Minion

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2018
Postów
46
Buchów
0
Mr. wąs jak od nowa to co od razu wrzucić do tej docelowej doniczki czy znowu od kubeczka zacząć?
Mieszanka ziemi to Anzucht-Krautererde i regenwurm-humus
 
L

Lord of Old School

Guest
Mr. wąs jak od nowa to co od razu wrzucić do tej docelowej doniczki czy znowu od kubeczka zacząć?
Mieszanka ziemi to Anzucht-Krautererde i regenwurm-humus
Wrzuć do docelowej i po same liście ją wsadź ,głębiej.
Jak po kilku dniach nie będziesz widział efektu to do kosza.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13

Podsyp trochę ziemi i ją postaw do pionu, możesz też dać wykałaczkę lub zapałkę, ale sama ziemia powinna wystarczyć.. Jak zaszło słońce to poszła spać a że była wyciągnięta to masz efekt xd, to normalne, uważaj żeby jej nie oberwać, bo przy ziemi jest dosyć cienka..
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Opadła bo pewnie zamiast ziemi jest wior.
Ja bym ją podsypal i podał bo z małych pojemników typu kubeczki itp na słońcu woda za***iscie szybko ucieka.
 

Minion

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2018
Postów
46
Buchów
0
Pisałem ona jest już w doniczce docelowej 8,5l i ziemia po wsadzeniu palucha i sprawdzenia była wilgotnawa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół