nasiona marihuany

Przesadzanie

  • Autor wątku HuliganTHC
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
najlepiej jakbys wyjal roslinke z aktualnej doniczki i sprawdzil jak rozwinieta jest bryla korzeniowa.
bedziesz mial mniej wiecej cos takie to przesadzaj smialo

 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
kolejny mistrzu <piwofuck> przesadź 8 lipca, ewentualnie 12 grudnia.
A na poważnie, to skąd my to mamy wiedzieć? Przesadzasz jak korzenie wypełnią ładnie obecną doniczkę, i zacznie im brakować miejsca. A najlepiej to weź sobie dzień wolny od pracy na stadionach Huliganie, i poczytaj co jest 5 <lol>
 
H

HuliganTHC

Guest
Buahahahah jeśli przesadzę zanim korzenie obejmą doniczkę to coś się stanie? <piwofuck>

---------- Post Zaktualizowany 12:34 ---------- Data pierwszego postu 12:29 ----------

A mogę przesadzić odrazu do ziemi?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
[/COLOR]A mogę przesadzić odrazu do ziemi?

w czym Ty to masz aktualnie? pokaz fote jakas

---------- Post Zaktualizowany 13:48 ---------- Data pierwszego postu 13:46 ----------

Buahahahah jeśli przesadzę zanim korzenie obejmą doniczkę to coś się stanie?
?

wtedy jak dla mnie nie bylo by sensu bawic sie w przesadzania tylko je**c w docelowe od razu

http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Maksymalizowanie_wzrostu_korzeni
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Buahahahah jeśli przesadzę zanim korzenie obejmą doniczkę to coś się stanie? <piwofuck>

Możliwe, że przy samym przesadzaniu uszkodzisz korzeń. Najlepiej robić takie operacje jak już korzeń wypełni całą donicę, tak jak Ci kolega na górze podpowiedział na foto. Wtedy wkładasz roślinke między palec wskazujący, i Twój ulubiony <piwofuck> obracasz doniczkę, lekko klepniesz i wychodzi jak złoto i nic się nie rozpie****a.

A mogę przesadzić odrazu do ziemi?

Przesadzić czy posadzić? Bo to różnica. Możesz od razu w docelowej doniczce posadzić, żeby nie musieć nic przesadzać z mniejszej do większej.
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
dobrze namocz donice petenta i nie będzie problemu z odejściem korzonka od ciała obcego :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół