nasiona marihuany

Znaleźli u mnie krzaka co mi grozi?

Wyszukiwarka Forumowa:

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
Witam mam 18 lat w piątek złapali mnie z suszem w młynku przeszukali chate i znaleźli krzaka i 5g suszu , nigdy nie byłem karany tzn nie miałem zawiasów.Mam pytanie czy duże są szanse że zostanę skazany na odsiadkę do więzienia?Moze lepiej już spie****ac za granice?
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Raczej dostaniesz zawiasy, bo to sama mikro uprawa i małe ilości na wlasny użytek, a nie sprzedaż.

Aha ważna sprawa - jesteś na zachodzie czy wschodzie Polski? Na wschodzie chuje zawsze Cię gorzej potraktują, beton umysłowy.

Natomiast Ziobro chce aby nawet w takich przypadkach wsadzać ludzi chociażby na 2 tygodnie do aresztu - ale to chyba jeszcze nie weszło w życie.

Jeżeli uciekniesz za granicę, to i tak moga wydać międzynarodowy list gończy (pytanie czy za takie coś będzie im się chciało - tego nie wiem), i będziesz się musiał ukrywac, robić na czarno etc.
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
to się stało na południowym zachodzie polski , jeśli ktoś miał podobną sytuacje albo się spotkał to niech się wypowie
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Jeżeli nie złapali Cię na żadnym handlu to przy takiej małej ilości musiałbyś mieć strasznego pecha żeby iść do więzienia. Już sam fakt, że nie poszedłeś od razu do aresztu(?), oznacza, że nie traktują Cię jak przestępcę wiekszego kalibru. Dostaniesz parę miesięcy więzienia w zawiasach na 3 lata, a po pięciu latach jest zatarcie wyroku. Co prawda nie zaciera się on calkowicie - do pogotowia czy straży pożarnej już Cię nie wezmą i parę innych zawodów, ale po za tym kartoteka będzie czysta i będziesz mógł pokazać papierek o niekaralności.
 
S

ShelbyGT

Guest
Jak Ci wagi nie znaleźli czy innych dillpaków, z papugą u boku, zawiasy najgorzej.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Jest nawet chyba taki przepis wprowadzony, że prokurator może w takich sytuacjach (własny użytek i mała ilość) odstąpić od czynności i nawet nie ma sprawy wtedy, ale to zależy chyba głównie od dobrej woli prokuratora, a nie od tego jak dobrego masz adwokata, i to bardzo żadko się zdarza.
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
Nie , nie znaleźli u mnie ani jednego dilpaka ani wagi.W areszcie byłem tylko 1,5 dnia czyli będą raczej zawiasy? Dostaniesz parę miesięcy więzienia w zawiasach na 3 lata? to oznacza że będę w jakims zakładzie karnym czy nie ?
 
S

ShelbyGT

Guest
Jest ale dla proroków to nie po drodze, ich też jak psy ze statysyk rozliczają a to jest prosta sprawa na pierwszy rzut oka.
Młody zawiasy dostanie i kuratora na trzy lata, interes się będzie kręcił...

ewentualnie z dobrym papugiem może się starać o znikomą szkodliwość społeczną czynu i wtedy chyba nawet w tej straży można robić później

@up

już Cie nigdzie nie będą brali
kurator raz w miesiącu w okresie na jaki zawias dostaniesz

zazwyczaj na początku on do Ciebie przychodzi a jak nic tam nie ma niepokojącego to później sam się zgłaszasz do ich kwatery pogadać na chwilę


no ale na te kilka lat trzeba się ogarnąć a nie wpadać z jednym krzakiem ;-)
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
Wiadomo ogarnąć się trzeba dzięki wam za te odpowiedzi mam już dość praw w tym z***anym i niesprawiedliym kraju

---------- Post Zaktualizowany 20:27 ---------- Data pierwszego postu 20:15 ----------

Jeszcze jedno pytanie czy ma znaczenie to ze kiedyś mnie złapali bez prawka i przełożyli to że mogę zrobić dopiero jak skoncze 21 lat?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Mi sie zdsje ze dostaniesz godziny do odpracowania na rzecz panstwa... jesli bedziesz dobrze gral w sadzie i powiesz, ze to byl twoj pierwszy raz i nie byles swiadomy, ze to takie zlo blablabla... to moze tak sie skonczy.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Umorzenie postępowania bardzo prawdopodobne lub grzywna. W najgorszym wypadku zawiasy ale za takie głupoty się nie idzie do paki, nie ryj się.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mi sie zdsje ze dostaniesz godziny do odpracowania na rzecz panstwa... jesli bedziesz dobrze gral w sadzie i powiesz, ze to byl twoj pierwszy raz i nie byles swiadomy, ze to takie zlo blablabla... to moze tak sie skonczy.

Jak kolega wyżej, obstawiałbym godzinki do odpracowania na cele społeczne (forma ograniczenia wolnośći), $$$ na jakiś monar, na zawiasy to chyba za mało, ale ch*j tam ich wie. :D
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
okej wielkie dzięki chłopaki trzymajcie się i z dala od przypału!
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Grzywana i warunkowe umorzenie kary na okres proby, np 2 lata? A jak ma byc gorzej to ch*j wie jakies zawiasy pewnie na 3 lata.

Nie ma sie co bac, ale nababrane juz bedzie, chyba ze umorzenie to po okresie proby powinni z automatu wyczyscic kartoteke, tak? A jak nie wyczyszcza to mozna o to poprosci i wtedy sobie przypomna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół