nasiona marihuany

Kozacki Out by Total Kozak [Afy i sezony]

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Moje pechy wykielkowaly?

Twoje pechy panie pójdą na drugi rzut za jakieś dwa tygodnie. Wrzuciłem 30 pestek northern light auto i diesel auto od speed seeds. Wykiełkowały 26 pestek a tylko 20 wyszło ponad glebę bo jechałem na urlop i nie mogłem doglądać no i reasumując sto złotych w du*ę :) ale każde dziecko wie że sprzedana piątka to prawie dwa razy tyle. Muszę przygotować drugie poletko do automatów i tak za dwa tygodnie myślę że wystartuje te geny od Ciebie ;)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam po dłuuuuuuuuuuuuugiej przerwie spowodowanej ogólnym niechciejem i brakiem organizacji. Miałem zrobić update jakis czas temu jak byem na spocie ale przyznać muszę że był totalny brak motywacji. Nie jest jednak tak że nic się nie dzieje, bo rośliny rosną i nie zatrzyma ich już nic, na ten moment myśle że jest to już półtora miesiąca życia za nimi. Automaty juz zaczęły kwitnienie i najlepsze okazy mają około metra wysokości. Co do całoroków to jeden z 3 northern passion od [MENTION=63909]GanjaFarmer.pl[/MENTION] jest wkopany w glebę, pozostałe dwa żyją w 30l donicach i tak zakończą żywot, ale do tego czasu jeszcze sporo czasu:) No i oczywiście dzięki za Wasze automatyczne geny! Najbardziej cieszy oko widok kwitnących automatów bo wiadomo już że za dwa miechy będzie ścinka pierwszych topów. Jedyne co należy teraz uskutecznić to dobre nawożenie. Jestem przygotowany jeśli chodzi o nawozy więc muszę jedynie zgrać wszystko w czasie. [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION] pesteczki od ciebie są już małymi flancami. Nie zajmuję sobie głowy ani czasu skrupulatnym oddzielaniem poszczególnych odmian od siebie. Wszystko co automatyczne zostało wrzucone na tacę i szlus ;) Mam nadzieję że będzie więcej czasu na porządne aktualizacje ale czas pokaże czy damy radę. Chciałbym podziękować również [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] za red devil auto ;) Musze brac sie do roboty i przygotować miejscówke na 19 automatów wiec sierpy w dłoń!
Pozdrawiam farmerów <wodna>



























































 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Up!


Jade do przodu. Druga porcja automatów po$zła na poletko. Troche za długo je trzymałem na tacy i zrobiły $ie brzydkie ale $poko ogarną $ię i nadgonią. [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION] W$zytkie automaty od cb $a juz w ziemi, teraz tylko nawozic i zbierac :) Je$tem zadowolony gdyż cały ar$enał juz na miejcówce. Czekam na pierw$ze zniwa już za jakie$ 1,5mie$iąca. Mam 34 automaty i 3 $ezony wiec na bank trzy cyfrowy wynik z piatka z przodu powinien pęknąć. To będzie udany $ezon. Pozdro!!!


























 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Lasnie tam cosniesz kolego! Mam nadzieje, ze zaden zlodziej Cie nie odwiedzi i zniwa beda jak tralala. Pozdrawiam!
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Autosy z pierwszego rzutu ładnie idą posyp papu i tytanitem pryśnij. Ładna miejscówka ale strach wszystko sadzić w jednym miejscu jak jakaś ku**a się dorwie do spota to będzie płacz..
 
U

Usunięty 66767

Guest
Z tego co widzę spoty też na jakiś skarpach,przynajmniej to czytam z fotek i bardzo mi się kojarzą z moimi spotami...Hehe fajnie to wszystko wygląda i tym bardziej będę zaglądał bo bardzo mi przypomina moje miejscówki.Pozostaje mi życzyć ci dużo słońca,trochę deszczu jednak żeby nie trzeba było latać i podlewać.POzdro<peace>
ps.Dobra skarpa nie jest zła<piwofuck>
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Z tego co widzę spoty też na jakiś skarpach,przynajmniej to czytam z fotek i bardzo mi się kojarzą z moimi spotami...Hehe fajnie to wszystko wygląda i tym bardziej będę zaglądał bo bardzo mi przypomina moje miejscówki.Pozostaje mi życzyć ci dużo słońca,trochę deszczu jednak żeby nie trzeba było latać i podlewać.POzdro<peace>
ps.Dobra skarpa nie jest zła<piwofuck>

Tak je$t! $pot na $karpie nachylony elegancko ku $loncu. Mam tam $lonce przez zdecydowana wiekzo$c dnia:) Dziekuje pieknie i tobie tego $amego chociaz raz na jaki$ cza$ dobrze ze przy$u$zy bo ladnie pija wode z nawozem :) pozdro
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Poczekaj bliżej flo a wjedziemy tam ku**a z Jaśkiem z Mielca i resztą ekipy to się zesrać nie zdążysz.

kibicuje
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Poczekaj bliżej flo a wjedziemy tam ku**a z Jaśkiem z Mielca i resztą ekipy to się zesrać nie zdążysz.

kibicuje

$erdecznie zapra$zam :farao:

Dzi$ wleciałem na $pota by nawodnić panny. By dać im kopa do terra bloom, dodałem 25ml pk bootera od plagrona. $pożytkowałem 10l roztworu jedynie dla panien które $ą w najbardziej zaawan$owanym $tadum rozwoju. Re$zta je$zcze nie gotowa na boo$ter.
Małe automaty też zabierają $ię do kwitninia. My$lę że będzie $ię czym pochwalić. Zapach baki przypomina gumę balonową :)

Oto foty :



















[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-971662]

Kwiaty wyglądają bardzo okazale i juz za trzy tygodnie powinienem zebrać plon z pierw$zych panien.
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Szacun Total, Niezły Kozak z Ciebie, Ogród I Klasa, zara Bucha podaje...
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
To niezły z Ciebie kozak wariacie, bardzo ładnie wygląda ten naginany plant istny majstersztyk oby bez pleśni!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół