nasiona marihuany

[SEZ/AF] Grapefrutowy ogródek (Eko uprawa)

Wyszukiwarka Forumowa:

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
[SEZ/AF] Grapefruitowy ogródek (Eko uprawa)

Witam wszystkich rolników.:bounce:

Zaczynam moją pierwszą fotorelację. Zapraszam wszystkich do oglądania i dyskusji.

Jak w tytule cala uprawa będzie prowadzona w sposób EKOLOGICZNY. Tylko nawozy biologiczne, żadnych mineralnych.
W założeniu zależny mi na smaku, naturalnośćœi i zdrowotnoœci dla mnie moich plonów.

Z racji tego iż jest to moja pierwsza poważna ogrodnicza przygoda proszę o wyrozumiałość, oczywiście wszelkie rady i opinie mile widziane. Posty myślę, ze będę dodawał mniej więcej co dwa tygodnie.

To ze względu na was użytkowników tego forum zdecydowałem się na zabawę w fotorelacje.

---

Dobra, dość pie****enia, przejdźŸmy do konkretów!

W tym roku na spocie zagoszczą

[Sezony]:
- Outdoor Grapefruit x4 od Female seeds
- Durban poison x2 od Oriona

[AF'y]:
-Jack Herer x3 od GHS
-[Green Crack x G13] x 3 od GGS
-White widow x3 od f2seeds

Podsumowując. W klaserze jak widzicie dominują geny sativy bo to na nich mi najbardziej zależy.
Bedzie tez klasyk Jack Herer. Od dawna mnie kusiło na niego, sprawdzę czy to prawda co o nim piszą.
No i na przełamanie White widow jako typowa indica.

---
Teraz coś o warunkach panujących w klaserze :harvest:

Ziemia dla sezonów 50/50 spotowa i kupna standardowa wielokwiatowa, w 20% dodany perlit dla spulchnienia.
Dla ubogacenia w azot obornik bydlęcy kilka garœsci.

AF'y podobnie, z tym ze będą siedzieć w doniczkach 10L. Cala ziemia kupna z perlitem i obornikiem.

Na spocie pokrzywki, wiec trochę azotu powinno być w glebie, martwi mnie tylko gliniasta struktura ziemi,
ale myœśle, ze perlit i domieszka kupnej pomoże i będzie git.

Uprawa EKO wiec będą stosowane następujące nawozy

[WEG]:
- zaszczepiona mikoryza
- dodany na początku obornik granulowany

stosowane regularnie
- biohumus
- Plagron Alga Grow
- przy okresach stresu Asahi SL
- ewentualnie dodatkowo Plagron Vita Race
- kiszonka z pokrzyw

[FLO]
- Plagron Alga Bloom
- Plagron Green Sensation

[szkodniki]
- Snacol na œlimaki
- Anty-bissan na dzika zwierzynę

---

No to wprowadzenie myœśle, ze mamy już za sobą. Nadszedł czas abyście zobaczyli moje panny:harvest:

Kiełkowanie zacząłem na początku kwietnia. Do wody trafiły 3 sezony, 2 grapki i 2 durbany. Potem nasionka
trafiły do doniczek. Finalnie na spota w połowie kwietnia trafiły 2 grapki i jeden durban.

Na wacie sa już kolejne 2 grapki i jeden durban. Musze się zastanowić czy wszystko ładować na jednego
spota. Uważam, że to dobry klaser ale tak to zawsze większa szansa. Do zastanowienia.

Co do Automatów to czekam do połowy maja. Donice są już wkopane na spocie.

Na koniec kwietnia planty wyglądają następująco:

Grap 1 - największy, podlany biohumusem, alga grow, przeprowadzony fim i spryskane asahi SL po treningu
i ze względu na nadchodzące ochłodzenie.


zaraz po FIM


Grap 2 - jak wyżej, z tym że z treningiem poczekam


Durban Poison - najmniejszy, też najpóźniej wysadzony. Na początku miał lipne miejsce, długo zacienione. Obecnie przesadzony, dostał nawozy i oprysk Asahi. Mam nadzieję, że się przyjmie w nowym miejscu.


Tak jak wspominałem wyżej automaty w połowie maja, a na wacie obecnie kiełkują kolejne 2 grapy i jeden durban, niedługo będę myślał o przeprowadzce na dwór. Dam wam znać.

Na dzisiaj to wszystko. Mam nadzieję, że będziecie ze mną podczas tegorocznego outa!!!
yeah%20mate.gif

Wszystkie buchy na zachętę mile widziane :smokee:

Z fartem!:jaraczz:
Wengier
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Pozostaje życzyć słonecznej pogody bez agresywnych opadów deszczu. Podoba mi się linia nawozów plagron które wybrałeś. Swoje plany też opieram na tej firmie w 90% więc będę zaglądał do ciebie często jak tylko będę nowe foty i opisy. Buszek na zachętę.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
W tamtym roku Grapa od FS właśnie ścinałem na początku listopada. musisz liczyć na wyrozumiałą jesień i zaopatrzyć się w jakiś topsin jeżeli nie chcesz dzielić swoich plonów z Pleśniakiem. Powodzenia :spalony:
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Little UP :bounce:

Pojawiły się dwie nowe rasowe suczki w rodzinie - out grapefruity. Maja malutkie listeczki i ponętnie wyciągają się w kierunku słoneczka. <rotfl>

jak myślicie kiedy je dać na dwór?

1


2


Pestka durban poisona zamula na wacie, zrobiłem jej pre cruscha. Jak ***lo to dziadek myślał, ze mamy 1 września 39 roku. :freak:
Mam nadzieje, ze to coś da bo tak to tylko będzie jeden durbanik.
Przy pierwszym rzucie jedna pestka wprawdzie wykiełkowała ale przestała się rozwijać w ziemi. Byc może to po części moja wina ponieważ wsadziłem akurat te pestki do bardzo żyznej gleby, jedna wyrosła, druga nie.

Kończąc, myślę ze w tym tygodniu na pewno będzie relacja ze spota. Sprawdzałem pogodę i ma być duuuuużo słońca. mam nadzieje ze będę zaskoczony, oczywiście pozytywnie. Coś czuje ze po porcji alga grow i asahi panny wypie****ą w kosmos.

Zycze wszystkim udanej majówki i dużo dużo słoneczka.

Do usłyszenia! <shiza>
Wengier
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Będę zaglądał i kibicuję. Dodatkowy plus za uprawę ekologiczną, ja też tylko na takiej jadę :)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Majówka zapowiada się słonecznie. Będzie to duży plus dla tych co wysadzili swoje panny. Powodzeniem z fartem.
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Właśnie tez spotkałem się z kilkoma opiniami ze dosyć późno dochodzi, chociaż to rożnie, niektórzy pisali ze mieli kose pod koniec września. A powiedz mi jak oceniasz outdoor grapefruit - ilość zbiorów, działanie? Jestem mega ciekawy bo słyszałem wiele dobrego, podobno jedna z lepszych sativ na klimat umiarkowany suchy przejściowy :spalony:
 

Baca1992

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam moje Panie już trzeci dzień radzą sobie same dziś byłem zobaczyć co i jak mam w podobnym stopniu rozwój jak Ty ;-) jedna poszła już na straty ;-/ butelka spadła i dostała po dupie gradem trzymam kciuki za Ciebie będę często odwiedzać byle do ścinki bez przypału :harvest:
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
W tamtym roku Grapa od FS właśnie ścinałem na początku listopada. musisz liczyć na wyrozumiałą jesień i zaopatrzyć się w jakiś topsin jeżeli nie chcesz dzielić swoich plonów z Pleśniakiem. Powodzenia :spalony:
Właśnie tez spotkałem się z kilkoma opiniami ze dosyć późno dochodzi, chociaż to rożnie, niektórzy pisali ze mieli kose pod koniec września. A powiedz mi jak oceniasz outdoor grapefruit - ilość zbiorów, działanie? Jestem mega ciekawy bo słyszałem wiele dobrego, podobno jedna z lepszych sativ na klimat umiarkowany suchy przejściowy.
 

White Wolf

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2018
Postów
8
Buchów
0
Miałem przyjemność konsumpcji takiego Grapefruita i powiem Ci że kosmos, życzę powodzonka
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Właśnie tez spotkałem się z kilkoma opiniami ze dosyć późno dochodzi, chociaż to rożnie, niektórzy pisali ze mieli kose pod koniec września. A powiedz mi jak oceniasz outdoor grapefruit - ilość zbiorów, działanie? Jestem mega ciekawy bo słyszałem wiele dobrego, podobno jedna z lepszych sativ na klimat umiarkowany suchy przejściowy.

Na pierwszym miejscu zapach - Mi zalatywał słodką pomarańczą. Rzeźnia <peace>. działanie luźne przyjemne typowa sativka. Na temat zbiorów się nie wypowiem, bo wybrałem im takiego spota że później wszystko zarosło i było tam zaledwie kilka h słońca.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
W tamtym roku Grapa od FS właśnie ścinałem na początku listopada. musisz liczyć na wyrozumiałą jesień i zaopatrzyć się w jakiś topsin jeżeli nie chcesz dzielić swoich plonów z Pleśniakiem. Powodzenia :spalony:

czyli i tak eko nie bedzie z topsinem hue hue.
ja bym tam ripenem jeszcze lał. albo na upartego gnoja chociaz weg ciągnąć na chemii
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
czyli i tak eko nie bedzie z topsinem hue hue.
ja bym tam ripenem jeszcze lał. albo na upartego gnoja chociaz weg ciągnąć na chemii

Racja, ostatnio oglądałem VICE na temat ganji w US i psikania na pleśń, dosyć ciekawy materiał,

o :D.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół