nasiona marihuany

Trening lst.

Wyszukiwarka Forumowa:

inomolo

Member
Rejestracja
Mar 31, 2018
Postów
16
Buchów
0
Witam. Jest to mój pierwszy trening lst i pytam czy został dobrze wykonany . Ogólnie jeszcze czy dobrze rośnie i jak to wygląda na 15 dzień. Jest to automat speedy boom. Pozdrawiam.







 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Ładnie rośnie i lst :thumright:. Jest też myk żeby ułatwić lst, sadzisz w rogu donicy, wtedy można pozwolić roślinie trochę więcej podrosnąć i kładziesz ją jak ma z 3-4 piętra :).
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Bardzo schludnie wykonane lst. Jak będziesz tak dalej robił będzie bardzo dobry efekt. Wzorowo powodzonka.
 

inomolo

Member
Rejestracja
Mar 31, 2018
Postów
16
Buchów
0
Dzięki za miłe słowa. Miło słyszeć, że coś jest dobrze tym bardziej że to pierwsza uprawa i czytanie forum pomaga :) Co chodzi o sadzenie w rogu to wiem, że jest taki patencik ale jakoś go nie wykonałem :p. Zastanawiam się czy fotolelerki nie odpalić bo zawsze czegoś się jeszcze człowiek więcej nauczy od rad doświadczonych :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Jak najbardziej zrobić fotorelacje. Nie wiem na co czekasz będziesz miał łatwiej zadawać pytania dostawać na pewno na nie odpowiedzi. Nie będziesz musiał za każde pytanie robić nowego postu. Na fotorelacje ludzie częściej zaglądają i starają się pomóc jak tutaj. Powodzenia jak się zdecydujesz na fr to podrzuć tutaj linka. Będę zaglądał, jak coś będę wiedział to pomogę podpowiem. :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół