nasiona marihuany

Doniczki ?

Wyszukiwarka Forumowa:

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Siema wszystkim, poszedłem dziś na spota i chciałem wykopać dołki na automaty, na miejscu okazało sie, że jest tam bagno. Jak staje butem na ziemie to słychać wode (taka "ćtapa"),ale da sie poruszać. Zapodam fotki niżej.
Co do spota to jest nasłoneczniony od rana do wieczora, pole metrowych pokrzyw w około spocika, słoma też jest,także planty można ładnie zakamuflować. Żeby tam wejść trzeba zrobić wielki skok na korzeń i iść 20m leżącą kłodą. Odległość pomiedzy spotem, a najbliżsżą leśna drogą wynosi ponad 100 metrów. Jest to chyba najlepszy spot jaki spotkałem i wydaje mi sie, że lepszego nie znajde.
Teraz pytanie czy moge posadzić tam automaty (5-6szt) w donicach 7-10l.?
A może sezona tam wsadzić?
Oceńcie spota i doradźcie.
Z fartem !














Tam ogólnie jest słońce, zdjecia robiłem po 18 godz.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Jeśli słońce masz tam od rana do wieczora śmiało możesz sądzić automaty nie będą tam w oczy kuć nikogo. Będziesz mógł zamaskowac donice i nie będzie ich widać. Dla sezonowki potrzeba więcej ziemi nie będzie Ci się opłacać tam stawiać donicy z 50L chyba, że chcesz. Miejsce wygląda obiecująco.
Miejsce wygląda na dość spore możesz nawet jeśli oczywiście będziesz chciał posadzić tam więcej krzaków. Nie zapomnij zrobić fotorelacjii z takich miejsc są one bardzo ciekawe bynajmniej dla mnie.
Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Jeśli słońce masz tam od rana do wieczora śmiali sądzić automaty nie będą tam w oczy kuć nikogo. Będziesz mógł zamaskowac donice i nie będzie ich widać. Dla sezonowki potrzeba więcej ziemi nie będzie Ci się opłacać tam stawiać donicy z 50L chyb,ze chcesz. Miejsce wygląda obiecująco.

Dzieki, wiedziałem, że sie tu zjawisz :) Chciałbym jeszcze, żeby sie wypowiedział ktoś kto sadził też na podmokłych terenach w donicach.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
by najmniej dla mnie.

[h=2]bynajmniej (język polski)[edytuj][/h]wymowa:IPA: [FONT=&quot][bɨ̃ˈnajmʲɲɛ̇j][/FONT], AS: [FONT=&quot][bỹnai ̯mʹńėi ̯][/FONT], zjawiska fonetyczne: zmięk.podw. art.nazal. wymowa [SUP]?/i[/SUP]znaczenia:partykuła
(1.1) wzmacnia przeczenie: wcale, w najmniejszym stopniu, w żadnym raziewykrzyknik
(2.1) przecząca odpowiedź na pytanie: wcale nie, ani trochę, w ogóle, wręcz przeciwnieodmiana:(1.1, 2.1) nieodm.przykłady:(1.1) Ona chciałaby mnie usidlić, ale ja bynajmniej nie mam zamiaru się żenić.(2.1) Dostałeś podwyżkę? – Bynajmniej.uwagi:słowo często używane w złym kontekście, mylone z przynajmniej
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Wygląda świetnie miejscówka, tak jak wcześniej pisali auto nie powinny się rzucać w oczy wg mnie. Mam coś podobnego, tylko bardziej otoczone krzewami, zastanawiam sie wiec od ktorej strony przyciac te krzaki, czy może wygolić wokół jakoś :pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół