nasiona marihuany

Trening LST do oceny

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
To mój pierwszy trening. Potrzebuję trochę zapanować nad wysokością rośliny, no i do tego ponoć zbiory są wyraźnie większe. Wybrałem do tego LST, więc poczytałem i pooglądałem trochę filmów na yt no i rozpocząłem trening jakoś 1,5 tygodnia temu. Mam 2 roślinki, jedna ma obecnie miesiąc ( zacząłem trenować jakoś w wieku 2,5 tygodnia ) a druga jest 6 dni późniejsza, trening rozpocząłem bodaj 1 dzień później od tej pierwszej, bo mimo, że 6 dni młodsza, to szybko dogoniła tą starszą. Trening wykonuję za pomocą sztywnych cienkich drutów zagiętych w literę U wbijanych w ziemię + w jednym miejscu sznurek.
Załączam zdjęcia obydwu, pierwsze 2 zdjęcia dotyczą tej starszej. Gdyby ktoś zauważył, że coś źle robię, to krzyczeć na mnie! :) tak więc wszelkie komentarze/krytyka mile widziane.
Pierwsze co sam zaobserwowałem, to jeśli trening zda egzamin, to przy kolejnej uprawie będę sadził rośliny zupełnie przy krawędzi doniczki, bo obecnie posadzone na środku i przez to trening bardzo niewygodny.
Dzięki.


m1~0.jpg


m2~0.jpg


m3~0.jpg


m4~0.jpg
 
Rejestracja
Lis 14, 2013
Postów
19
Buchów
0
Coraz gęściej się tam robi i coraz mniej pomysłów mam na poradzenie sobie z tym, ale dzisiaj przeorganizowałem trochę roślinki i wyglądają jak poniżej. Wydaje mi się, że jest lepiej.

m5.jpg



m6.jpg
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Wszystko gra, pamietaj zeby nie naginac po podlaniu woda, lodyga sztywnieje i latwo zlamac, z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół