nasiona marihuany

Kozacki Out by Total Kozak [Afy i sezony]

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Witam!

Czas rozpoczać fotorelację z oudorowej produkcji zioła !!


Byłem ostatnimi czasy bardzo zajęty ale oczywiście również skupiony na tegorocznym sezonie na uprawę baki.
Jestem uzbrojony w nasiona, sprzet i zapał do pracy. Na ten moment wykiełkowałem 3x Northern passion 2.0 od [MENTION=6699]GanjaFarmer.pl [/MENTION], gorąco pozdrawiam. Zobaczymy jak ta odmiana zaowocuje pod tym pięknym niebem. Jak narazie nie mam jeszcze miejscówki ale mam jeszcze czas zanim je wysadze. Około 2 tygodnie spędzą w boxie.
Mam też przygotowany spot na około 40 automatów który przygotowałem pod osłoną nocy :bounce:

Mam nadzieje jeszcze dziś wrzucić na watę nasiona automatów.
Po robocie napisze jakie odmiany wysadzam w tym roku i cykne fotkę arsenału.

Oto poletko na automaty. Przekopane i posypane granulowanym obornikiem bydlęcym, ogólnie ziemia super jakości bo rosły tam pokrzywy.





Northern Passion 2.0 od ganja farmera


Nowy box



Pozdro
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Powodzenia życzę. Widać musi tam być bardzo dobre ph tylko pokrzywa na około rośnie. Jak ze słońce od której do której godziny świeci?
KIedy zamierzasz sadzić tam automaty?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Powodzenia życzę. Widać musi tam być bardzo dobre ph tylko pokrzywa na około rośnie. Jak ze słońce od której do której godziny świeci?
KIedy zamierzasz sadzić tam automaty?

Dziękuję. Miejscówka jest tuz obok miejscówki z zeszłego roku, Spot jest bardzo dobrze nasłoneczniony, słońce praktycznie raz przed południem moze napotkać na krzaki , Liczę że do 16 będa się mogły kąpać w słońcu. Miejscówka jest nachylona pod kątem do słońca wieć przechuj. Automaty wjadą na miejscówke za około 2 tygodnie, będę przygotowywał najpierw flance, wjadą na spota jak tylko będzie im brakło miejsca na korzenie w tacy rozsiewnej. Zycie rozpoczną w mieszance kokosa i ziemi ogrodniczej kronen a przed wsadzeniem na miejscówkę będę je mochył w mikoryzie tak więc pierwszą cześć życia będą miały w organice. Jak już będą kwitły to wjadę z nawozami mineralnymi ;) pozdro
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Siema jestem ciekaw twojej fotorelacji. Sam zakupiłem też Northern Passion 2.0 od gf. Pozdro i dużo słonka ^^<joint>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Dobra wypowiedz wszytko wiadome . Jakie nawozy będziesz stosować na flo a jakie na kwitnienie ? MAsz jakiś sprawdzony sposób na mega topy coś od siebie oprócz treningów których raczej na auto nie będziesz stosował czy będziesz ?
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Dobra wypowiedz wszytko wiadome . Jakie nawozy będziesz stosować na flo a jakie na kwitnienie ? MAsz jakiś sprawdzony sposób na mega topy coś od siebie oprócz treningów których raczej na auto nie będziesz stosował czy będziesz ?

Podłącze sie do pytania ziomka UP :D
 
U

Usunięty 66767

Guest
Będę zaglądał,życzę dużo słońca i obfitych zbiorów:harvest:pozdro<peace>
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzięki przyjacielu, a teraz bym chciał zobaczyc twoj ogródek na świeżym powietrzu :D Korzystaj ze sońca.

Tez bym chcial... lecz mieszkam w UK i to w duzym miescie, wiec nie ma szans na takie przygody kiedys wroce do PL to moze zaczne sie bawic w partyzanta. :crazy:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Właśnie co wróciłem ze spacerku w bezposredniej oklicy londynu ( +- 15 km ) i jedyne co moge powiedziec to to,ze posiadanie motorka lub samochodu raczej obiwiązkowe ale poza tym nie widze przeszkód na cisniecie z pojedynczymi automatami w krzakach. Co prawda 2/10 trzeba spisać na straty bo miejscowki nie są wymarzone ale dla chcącego nic trudnego. Nie zmienia to jednak faktu, że za nic w świecie nie dorownuje to Polskiemu outdorowi.
 
Ostatnia edycja:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Tez bym chcial... lecz mieszkam w UK i to w duzym miescie, wiec nie ma szans na takie przygody kiedys wroce do PL to moze zaczne sie bawic w partyzanta. :crazy:

Oj tam, w ramach eksperymentu jak to rośnie w uk mógłbyś się wybrać na małą wycieczkę gdzieś poza miasto :) Jakiś af w dobrej mieszance ziemi conieco by obrodził, pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Dobra wypowiedz wszytko wiadome . Jakie nawozy będziesz stosować na flo a jakie na kwitnienie ? MAsz jakiś sprawdzony sposób na mega topy coś od siebie oprócz treningów których raczej na auto nie będziesz stosował czy będziesz ?

Na flo wjedzie mineralny terra bloom od plagron oraz pk booster ot plagrona ;) trening odpuszcze a na całorokach zrobię topping :)

Ogólnie rzecz ujmując tak to wygląda na ten moment, wk***iłem się bo z 30 pestek 20 wyszło ponad glebę a to wszystko przez urlop, planty rano wyjąłem na słońce i wyłączyłem lampę, wieczorem znów będę je szcztucznie doświetlał. Muszę wyruszyć przygotować miejscówkę dla całoroków.
posadzę je w dołkach z urodzajną ziemią i będę podlewał nawozami by dobrze popuchły. Wykiełkowałem pestkę royal medic cbd i jestem bardzo ciekaw czy ziółko będzie miało jakieś inne właściwości.
Czas wytężonej pracy zbliża się wielkimi krokami.





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół