nasiona marihuany

Kozacki Out by Total Kozak [Afy i sezony]

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
To niezły z Ciebie kozak wariacie, bardzo ładnie wygląda ten naginany plant istny majstersztyk oby bez pleśni!

Dziękować kolego, Będzie bez ple$ni bo to $a majowe automaty :D drugi rzut bede zbierał na koncu $ierpnia :) Jak nie to bedziemy prykac miedzianem
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
miedzian nie działa jak chcesz ekologicznie to siarkol 80Sw działa podobnie jak miedzian ale w h*j tańszy. Topsin teraz a nawet przed kosą Amistar jeszcze można zapodać.
najbliższy tydzień będzie nieciekawy: ma padać i niskie temperatury, sprawdź za 3-4 dni czy autosy nie łapią jakigoś syfa.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
miedzian nie działa jak chcesz ekologicznie to siarkol 80Sw działa podobnie jak miedzian ale w h*j tańszy. Topsin teraz a nawet przed kosą Amistar jeszcze można zapodać.
najbliższy tydzień będzie nieciekawy: ma padać i niskie temperatury, sprawdź za 3-4 dni czy autosy nie łapią jakigoś syfa.

Dzięki za info, $prawdzę. Mam nadzieje że nie będzie bardzo zimno.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam bardzo serdecznie.

Fotki z pewnej nocnej eskapady. Jedne automaty będą gotowe wcześniej, inne później. Ostatnio podlałem je terra bloom i pk boosterem. Przyjemnie oglądać jak kwiaty sie tworzą. Młode konopie zostały podlane terra grow i pomału rosną. Zyczę wszystkim uprawcom dużo słońca 8)









 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Panie te AF są naprawdę Total Kozak! Od kiedy podajesz im pk ? ;) Ja narazie sam terra bloom, przy następnym podlaniu mam zamiar zapodać pierwszą dawkę pk. :p
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Od kiedy podajesz im pk ? ;) Ja narazie sam terra bloom, przy następnym podlaniu mam zamiar zapodać pierwszą dawkę pk. :p

Dzięki :) Z tego co widzę to już spokojnie możesz u siebie lać pk do tych najbardziej dojrzałych. Też tam elegancko lecicie koledzy. Z fartem.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam :salut:

Na spocie wszystko w jak najlepszym porządku. Jest to najlepszy out jaki dotychczas udało mi się przeprowadzić. Będzie sporo marihuany, bardzo dobrej jakości. Następna wycieczka na spota zakończy się kosą dla większości panien z pierwszego rzutu :rambo: :harvest:

Bardzo ładnie rośnie nowa generacja. Cieszy fakt, że będą kolejne żniwa w okolicy września :)
Pozdrawiam i życzę wszystkim producentom dużo słońca :smoking-banana-smil















 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ładne juz masz te automaty. Duże i zdrowe. Szkoda ze ja jeszcze tyle musze czekać. Dzieje sie dzieje, dobrze musiałeś karmić paskudny małe.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Taka generacja to porosly. Mikoryze stosowales.
? U mnie kilka sezonow dobrze z miko zatrybilo i juz miejsca na nie nie ma do jesienie beda oooooogromne.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Nie dzieli się skóry na niedźwiedziu bo wiadomo jak to może się skończyć...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Coerpliwosci. Lada dzień weźmiesz maczete w dłoń i pójdziesz nak***iac harvest. byleby było dużo slonca ;)
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Jak by to napisac. Do***ane w spod ,) to maciorki porosly ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół