nasiona marihuany

Kozacki Out by Total Kozak [Afy i sezony]

Wyszukiwarka Forumowa:

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
Słaby trym strasznie. Nie postarales sie. Co Ci po kilku trichomach na listku jak ten listek popsuje smak.

No chyba ze to wszystko bedziesz vapowac, wtedy ok!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Słaby trym strasznie. Nie postarales sie. Co Ci po kilku trichomach na listku jak ten listek popsuje smak.

No chyba ze to wszystko bedziesz vapowac, wtedy ok!

Pokaż fotki swojego trymu o wielki koneserze, cwaniaczku!

---------- Post Zaktualizowany 07:21 ---------- Data pierwszego postu 07:17 ----------

Ważne, że schodzi. :smileys-passing-joi

Owszem, jest to kozak baka :smokee:
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Poza ciśnieniem nic nie stoi na przeszkodzie by przed paleniem docinać i zostawić przytopowce na czarno godzinę.
Albo odwrotnie, "raczyć się" najpierw liśćmi a wierzchołki odkładać do słoika.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Harvest pt 2

Witam szanowne forumowe grono. Druga część kosy zakończona powodzeniem choć jeszcze nie widać na horyzoncie dożynek, wszak mam jeszcze do dokończenia aktualne poletko, drugie poletko pełne mikrusów i trzy planty całoroczne. Pomału przebrniemy jednak do końca. Mam nadzieję :yeahh:

Tym razem z 4 krzaków wyszło 157g zioła. W połączeniu z poprzednią ścinką daje 332g suszu. Średnia z krzaka idzie wzwyż, mianowicie 332/9 daje 36,8g z krzaka. Bardzo dobry wynik.
Byłem wczoraj na spocie i za tydzień będę robił wycinkę totalną pierwszego poletka. Plecha w***ała się na spota i są małe straty ale cóż począć.
Mam nadzieję że, tym raz plon będzie mógł doczekać się curingu bo bez wątpienia polepsza się smak ;)
Do następnego! <wodna>















 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Siemka
Ladny wynik. Mi wyszlo 365g z 2 sortow z 7 af. Te co tam w krzakach kitralem ;)

Pierwszy sort 120 zbite i jakosciowo jak indor ;)
Drugi sort ma wiecej luznych topow ale i tak po wyschnieciu zbite i oblane zywica.

Zostal mi jeszcze jeden af pozniej wysadzony mysle ze z 8 af peknie 400. Jestem bardz zadowolony bo to nowy spot i pierwszy raz robie w workach.


Na focie drugi sort.


Pzdro z farcikiem.
MJL
 
Ostatnia edycja:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!! Harvest pt.3

:harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest::harvest:




Wszystkie krzaki z pierwszego rzutu zostały ścięte z nóg. Jestem bardzo zadowolony z tego jak obrodziło poletko.
Jest dopiero koniec lipca a ja już zdołałem zebrać pokaźną ilość marihuany.

Pleśń zaatakowała klika plantów a najbardziej okazały krzak poczuł naprawdę co to znaczy gnić za życia.

Drugie poletko zostało przeze mnie nazwane krasnalowym poletkiem krzaki są bardzo kompaktowe. Wszystko przez zbyt długie przetrzymanie na tacy rozsiewnej Niestety, w uprawie wszystkie czynności trzeba wykonywać na czas bo każde opóźnienie odbija się na ilości plonu. Wiem że przekroczony zostanie próg 500g co już uważam za swój osobisty sukces, plus jakość, którą oceniam całkiem wysoko. Hurtownik prosi o więcej :yeahh:

Całorok został o***any przez bydło. ***any zwierzęcy motłoch
Coś tam zostało na badylach, więc może będzie na lola.

Lecz spoko, głowa musi być do góry. Mam jeszcze 2 całoroki w donicach, choć korci mnie żeby wkopać je gdzieś do ziemi żeby mogły spokojnie dojrzewać.

Pozdrawiam farmerów <wodna>

















 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
UP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak na załącznym obrazku, wyszło 254g suchutkiego tematu. Niestety, zdecydowanej większości zbioru nie było dane przejść curringu.

175+154+254=583g zioła :queen:

583/16= 36,4g z krzaka, co moim zdaniem jest za***istą średnią z automatu :)



Do ścinki zostało krasnalowe poletko. [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION], kilka piękności od Ciebie rośnie właśnie tam. Pojadę dzisiaj nalać im ostatni raz bloom+ booster i za 1-2 tyg ścinka. Powinno być około 150g suchego, ale zobaczymy.
Pozdrawiam farmerów :yeahh:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update!!!

Oto i jest update z krasnoludkowego poletka. Krzaczki są kompaktowe. Bardzo proszę [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION], nie wiem które są od Ciebie ale na bank kilka z nich to są te geny. Czekam do piątku idę to wszystko wyciąć w piz*u. Sezon jest bardzo udany. Żałuję tylko że nie wysadziłem wszystkich sezonów do gleby to bym jeszcze do***ał koło 300g na koniec sezonu a tak to nie liczę na więcej niż 100g suszu. Ale zobaczymy. Przy kolejnym updacie postaram się sfotografować sezonówki.









 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Oto jestem i napie****am update!!!!!

Kolejna porcja żniw. Wyciąłem 16 krasnali. Uznałem że to dobry czas na ścinkę, bo mają przyjść burze a nie chcę później się wk***iać że temat mi spleśniał i mam chu*a z mojej pracy. Zostawiłem 4 planciki które jeszcze muszą dojć a cała reszta została wykarczowana :)
Myślę że średnia pójdzie w dół, bo był jeden najmniejszy który miał 2 15cm wysokości :p Tak czy inaczej, jeszcze nie czas na dożynki. Mam 4 auto i 3 całoroki do skoszenia. Co ciekawe całoroki nie biorą się jeszcze za kwitnienie, mam nadzieję ze zabiorą się za kwitnienie już niebawem. Pozdrawiam farmerów :smokee:









 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Jak do 25 sierpnia nie rusza to juz potem ciezko zeby doszly.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół