nasiona marihuany

[AF/SEZ] 10x Passion 10x Shaman 10x Early Skunk i inne

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Witam serdecznie wszystkich, jest to moja druga ale pierwsza tak poważna uprawa. Wszystkie nasiona fem. Oby pogoda w tym roku dopisała :D
Odmiany Sezonowe :
10x Passion #1
10x Shaman
10x Early Skunk
3x Nother Passion 2.0
AFY :
4x Sour Monster
5x LSD Bartney’s Farm
1x AK 47
3x White Window
1x Ultra Lemon Haze
Nawozy : Biohumus + gnojówka z pokrzyw na flo jeszcze nie wiem
Ziemia : Uniwersalna dołki w sezonach około 35l podsypane będą dolomitem
Treningi : LST może FIM
Pierwsze 14 sezonów maja już 11 dni na dniach wyrzucane na spoty , w między czasie 20 kolejnych wrzuconych do kiełkowania od dzisiaj. Mam mały problem z cyrkulacja powietrza i na wierzchu ziemi zaczęła pojawiać się pleśń . Obawiam się ze może się to pogorszyć po wyrzuceniu na spoty . Usunięcie z wierzchu ziemi i zastąpienie jej nowa wystarczy ? Czy lepiej spryskać jakimś preparatem ? Z fartem :D

edit mod: fotki wrzucamy do galerii forum haszysz
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Wszystko dobrze w miarę przejrzyście. Tylko kolego zdjęcia wrzucać do galerii na stronie trzeba i wklejac linki tutaj. Powodzenia. Czekam na UP oraz na fotki. Jak będziesz dodawał do galerii foty kopiuj zawsze link nr2. duże zdjęcie na forum tak jest w nazwie a wszystko będzie ok. :spalony:
 
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Mały up
Witam roślinki wysadzone juz od 29 kwietnia na spotach
Wszystko przebiega pomyślnie z wyjątkiem 2 roślinek i nie wiem co może im dolegać proszę o odpowiedź :) Foty reszty na dniach, z fartem :spalony:
ddd.jpg

dd.jpg


edit mod: poczytaj o wstawianiu fotek, żeby w poście były widoczne jako grafika a nie link. Tym razem edytowałem, kolejnym wrzuć jak należy ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
253
Buchów
414
Odznaki
2
Moim zdaniem mogło się im tak zrobić z zimna. Nie miałeś tam jakichś małych przygruntowych przymrozków?
 
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Właśnie przymrozków żadnych nie było , jutro lecę zrobić im oprysk z asahi może to coś pomoże :/
 
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Witam Mały UP! 21 dzień WEG
Roślinki trzymają sie nieźle :D Miały troche sucho niestety ale nie ma tragedi. Podsypane dziś dolomitem ( po 1,5 garści ), podlane biohumusem i 1ml/l grevitax ponieważ nie było asahi w sklepie, mam nadzieje że po dzisiejszej dawce znacznie podskoczą :) To bylo ich pierwsze nawożenie . Martwią mnie te dwie poniższe ale może z tego wyjdą. 22 sezony wyruszają niedługo na spoty <piwofuck>




I reszta :spalony:







I Auto Ultra Lemon Haze nieco słabiej ale chyba da rade :)


Oraz jeden z Passion #1 , troche mnieszy


I to byłoby na tyle, Z fartem :spalony:
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Przypalone azotem albo czegoś nie przyswaja , Ph sprawdz
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Dobrze to wszystko wygląda :jaraczz:. Zobaczymy czy ogarniesz 30 sezonów. Powodzenia! Będę śledził.
 
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Witam mały UP
Wszytskie panienki rosły zdrowo i okazale, zostawiłem je na jakieś 1.5 tyg i niestety susza... 2 roślinki do wyrzucenia a reszta trzyma sie słabo..Podlałem 2 dni temi około 1l wody lecz to widocznie zdecydowanie za mało i ich stan znacznie sie nie poprawił. Może mają za mało azotu? Lecę dziś i podleje każdej po 3-4l wody z biohumusem pogoda zapowiada sie dobrze wiec miejmy nadzieje ze to je uratuje... Tydzień temu pozostałe 8 roślinek trafiło na spoty i trzymają się nieźle :) Na dniach pozostałe 12 rusza na wolność :D Za około tydzień większy UP z całości <shiza> Buch z wami napiszcie co o tym sądzicie.

Passion #1 wykopany i podgyziony prawdopodobnie przez zająca






Prawdopodobnie też Passion, odbiła od reszty lecz główny szczyt i reszta liści opadła zdecydowanie...


 
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
UP
Witam wszystkich :) Po pracowitych dniach czas na małą aktualizacje
Wszystkie sezony już na out :spalony:
Fajny spot, Słońce od rana do wieczora :D nazwałem go ''moczary'' ze względu na mokradła sie tam znajdujące w pobliżu , dołki po około 35l w workach na wszelki wypadek jakby poziom wody miałby się podnieść na jesień. W dodatku zrobiłem mniejsze kopce.


Na 2 panienkach zrobiłem już pierwszy trening





Kolejny spot, bardzo dobrze nasłoneczniony w głębi lasu :)







Oraz kolejny, Znajduje się tu 10 panienek













Co do powyższych roślinek z poprzednich aktualizacji , po podlaniu na szczęście ożyły :) nie miałem niestety czasu na zrobienie zdjęć. Liście się podnoszą a roślinki wracają do siebie oby tak dalej z fartem :lol3:
 

BratPaul

Member
Rejestracja
Maj 23, 2018
Postów
10
Buchów
0
Spoczko to wygląda będę obserwował i postaram uczyć się n:harvest:a twoich błędach też mam shamany powodzenia i oby do :harvest:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
troche widac ze mialy ciezki start ale cos sie odbijaja. nie spie**** reszty akcji. i sypnij magnezem bo sie przyda
 
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
13
Buchów
0
Witam, roślinki odbijają coś zaczyna się pomału dziać :D















I rzut ogólny na spot , 10 SEZ ładnie rosną i oby tak dalej :D


Prosiłbym o komentarze ewentualne zastrzeżenia itp. Z fartem :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół