nasiona marihuany

Żółte, plamiste liście umieraja

Wyszukiwarka Forumowa:

lemon_haze

Active member
Rejestracja
Mar 28, 2018
Postów
39
Buchów
0
Siema, moje roślinki mają miesiac I coś jest nie tak, liście zaczęły zolknac I pojawiają się na nich plamy, czy ktoś wie co im dolega?

 

Rastaman3000

Active member
Rejestracja
Paź 30, 2017
Postów
42
Buchów
0
Wstaw zdjęcie całego krzaka, będzie lepiej widać. Jakie medium, oświetlenie, jak z nawożeniem? Więcej informacji bo nikt nie jest wróżbitą.
 

lemon_haze

Active member
Rejestracja
Mar 28, 2018
Postów
39
Buchów
0
Box: 1m2 namiot
Oświetlenie: HPS 400W 20/4
Temperatura: 29-26 przez 20h 17-22 przez 4h
Wiek roslin: 30dni
Podloze: Canna Terra Professional 50l + troche zwyklej ziemi zmieszane bo zabraklo tej z Canna
Podlewam co 2-3 dzień, najpierw sama wode lalem, pozniej 3 razy byly podlane dawka zalecana przez producenta Canna Vege
Wilgotnosc: 50-80% przez 20h 90+% przez 4h
Wiatrak wyciagajacy powietrza z boxa wylaczony na ten moment bo mialem problem z wilgotnoscia, mam zamiar go włączyć jak zacznie smierdziec I będę montować filtr węglowy.
W boxie również wiatrak mieszajacy, oraz wlot pasywny.

Zdjęcia:





Dzięki za pomoc:)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ona już kwitnie, więc potrzebuję PK, jaki nawóz masz na flo? ona poprostu głodna jest :) jesli masz setup od canny to canna flores zapodaj, jak jeszcze nie masz nic na flo to możesz tani jak barszcz astvit kupić, pozdro
 

lemon_haze

Active member
Rejestracja
Mar 28, 2018
Postów
39
Buchów
0
wlasnie 2 na 9 roslin juz kwitną i one dostaly Canna Terra Flo, ale te liscie z pierwszego zdjecia sa na kazdej rosliniem nawet na tych ktore sa w momencie wege :/
 
O

OdcieńZieleni

Guest
a ph wody która podlewasz regulujesz, kontrolujesz w jakiś sposób ? ale to i tak wyglada na braki pk.
 

lemon_haze

Active member
Rejestracja
Mar 28, 2018
Postów
39
Buchów
0
No sęk w tym ze nie, zamowilem wczoraj pH metr, myslalem ze nie bedzie problemu z ph, mam na stanie dolomit, nie wiem czy jest sens podlac z dolomitem w ciemno?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Dolomit odkwasza glebę, a Ty nie wiesz czy nie masz np. za wysokiego ph, a wtedy dolomit nic nie zdziała, czekaj na phmetr albo kup listki lakmusowe, najlepiej przygotuj wodę o ph 7.0, przelej doniczke by woda wyleciała dołem i zbadaj jakie ph ma wyciek wody, wtedy bedzie juz coś wiadomo, w sumie niedobory pk mogą byc spowodowane złym ph i wtedy pieriwastki się nie wchłoną, zlukaj na tabele jaki pierwiastek w jakim ph jest przyswajalny dla rośliny ... TUTAJ ZOBACZ jeśli też szybko chcesz zareagować możesz zrobić mieszkankę do oprysku z terra flores, daj 1/3 zalecanej dawki na litr i zrób oprysk, dopóki phmetr nie przyjdzie
 

lemon_haze

Active member
Rejestracja
Mar 28, 2018
Postów
39
Buchów
0
Oki, tak zrobie. Dzieki za pomoc, napisze za jakis czas co z tego wyniknie, a skorzystam z rady i dzisiaj jak bedzie 4h ciemni to je spryskam tak jak napisales :) pozdro
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Światełko to chyba za wysoko masz.. ;)
Podlewasz co 2-3 dni, nie za często? Donica nie wygląda na małą względem roślinki. "Ważysz" sobie donicę w dłoniach?
 

lemon_haze

Active member
Rejestracja
Mar 28, 2018
Postów
39
Buchów
0
Bylo nizej, wczoraj podnioslem o troche. Zreszta wrzucam zdj zebys ocenil. W donicach jest wlasnie co 2-3 dni sahara, podnoszac donice czuje ze jest sucho.



 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Proszę bardzo zobacz co nie tak.
 

lemon_haze

Active member
Rejestracja
Mar 28, 2018
Postów
39
Buchów
0
Jutro bede mial pH metr, co raz gorzej z plantami, przelane nie są, sprawdzałem od dołu delikatnie przez dziurki I od góry, jest raczej bardziej sucho niż przelane. Liście oklaply w każdej roślinie, żółte liście powysychaly I pojawiły się nowe żółte. Już nie wiem co mam robić. Wrzucam kolejne foto może ktoś coś poradzi. Dodam że jak podlewam je to woda szybko ucieka z doniczki, bardzo szybko wypływa na dole :/ dwie roślinki kwitną bo jest to 60 days grapefruit. Reszta Czyli 7 jeszcze nie kwitnie.


 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Jak dla mnie wygląda na głodną, weź ją podlej, jak nie bedzie lepiej to flush.
po flushu zalej wodą z nawozem i wyregulowanym ph coś 6.2-6.5 i badaj sprawe.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Spróbuj może ubić ręką tą ziemię, szczególnie przy rancie donicy i podlewaj bardzo wolno.
Polej trochę, zaczekaj i znowu. Jak woda szybko przelatuje to ziemia nie będzie dobrze nawodniona.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół