nasiona marihuany

Kozacki Out by Total Kozak [Afy i sezony]

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
UPDATE!!!!


Witam. Krasnalowe poletko dało 156g suchutkiego zioła.
156/12=13g z krzaka ;) średnia chujowsza aniżeli z poprzednich.
Dotychczas udało się zebrać 739g zioła a średnia z 28 krzaków to 26,39g.
Do skoszenia jeszcze 4 auto i 3 sezony choć przyznam bez bicia że nie są zadbane, notorycznie przesuszane :( Wszystko wskazuje na to że jest szansa na kilogram włączając zioło z Royal Medic. Zobaczymy niebawem. Pozdro!





 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Update !!!!! :)

Witam.
Opędzlowałem całość automatycznego, krasnalowego poletka. 6 krzaków da około 200g zioła, było bardzo dobrą decyzją by zostawić je do spuchnięcia bo topy w większości to twarde jak kamień skupiska kwiatów. Ważenie na dniach. Całoroki są mega chu**we i szczerze wątpię żeby coś z tego było w tym roku, ale poczekamy. Najwyżej będzie materiał na nalewkę lub do gotowania lub haszysz ;)
Pozdrawiam Farmerów.













 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Siema

Polinator do odpadow i popcornu trzeba zrobic. Ja jestem w trakcie budowy. Ladnie oszronione. Smacznego z farcikiem.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Nie łam się, Najważniejsze, żeby czarni nie wyjechali na chatę a resztę można kupić w mc donalds.
pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema

Polinator do odpadow i popcornu trzeba zrobic. Ja jestem w trakcie budowy. Ladnie oszronione. Smacznego z farcikiem.

Mam sporo trymu i topów z dołu, będzie trzeba coś pokombinować

---------- Post Zaktualizowany 13:09 ---------- Data pierwszego postu 13:08 ----------

Nie łam się, Najważniejsze, żeby czarni nie wyjechali na chatę a resztę można kupić w mc donalds.
pozdro

Cytuje swój własny cytat XD Ale fakt faktem krewetki z maka są chu**we ale cheeseburger podwójny zawsze wjeżdza

---------- Post Zaktualizowany 13:12 ---------- Data pierwszego postu 13:09 ----------

Siema

Polinator do odpadow i popcornu trzeba zrobic.

Masz jakiś konkretny projekt?
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Sezony coś lipnie, ale afy to pozazdrościć :D. Grube sk***ysyny :freak:
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Popatrz w dziale zrob to sam tam chlopaki wyczerpali temat sam z niego korzystam. Musze siatke 80 mikronow zamowic.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Tak więc jestem z wynikami ważenia :) 230g suszu z tej ścinki + 739 z poprzedniej = 969g Suszu. Średnia to: 969/34 = 28,5g czyli uncja zioła z krzaka :D Zbliżamy się do kilograma :) Są jeszcze 3całoroki które właśnie zabierają się za kwitnienie, wiec raczej napewno przekroczymy w tym roku magiczną granicę tysiąca :rambo: Sezonównki Northern Passion 2.0 Nie urywają dupy na ten moment ale może będzie to dobre palenie.
Jako bonus- fotka krzaków mojego ziomeczka :)







 
Ostatnia edycja:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam po długiej przerwie! :)

Trochę mnie nie było, ale żyję i mam się całkiem dobrze . Sporo działo się przez cały ten czas. Wjeżdżam z ostatnim updatem tej fotorelacji sezonu out 2k18 i bez wątpienia jest to mój najlepszy out dotychczas. Pogoda w tym roku dopisała i naprawdę ładnie dała się rozwinać kwiatostanom. Northern passion 2.0 to pełna wigoru roślina a jej topy sa żywiczne. ogółem wszystkiego zebrałem w tym sezonie troszkę ponad kg baczki :) Zrobiłem troszkę green dragona z dolnych topów ale szczerze mówiąc będę musiał jeszcze wzmocnić go. Dziękuję w szczególności [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] oraz [MENTION=54620]Football Manager[/MENTION] za pestki i za dobre słowo jak również wszystkim którzy tutaj przybyli i zobaczyli jak to mi rośnie ogródek. Kilka dni temu uruchomiłem boxa i mam nadzieję ruszyć z fotorelką, chociaż ostatnimi czasy bardzo rzadko wchodzę na forum to mam nadzieje ze będzie więcej czsu. Jeszcze raz dzięki i do następnego sezonu.
Jako bonus zdjęcia z wakacji i koteł :) Za jakość niektórych zdjęć jest mi wstyd.


Pozdrawiam farmerów.



























































 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Fajnie, że wszystko ok :)
Jak potrzeba będzie to jakieś nasionko się znajdzie dla Ciebie.
Pozdro!
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Najważniejsze jest, że do końca bez przypału.
Wynik będzie z roku na rok coraz lepszy to jest pewne.
Pozdrawiam i życzę sukcesów. :zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół