nasiona marihuany

dobra miejścówka?

Wyszukiwarka Forumowa:

mad223

Member
Rejestracja
Maj 2, 2018
Postów
10
Buchów
0
Planuje zasadzić 13 automatów w tym roku ale mam problem ze znalezieniem miejscówki.
Więc znalazłem sobie poletko kukurydzy 400x150m na odludziu (ok.3km od najbliższych domów) koło którego przechodzi bardzo rzadko uczęszczana polna dróżka i nic więcej.mam plan zasadzić ok. 1 czerwca bo wtedy kończą się opryski, zbiory są pod wrześniu lub na początku października więc roślinki spokojnie dojdą. będę używał donic ponieważ kukurydza była by dobrym konkurentem o substancje odżywcze.
Po tym krótkim wstępie czas na pytanie czy to dobra miejscówka czy nie koniecznie?
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
a jak zaczną ja jechać na kiszonkę a nie ziarno
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Osobiscie w kukurydzy nie sadziłem ale gdybym wiedział że mam te 3-4 miechy do żniw i w trakcie nie są już robione żadne zabiegi na polu to bym posadził. Trzeba być pewnym swoich działań i świadomym ich konsekwencji.
Jak znajdę dr z kukurydzy to podeślę.
 

mad223

Member
Rejestracja
Maj 2, 2018
Postów
10
Buchów
0
w pobliżu jest fabryka która robi ziarno a dziki raczej grasować nie będą bo w pobliżu nie ma lasów
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Skoro dzikow nie będzie, to można podjąć próbę. Jak zaczniesz działać rób fotorelacje jestem cieka jak to będzie szło jeśli przetrwa.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Wytnij tak by kąt padania słońca był dobry od samego rana do wieczora. Za dużo wyciąć też nie możesz bo będzie widać z drona jak będzie ktoś latał. Ile uważasz za. Słuszne tyle tnij. Czytałeś artykuł wyżej co podesłałem.?
 
Ostatnia edycja:

mad223

Member
Rejestracja
Maj 2, 2018
Postów
10
Buchów
0
już dawno widziałem ten artykuł

---------- Post Zaktualizowany 21:10 ---------- Data pierwszego postu 15:45 ----------

doniczki 13szt.
Canna Terra Professional 2x50 Canna Terra SEEDMIX 25L
Zestaw Startowy Canna na Wzrost i Kwitnienie+ Canna Cure + Canna Flush
MIERNIK PH WODY
Canna pH plus 5% - Faza Wzrostu Kwitnienia
Canna pH minus - organiczny
Miarka plastikowa 250ml

Te oto rzeczy zamierzam kupić nie zapomniałem o czymś?
 
C

Chewbacca

Guest
Te oto rzeczy zamierzam kupić nie zapomniałem o czymś?

Rzeczy które kupiłeś to tylko pierdółki, w oucie ważniejsze są inne rzeczy, nie mierniki i nawozy canna, tylko zdrowy rozsądek i dobra łapa do roślin, a tego nie kupisz nigdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół