nasiona marihuany

Automaty jakie nawozy ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Endosd2333

New member
Rejestracja
Kwi 5, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam jest to mój pierwszy artykuł na tym forum , wiec jeśli złe go dodałem proszę o zrozumienie ;)
Tak jak w temacie panowie jest to mój pierwszy spot na ta chwile posiadam 13 pestek AK 47 wszystkie automaty ale nie wiem jakie nawozy do nich dobrać ?
Ziemie kupiłem w ogrodniczym 2x20l doniczki po 10 l nie będą za małe ? Do ziemi dokupiłem również perlit kermazyt hydrożel oraz włókno kokosowe czy nie za duzo ? Pozdro !
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Nie drogie, sprawdzone, organiczne, łatwe w użyciu, trypack biobizz; biogrow/fishmix, biobloom, topmax ok 40-50 pln :). Oczywiście są tańsze nawozy, ale jak chcesz zestaw nawozów dedykowanych do trawki to te co napisałem będą dobre. Donice 10L wystarczą
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Ja ci polecam plagron tera blom i tera Grow też są to nawozy dedykowane i wcale nie są takie drogie a rezultat sam zobaczysz jaki będzie. A tak na marginesie kolega w tamtym roku miał ak47 podlewane tymi nawozami i krzak przyniósł prawie 80g zbioru mokrego. Możesz też tańsza metoda azofoska oraz biohomus. pamiętaj uważaj na stosowanie tego chydro żelu nie za dużo bo będziesz miał rośliny wysadzone do góry.
 

Endosd2333

New member
Rejestracja
Kwi 5, 2018
Postów
2
Buchów
0
Panowie Jak nawozić podlewać co tydzień z nawozami jak myślicie ? Co sądzicie o mikroryzie ? Dawkować od samego początku czy przeczekać aż trochę podrośnie ?
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0

Nie wiem jak z podlewaniem na aut ale raz w tygodniu myśle że byłoby ok.
A miko to co przesadzenie i możesz troche z ziemią wymieszać, ogólnie nie da sie tego przedawkować. większa ilość po prostu nie zostanie wykorzystana.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Zależy jakie nawozy będziesz stosował co tydzień będzie bardzo dobrze a co dwa dobrze. Najlepije na początku zastosować azofoske jak będzie mokro to nie musisz tam chodzić przez przy najmniej 3 tygodnie. Ale jak podlewasz nawozami w płynie to tak co 7dni wypadało by podlać. Mikoryza jak dasz więcej będzie ok to jest grzyb który jest w przyrodzie ale jeśli zastosujesz zawsze będzie więcej to nie zaszkodzi. Najlepije dawać przy przesadzaniu od razu rozmieszac z wodą w szczykawce i zaszczepić do doniczki. Powodzenia.
 

zenitmarek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2018
Postów
64
Buchów
0
skorzystam z wątku. Jak nawozić glebę na OUT w fazie weg gdy jestem na spocie około raz na 3 tyg? Kupiłem w Lidlu pałki nawozowe takie zielone firmy Grandiol o NPK 12-6-9 - może one dadzą radę? Mam także obornik granulowany z dużą ilością N i mógłbym nim sypnąć po powierzchni gleby...
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Ja polecam mało popularny na tym forum a dość dobry YaraMila Complex (kiedyś hydrocomplex).
Nawóz typu uniwersalnego z nienajgorszym balansem. Dla początkującego o tyle dobry że przy jego stosowaniu, nawet średniej jakości glebie ciężko o duże niedobory.
 

maja2000

New member
Rejestracja
Sty 1, 2019
Postów
2
Buchów
0
siemka ja wlasnie kupilam plargon na wzrost i na kwitnienie terra grow i terra bloom.pomidor ma 11 dni doradzisz teraz co i jak?chodzi o to ile lać od razu?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
siemka ja wlasnie kupilam plargon na wzrost i na kwitnienie terra grow i terra bloom.pomidor ma 11 dni doradzisz teraz co i jak?chodzi o to ile lać od razu?

Przez pierwsze tygodnie roslina pobiera pokarm z gleby, jezeli nie widac deficytow, to nie ma sensu lac pod mloda rosline. Jak juz masz lac to nie lej pelnych dawek, tylko zacznij o i obserwuj czy roslinie to pasuje czy nie.

Witamy na forum Maju. ;)
 

maja2000

New member
Rejestracja
Sty 1, 2019
Postów
2
Buchów
0
Przez pierwsze tygodnie roslina pobiera pokarm z gleby, jezeli nie widac deficytow, to nie ma sensu lac pod mloda rosline. Jak juz masz lac to nie lej pelnych dawek, tylko zacznij o i obserwuj czy roslinie to pasuje czy nie.

Witamy na forum Maju. ;)

witam dzieki za podpowiedź ale mam pytanko czy na automata lac juz nawoza na wzrost zanim pokaże pleć?ma juz 14 dni ,a jak pojawialy sie deficyty to potem nie moglam nadgonić.
 

Grelson

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
58
Buchów
0
Ja stosowałem na swoich biohumus forte na weg a na flo nawóz do roślin kwitnących i wyszło całkiem zacnie :D
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Ja polecam wrzucić do gleby biotabsa, nic nie brakuje, a jaka wygoda...
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Siema i sorki że się tak podepnę ale chciałem zapytać :) [MENTION=68238]deer[/MENTION] jak to wygląda w praktyce ? ile tych tabletek się wrzuca do gleby i czy po załadowaniu np. na początku kiełkowania do końca już lejemy sama wodę ? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół