nasiona marihuany

HPS 250W/Gównoled 150W/1m2/ Mix odmian

Wyszukiwarka Forumowa:
S

ShelbyGT

Guest
Witam,
po dłuższym przemyśleniu postanowiłem założyć growlog. Spowodowane jest to tym iż obawiam się jakiś problemów ponieważ pierwszy raz lecę z ledami i namiot dwa razy większy niż poprzednia szafa. Więc w razie czego liczę na waszą pomoc.

Blue OG
Blue Dream
Ice Cool
Orient Expres
Bubas Gift
Mango Sapfire x2
White Lavender x2






gównoled:
EPISTAR/BRIDGELUX 3W
4x COOL WHITE 6500K, 8x DEEP RED 660nm, 8x RED 625nm, 4x ROYAL BLUE 450nm

2x no name cob
Moc: 50W
Zasilanie ~220-240V
Jasność 4500 lm (ok. 90 lm/W)
Barwa światła:Ciepła 3500k
Kąt świecenia 120st
Wymiary 60x40mm


hps jak hps


gleba, około 15 litrów na planta
na razie nic nie dawałem, ogólnie to dziś podlałem je trzeci raz w docelowych donicach

weg jakieś 33-35 dni, od 4 są przełączone

nie mam za dużo fotek z wega bo gdzieś karta mi się zapodziała, sorry...

tu mają jakieś 25 dni, wszystkie były raz cięte
dwa są tydzień młodsze ale już nie pamiętam które (po jednym widać, drugi wyrównał)




Weg praktycznie był pod 250 hps, z boku świeciło 50w dyskoteki ale to na sadzonki outowe
teraz lecą na samym hpsie, za parę dni dorzucę ledy bo muszę wiatraczki kupic

dziś
4 dzień indukcji





 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Widzę, ze ten sam box co u mnie, oszczędzaj zamki. :D
Mango sapphire - miło wspominam ten strain.
 
S

ShelbyGT

Guest
Mówisz że się ***ią te zamki?
Boxa mam dopiero dwa miechy i na razie solidnie wyglądają.

Nie jestem zaglądaczem co musi 4 razy dziennie sprawdzić jak to wygląda, raz na dwa dni zajrzę i mi starcza to może trochę posłuży :freak:

Ja mango jeszcze nie miałem ale ogólnie bardzo mile wspominam wszystko co przerobiłem od HSO więc liczę że i tym razem się nie zawiodę.
Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Mówisz że się ***ią te zamki?
Boxa mam dopiero dwa miechy i na razie solidnie wyglądają.

Nie jestem zaglądaczem co musi 4 razy dziennie sprawdzić jak to wygląda, raz na dwa dni zajrzę i mi starcza to może trochę posłuży :freak:

Ja mango jeszcze nie miałem ale ogólnie bardzo mile wspominam wszystko co przerobiłem od HSO więc liczę że i tym razem się nie zawiodę.
Pozdro

A ja jestem. :freak:
Nazwa jest myląca, zapach nie ma nic wspólnego z mango, ale robi robotę. Chciałem popsioczyć, że trochę kuleje z mocą, ale najzwyczajniej w świecie przetrzymałem za długo - przewaga bursztynów, może jak z mocą kuleje to smakiem i bag appeal'em nadrabia.
Pozdro. :D
 
S

ShelbyGT

Guest
34/11/1

Jeszcze blue dream (ta którą tak wy***ało w górę, najbardziej sati z budowy), orient express i jedna mango się opie****ają trochę ale reszta już ruszyła więc liczę flo.

Na razie dalej sam hps bo wiatraczki niedoszły przez długi weekend, może jutro będą to dorzucę leda.






 

PsiQutas

Active member
Rejestracja
Sie 25, 2017
Postów
39
Buchów
0
Na początku miałeś lampy led, czy twoim zdaniem nie lepiej gdybyś jej użył ponownie do doświetlenia roślin? Nawet gdzieś z boku dać. :) Ładnie idą, lejesz im już coś na flo?
 
S

ShelbyGT

Guest
Właśnie ta lampa przechodzi modyfikację, dodałem do niej dwa chinskie coby ale bez wiatraczków jest 72stopnie przy diodzie na radiatorze więc muszę jeszcze je doczepić. Zamówiłem w poniedziałek ale okres długiego weekendu i wysyłka się dłuży, na miejscu nie miałem gdzie kupić.

Mógłbym samą dyskotekę teraz puścić ale wszystko mam poskręcane w garażu i tylko czeka na wiatraczki, nie chciało mi się przynosić tego. Myślę że te kilka dni bez leda ich nie zabije ;-)

Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ja się przejmuję, że mam za ciasno w boxie a Ty wrzuciłeś roślinę wiecej i wiatrak wolnostojący. :D Właśnie przeczytałem tytuł relacji '1m2', to by wszystko wyjaśniało. Mango zamuliło z indukcją? Nie przejmuj się, szybko to dochodzi. :D
Pozdrówki.
 
S

ShelbyGT

Guest
Jedna zamuliła druga ruszyła pomimo że wyglądają identycznie :sunny:
Nie przejmuję się, mi nawet pasuje że ścinka będzie partiami, jak zetnę połowę to wrzucę regi do określenia a reszta sobie będzie dochodzić.


Jak to podłączyć?

Gdzie plus, gdzie minus na pierwszy bieg i na drugi? I czemu na L1 jest plastikowa blokada? Pogubiłem się...
Wcześniej miałem tylko jednobiegowe a nie chce go spalić.





to jest ponoć to

WENTYLATOR KANAŁOWY VENTILUTION fi125mm, 2-BIEGI 220/280m3/h
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
jeden z kabli w N a drugi w L1 bądź L2. L1 to pierwszy bieg a L2 drugi.
 
D

DarkMessiah

Guest
N jest neutralny wiec wal niebieski w N a brazowy albo w L1 Lub w L2.
 
S

ShelbyGT

Guest
Okazało się że pod spodem górnego panelu była wlepka ze schematem podłączenia :pl:
Wcześniej jak ściągałem to go nie odwróciłem żeby śrubki nie wypadły...

'poskręcałem' (wiatraczki drucikami przymocowałem bo już mi się nie chciało ze śrubkami je**ć :freak: ) gównoledy, wiatraczki zrobiły robotę, zbiły 20 stopni na radiatorze koło COBa

a z wieści roślinnych to blue dream za bardzo się wywyższała i dostała z karata :rambo:
















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół