nasiona marihuany

Stardawg

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam,

Szukam tej odmiany, lecz w normalnej wersji nie auto.
Gdzieś czytałem, że tylko dostępne jako klon, ale czy to prawda ?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Tez kiedys szukałem ale sa same mieszańce, bądz auto,chłopaki w UK maja klony po 12 funtow ale czy to stardawg,,, osobiście miałem tylko raz STAR DAWG '91 od TopDawg , i nie jestem w stanie porównać czy jest podobny do orginału, bo orginału nie paliłem chyba ze niechcacy , ale mi smakował topy zbite dawało po głowie i waliło jak na wybiegu słoni więc daje 8/10 :)
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
Witam ! i co macie juz dostep do tego ? bo ja tez szukam stardawga
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
ja mam jeszcze 3 pechy tego STAR DAWG 91 ale narazie lezą sobie, spróboj Road Dawga od Karmy zmieszany z ich bikerem ale może być fajny :) procz tego zostaje ci jeszcze Chem 91 od Caliego i auto dawg, pewnie coś jeszcze by się znalazło ale celował bym w to jesli chodzi o polskie sklepy.
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
ja mam jeszcze 3 pechy tego STAR DAWG 91 ale narazie lezą sobie, spróboj Road Dawga od Karmy zmieszany z ich bikerem ale może być fajny :) procz tego zostaje ci jeszcze Chem 91 od Caliego i auto dawg, pewnie coś jeszcze by się znalazło ale celował bym w to jesli chodzi o polskie sklepy.

ja akurat jestem w UK wsadzaj te pestki i rób klony lepiej :D
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
ja mam jeszcze 3 pechy tego STAR DAWG 91 .

Wez to chlopie poklonuj jak masz ta oldschoolowa wersje bo to klasyk dobry.
@Football Manager
Nie dostaniesz tego straina fem . Te AFy tego stardoga co sa dostepne to zupelnie inna para kaloszy juz niestety...
Jest koleszka w Manchesterze co goni tego klony ale musialbys pytac typowego
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No mialem palenie z Manchesteru i koles mowil ze to stardwag klon z USA. Temat naprawdę smaczny... ale kolon po 20funa więc podziekowalem. To trzeba kupic paczke regow i niech Kot robi femki lub [MENTION=57187]BOOM[/MENTION]

Stardwag:

DSC_0766~5.JPG
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Z menchesteru znajomy biere stardawga i Amnesie moze ten sam typ :D po 10-12 funtów za klona jak wezmiesz 50 badz wiecej. Ja juz te pechy mam pare lat z takich nie wiem czy cięzko dostepnych gdyż nie przegladam stron z USA ale ma jeszcze 2 paki True OG juz tez z 5 lat badz wiecej jedna nie odpakowana. Celowałem w Rose Especial ale Na UrbanGreen 999Funtów troszke ich poniosło jak patrzyłem na fotorelki tego bez rewelacji wiem ze to rarytas bo maja okreslona liczbe wypuszczanych paczek, ja kolekcjonuje duzo i fajnie było by ją mieć ale narazie zbieram InhousaGenetic i czekam na paczke HIGH OCTANE BX3 od Junky i The Menthola od Compound, gość z Attitude mi pomaga znajdywać pojedyncze paczki , ale faza jest czym wieksza kolekcja tym wiecej znajduje fajnych genetyk :) jak dzwoni do mnie ze moze miec cos fajnego a kobita słyszy jego głos to już fluga :D a głos rozpoznawalny bo brzmi jak nizioł
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
jest kilka cutów stardawga w uk jeden to mannycut, inny guava, ogolnie w manchesterze stardawg to jak kiedys cheese, ale w innych czesciaj uk heh pożądany temat i drogi, a breeder to top dawg seeds
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Dokladnie. Jak masz dobrego klona to masz za***ista rosline ktora przeciez sam mozesz powielic bez jakies wiekszej trudnosci .
A jak widzialem te klony to byly bardzo solidne. Kolo wie co robi .
Z klonami troche inaczej niz z pestki lecisz bo dostajesz ukorzeniona rosline ktora chwila moment rosnie takze cena wedlug mnie nie jest zla bo podobnie wywalasz siana na pestki .
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Tak ja wezmę 10 kolonow i wy***ie 200funa a ch*j wie co dostanę, może power flowers lub inny farmazon.
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
20 f za klona to normalna cena, ja non stop z klonów jadę bo szkoda czasu na zabawę z pestkami
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tak ja wezmę 10 kolonow i wy***ie 200funa a ch*j wie co dostanę, może power flowers lub inny farmazon.

A ile Ty myslales ze kosztuja klony?? Przeciez mozesz zaraz pobrac sobie odrosty i miec tego tyle ile bedziesz chcial..no chlopie troche inwnecji w tym zawodzie ;) cena jest ok. A uwierz ze predzej trafisz na ten "farmazon" z pestki tylko bedzie ladnie zapakowany i podpisany.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół