nasiona marihuany

[HPS400Wsl][0,64m2]3xFatBanana,5xPurple Queen

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Convictus

Guest
Same włosy nic nie znaczą :p
Jak tak stawiasz sprawę, to czekaj aż będziesz widział większość mlecznych :D wtedy odstaw na 2 tygodnie i kilka dni i będziesz miał czyściutko ;p [MENTION=88312]PyraTHC[/MENTION]
zapomniałem napisać, że jak po tych 2 tygodniach nadal trichomy nie będą ok, to sobie podlejesz wodą i trzeci tydzień, ale wtedy już liście zaczynają odpadać :p
 
Ostatnia edycja:

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Myślę że to jest dobra myśl jak zobacze że trichomy już wchodzą w mleko to zaczne płukać, rozjaśniłeś mi troche obraz sytuacji dzieki [MENTION=66110]Convictus[/MENTION]
 

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam serdecznie szanowne towarzystwo :bounce:


59 dzień życia/39 dzień FLO

Suczki mają się bardzo dobrze,cały czas dopie****ają na masie ,widać nowe formacje na topach,zakwit leci pełna parą już nic ich nie zatrzyma jak rozpędzonego pociągu.Roślinki bardzo intensywnie oddają już aromaty,jak otwieram namiot to moim nozdrzom ukazuje się bardzo ku**a wykwintny bukiet zapachowy.To chyba pierwszy projekt kiedy jest tak owocowo u mnie,Fat Banana podjeżdża nie jak typowy banan a raczej mango bym powiedział,Fruit spirity naprawdę czarująco biją winogronem,faktycznie tak jak wspominał producent ale jeśli chodzi o mistrza aromatów to ku mojemu ździwieniu i marnych prognoz co do jego wydajności i ogólnie,najlepiej dopierddala Purple Quen który pachnie za***istą mega intensywną jagodą nie spotkałem się chyba jeszcze z tak wyrafinowanym smellem podczas swoich prac,szykuje się naprawdę wielka uczta,no ale dosyć masturbowania się czas zejść na ziemie i parę słów o tym co mają w jadłospisie.Ostatnio dostały po 2 l wody,chleja jak po***ane,podałem im 50 ml Terra FLO/10 ml PK i to wszystko,normalnie był by jeszcze canna bost i dopiero odebrałem nową flaszke i w kolejnym podlaniu ***ne im konkretną dawke w ramach przeprosin za braki w ostatniej porcji,oprócz tego zamówiłem mikroskopik na usb,przed kolejnym podlaniem wszystkie przejże i odszacuje jaką kuracje im stosować,niewiem czy w kusha będę jeszcze cokolwiek dawał bo wydaje mi się że z dwa tygsy i sk***iel idzie pod nóż,reszta-się zobaczy. <peace>​

Całokształt:

displayimage.php
[/url][/IMG]

Fruity:​

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

OG Kush:​

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Purple Queen:

displayimage.php
[/url][/IMG]

Banan:​

displayimage.php
[/url][/IMG]

A ostatnio w namiocie takiego ziomala przyczaiłem,pewnie się zakradł jak otwarty namiot miałem przy podlewaniu,nie dziwie się że było mu tam dobrze,jakby wszedł wyżej to by się sk***iel przykleił,niestety musiałem go eksmitować z tego lokum :zjarany:

displayimage.php
[/url][/IMG]

Niedługo zapie****am kupic do pobliskiego eko winkla melaske i i czekam.Mam nadzieje że do trzech tygodni maks będzie harverst wszystkiego,niedługo czas na jakieś sample z Kusha.Zaczynam rozmyślać o kolejnych pestkach powoli,wypadało by powoli sadzić małe,rozkminiam sobie że teraz zrobie dwa rodzaje,w tym jakiegoś medicala,w h*j mnie korci żeby zamówić zza oceanu charolette web albo shaman dance,stawki są spore ale to musi być za***iste do dziennego borchania z wapka,mam plan kupic sobie TI Woody VapCap SXL żeby się raczyć ze smakiem nadchodzącym tematem.Mile widziane konstruktywne uwagi jeżeli mógłbym coś zmienić na lepsze,pozdrawiam stowarzyszenie piona <joint>
 

Mdk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
80
Buchów
0
Planuje w następnym sezone Księżniczkę i banana tylko ze outdoor :) jak juz wszystko skończysz napisz jaką maja moc i czy warto ;) do następnego:spalony:
 

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Powiem Ci kumpel że już OG Kusha samplowałem i jest ku**a taki pocisk smakowy że to masakra,kumlowi podałem macha mówi że nie pamięta kiedy kopcił takie cudo,ze skręconym patykiem jak chodziłem na zakupach w kiermanie w sklepie czułem tą woń snującą się za mną,czułem spojżenia ludzkie na plecach,takiego czegoś nawet w okolicznych kofach nie ma chyba że Amsterdam za sporą stawke.A propo księżniczki jeszcze relacji smakowych żadnych nie mam dla Ciebie ale woń jest mocno balonowo-jagodowa to będzie na bank turbo smakosz.Niewiem jak to na oucie Ci pójdzie ale naprawdę polecam Tobie te odmiany :)

---------- Post Zaktualizowany 01:35 ---------- Data pierwszego postu 00:57 ----------

Cześć witam ponownie wszystkich po tygodniowej przerwie

Zaczne może od tego że pałki spuchły jak Spejson na metce ,pewnego dnia chciałem coś poprawić i naruszyłem nieskazitelną konstrukcje fruit spiritów i wszystkie mi legły w dól spompowane jak skyrwysyn że łodygi nie wytrzymują aż w rezultacie musiałem podeprzeć bambusami.Stało się to w dzień po solidnym podlaniu ich,wpie****iłem im wszystkim już samej wody 2,5 litra na donice ze skorygowanym PH ,OG Kush dostał już tak 4 dni wcześniej ze względu na szybszy postęp.Melaska już zakupiona,w pośpiechu się za***ałem i zapomniałem zaaplikować przy podlewaniu do jednego fruit spirita,kolejnym razem ładnie jej tam przysłodze zobaczymy jaki będzie efekt smakowy w porównaniu z innymi.Wyznaczyłem wstępną date ścinki na za dobry tydzień może z hakiem,wacham się czy ***nąć OG szybciej czy go przeciągnąć z resztą.Mały sampel suszony 5 dni zrobił niezłą sieczkę w bani nie wspominając o tym unikatowym aromacie we wapku to musi być naprawdę wy***ane doświadczenie.Trichom na dniach sprawdze ale czuje że OG Kush chyba wchodzi w oko harvestowe może wy koledzy po fachu doradzicie mi czy go je**c już czy nie.

Dzień życia 66/46 Dzień Flo

displayimage.php
[/URL][/IMG]

OG KUSH:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Purple Queen:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Banan:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Fruity:

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

i tu tak ogólnie spinając to wszystko do kupy:

displayimage.php
[/URL] [/IMG]

zimna barwa światła wyłapałem moment kiedy lampa się jeszcze nie rozgrzała.Mam nadzieje że kolejny Up to będzie już z harvestu.Dawajcie znać co tu można by zrobić jeszcze żeby było lepiej bo mi brak pomysłów już,myślałem żeby przy kolejnym podlewaniu pozbyć ich wiatraków największych.Pozdrawiam cześć :)
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Ale do***aly. Cieżko coś tu podpowiedzieć, ale możesz spróbować obciąć wiatraki np. na połowie krzaków.
 

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Ale do***aly. Cieżko coś tu podpowiedzieć, ale możesz spróbować obciąć wiatraki np. na połowie krzaków.

Trochę poupie****ałem tych wiatraków,serio brak mi już pomysłów co by tu jeszzce polepszyć,chyba pozostaje już tylko cierpliwie czekać..mam nadzieje do weekendu.Dałem melaski do jednego Fruita jedyne co,wszystkie jadę po 2,5 litra wody kusha do trzech nawet podaje,mam nadzieję że w czasie wszystko zdąże z nich wypłukać..
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Teraz zostało Ci ostatnie zadanie, dojedź do mety. Już nic nie poprawiaj. Po prostu zrób to :yeahh:
 

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Hehe prawda to już ostatnia prosta.W weekend sprawdze ostatecznie trichom i zdecyduje czy zakończyć ich żywot.
 

PyraTHC

Active member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
A dziękuję dziękuję, dołożyłem wszelkich starań aby bylo tak obficie, czekam do godziny zero. Najgorsze ze urlop zaczelem i siedze tam z nosem w gąszczu 3 razy dziennie hehe, zboczenie zawodowe.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół