nasiona marihuany

Biobizz fish mix

Wyszukiwarka Forumowa:

Zieliony

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
54
Buchów
0
Witam, ile na forum szukałem ale nie znalazłem jak stosować biobizz fish mixa. Widźialem tabele z bio grow ale o fish mixie nic.
Mam pare automatów które mają okolo 12 dni, ile dawać fish mixa na 1l wody i na ile powiększac co tydzien?
Dziękuje za pomoc!!! :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dawaj tyle ile pisze na butelce(pod etykietą). Podawaj dopóki kwiatki nie będą jak paznokieć.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Witam, ile na forum szukałem ale nie znalazłem jak stosować biobizz fish mixa. Widźialem tabele z bio grow ale o fish mixie nic.
Mam pare automatów które mają okolo 12 dni, ile dawać fish mixa na 1l wody i na ile powiększac co tydzien?
Dziękuje za pomoc!!! :)

Gdybyś dobrze popatrzył na tabelę, to jest gwiazdka która mówi, że możesz zastąpić fishmixem biogrow, stężeń zatem używaj tych samych. Pamiętaj, że możesz robić opryski z niego do drugiego tygodnia kwitnienia(1-2ml/l o ile pamięć mnie nie zawodzi).
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
dodam tylko ze przy opryskach cala chata wali, wiec doglebowo zamiast biogrow, generalnie to nawoz na outdoor, ja leje IN
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ostatnia edycja:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Ja na weg leje fishmix, żeby pobudzić glebę do życia rybimi odpadami :freak: a na flo leję biogrow. Mam wrażenie że grow lepiej dopełnia biobloom na flo niż fishmix, bo jest więcej p/k, fishmix(5-1-4), biogrow(4-3-6), bloom(2-7-4)

Wykrywam jakąś konspirację, mam w ręku butlę i mam wersję (5-1-4). :D

Też mam taką, to pewnie stara wersja (rare), trzeba kitrać jak wino, już takich nie robią :sunny:
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Afroman - biogrow lepiej uzupełnia szczególnie w drugiej połowie kwitnienia, kiedy roślina potrzebuje P-K w stosunku 1:2, czyli dwa razy więcej potasu niż fosforu, na początku kwitnienia jest odwrotnie, w środku roslina potrzebuje tyle samo P i K.

Tylko jest trochę za dużo azotu w takim miksie biogro-biobloom, dlatego ja wolę w drugiej połowie dawać organiczny nawóz potasowy guanokalong palm tree ashes: albo bezpośrednio do wody, albo posypac wokół lodygi i do tego sam biobloom bez biogrowa.

---------- Post Zaktualizowany 20:09 ---------- Data pierwszego postu 20:07 ----------

Wykrywam jakąś konspirację, mam w ręku butlę i mam wersję (5-1-4). :D

Tak też to zauważyłem, że raz jest tak, raz inaczej, a przysiągłbym że jak kiedyś miałem to było 7-2-4. Myślę, że to wynika z partii jakie robią, czasem te ryby z których to robią mają więcej azotu, czasem mniej, i to się zmienia, podobnie z fosforem i potasem.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Tylko jest trochę za dużo azotu w takim miksie biogro-biobloom, dlatego ja wolę w drugiej połowie dawać organiczny nawóz potasowy guanokalong palm tree ashes: albo bezpośrednio do wody, albo posypac wokół lodygi i do tego sam biobloom bez biogrowa

No ja właśnie tera eksperymentuję, growa co drugie podlanie i o połowę mniej niż blooma.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
moje tez ma 5-1-4 kupowany rok temu na in roslinki dobrze reaguja
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Wykrywam jakąś konspirację, mam w ręku butlę i mam wersję (5-1-4). :D

5-1-4?
Co tam biednie?xD
U mnie mialem 7-1-4 xD Generalnie zauwazylem, ze co butelka to inne wartosci sa podane. To chyba kwestia sortu. Jedne maje kadzie z nawozem maja wiecej, inne mniej.
 

Zieliony

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
54
Buchów
0
To jak poradzicie go dawkowac ? W tabeli pokazuje że cały czas musze dawac 1ml/l i niewiem czy dawac to każde podlanie jak lepiei? Jak zrozumiałem to fish mixa dawac do 2 tyg flo?
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Producentom nawozów zależy żebyś ich zużył jak nawięcej. Najbezpieczniej raz nawóz, raz samą wodę, a najlepiej to mieć doświadczenie i dawkować oceniając po roślinie.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
sa tez fishmixy 5l ktore maja 5-1-4, 6-2-4 badz 5-3-4, widac ze przed zamowieniem trzeba sie dopytac jaki dany sort ma npk.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół