nasiona marihuany

Rudealis Skunk#2 nie rośnie

Wyszukiwarka Forumowa:

begreen4fun

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
9
Buchów
0
Witam, problem mam z roślinką Rudealis Skunk #2 (fem) zakupioną w sklepie .com.
Roślinka ma około 18 dni od wyjścia z ziemi a wygląda jak po 5 :/
Może opiszę jak ją kiełkowałem, żeby ewentualnie wychwycić jakieś błędy:
Najpierw parę h w szklance wody, jak nasionko pękło to między mokre chusteczki, następnie po pokazaniu się większego kiełka jakieś 2-3cm do doniczki z ziemią jakieś 0,2l, ziemia kupna jakaś uniwersalna.
Przez pierwszy tydzień wszystko szło ok, znaczy powoli, ale rosła na parapecie, od tygodnia wynoszona na balkon koło 7 rano i wnoszona na noc koło 21, słońce ma bezpośrednio z każdej strony.
Nic się w niej nie zmieniało aż do wczoraj: liście zaczęły wysychać na krańcach.
Stwierdziłem, że to musi być coś z ziemią więc dzisiaj ostrożnie wyciągnąłem ją i przesadziłem do nowej ziemi.
Macie jakieś pomysły, rady co mogę zrobić? Da się ją jeszcze jakoś odratować? Może jakiś nawóz?
Zdjęcie z dzisiaj:


Zdjęcie sprzed 8 dni:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Nawozu żadnego na tym stadium nie dawaj broń boże. Co to była za ziemia do której wsadziłes na początku? Podaj skład albo gdzie kupiona. Jaka ziemia została zastosowana za drugim razem? Nie stosowałes żadnego nawozu oprysk od wysadzenia rośliny? Troskę za długo czekałes z tym kiełkiem ale to raczej nie ma Wpływu na te liście.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół