nasiona marihuany

Pomocy padl mi hps 600w...

Wyszukiwarka Forumowa:

blabla123

New member
Rejestracja
Maj 3, 2018
Postów
2
Buchów
0
Siemano potrzebuje pomocy gdyz mam problem moja lampa hps 600w z cyfrowym balastem nagle przestala dzialac , z tego co pamietam jak ostatnio to padlo i probowalem to ogarnac to te kabelki byly polaczone z takim plastikowym holderem ktory pewnie sie przepalil , takze odcialem te przepalone kable i probowalem to na nowo podlaczyc pod gwint E40 jednak lampa nie swieci zarowka mrugnie na ulamek sekundy co kilka chwil i to wszystko , w dodatku te kable ktore odcialem i byly polaczone roznily sie te drugie byly z jakiegos innego metalu polaczone z normalnymi kablami i tu pytanie czy musi byc ta przelaczka z tymi kablaami z innego metalu czy moge bezposrednio normalny kabel podlaczyc pod gwint E40 pozatym rozebralem tez balast bo stwierdilem ze moze tam cos nie laczy ale wszystko jest zaklejone czarnym smarem xS jutro podejmuje nastepujace kroki kupuje gwint E40 z tymi gownianymi kablami jak takie znajde i sprobuje to zrobic tak jak bylo oryginalnie ale boje sie ze to nic nie da i bede musial bawic sie z tym balastem.... a serce boli bo krzaki cierpia a to ah to musi miec swiatla w h*j ..... takze jestem troche spanikowany jezeli chodyi o to wszelkie dorady bardo docenie , sory za tresc ale mam gruba piz*e bo zestresowany styulacja bawilem sie z tym ze 4h xD :freak::freak::freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół