nasiona marihuany

Passion #1,Easy sativa,GGS paf i automaty-pierwszy outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
fajne
mleko ale wazne ze wlasne :)
i nie trza sie ustawiac z dillami na przyplach :)
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Update
Siema, trochę nowych wiadomości <shiza>. Z liści przytopowych po trymie zrobiłem sobie kief metodą wstrząsową, wyszło dosyć dużo, jak na 13g suchych liści bo aż 0.75g (na zdj trochę mniej bo dodałem troche do jointa przed ważeniem) :freak:. 1 sierpnia byłem na spocie automatycznym na obczajkę, a wróciłem z dwoma NLxBB bo leżały na ziemi z korzeniami na wierzchu. Jeden nie był jeszcze do końca dojżały i miał słabo zbite topy w których było dużo pleśni, co się dało to oddzieliłem na palenie a 1/3 pójdzie na masło razem z trymem. Na woodzie testowaliśmy z ziomeczkami ogre i WT, ogre bardzo słabo z mocą, faza leciutka i szybko schodzi, za to WT bardzo fajne, siada na ciało i daje niesamowity relaks :joker:. Na pierwszym spocie ES i PMxHK mają 2 metry, passion jest niski ale za to szeroki. PM zaczyna już kwitnąć, a ES i pass dopiero wypuszczają włoski. Na drugim spocie na bierząco wycinam pleśń, dużo jej nie ma.



susz z głównego szczytu WT, 1/4 poszła do śmieci z powodu plechy

2 NLxBB, po lewej ten mniej dojrzały



materiał na masło

Spot nr 1
Northern light RQS

PMxHK



ES

Passion


Spot nr 2
po lewej 1 NLxBB po prawej 2 ak47






ak47 drugie poletko



WT

 
Ostatnia edycja:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Siema :spalony:
Poszła kosa na dwa ak47 auto. Automaty są konsumowane na bierząco :smokee: NLxBB jak na razie najlepszy. Na spocie automatycznym zostały tylko 3 rośliny, zaopatrzyłem się w mikroskop, panny które zostały mają mleczne trichomy więc maksymalnie tydzień je jeszcze potrzymam.
najniższy z akaczy ścięty 5 dni temu, za***ista pała, 0 pleśni

NLxBB i Ak47







Ak47 ścięty i Wild Thailand

ak


tyle zostawiłem żeby dojżało
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Też dopiero co ściąłem Wild thailand,tzn już drugi raz go ścinałem i jeszcze zostawiłem sam dół aż dojrzeje. Nie był za mocno oblany żywicą ale ogólnie dobre palonko <joint>
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Update
Siema, żniwa idą pełną parą, spot automatyczny już stoi pusty :harvest:. Ostatnie palmy wiszą do góry nogami w szafie, a reszta leżakuje w słoikach lub poszła z dymem do atmosfery :smokee:. Z wszystkich automatów wyszło razem 175-190g. Najwięcej dał najdorodniejszy ak47 auto, bo aż 45g, tyle udało mi się pozapisywać:
tbm-3
nlxbb-12,5,20
ak47-18,28,45
ogre-17
wt-13,22
black haze-1
z pleśnią nie było źle, myślę, że jakieś 10% towaru poszło do kosza. Na pierwszym spocie PMxHK już ostro wszedł w faze flo, ES i passion dopiero wypuszczają włochy, mam nadzieję, że zdążą dojść :sunny:
randomowe foty




ostatnia ścinka, ponad tydzień temu


plecha

Spot nr 1


Easy sativa, po fimmie miała 4 główne szczyty, zostały tylko 2 :(

Passion, zwierzyna podgryzła łodyge

 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Up
Siema, panny dawno nie widziały nawozów, bo pogoda sprawiła, że nie musiałem ich podlewać i pmxhk pokazał deficyt fosforu, wszystkie 3 dostały burzę kwiatów, easy sativa dopiero kończy indukować, boję się że będzie problem z jej dojściem bo jesień już się zbliża. Rośliny były kiełkowane na przełomie kwietnia/maja.

PMxHK, mocny zawodnik, złamał się w pół i wy***ał z podwójną siłą, przez co wygląda jak 2 dorodne krzuny :)





Easy sativa 2.5m



od czego te czerwone łodygi?

Passion #1 ma najlepszy zapach ze wszystkich roślin jakie miałem :queen:



 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Nie przejmował bym się tymi czerwonymi łodyżkami, ilekroć pojawiały się u mnie nie widziałem różnicy w jakimkolwiek aspekcie rozwoju. Wszystko puchnie, rośnie normalnie...
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Siema, ogólnie dużo złego działo się w moim życiu i w końcu zrozumiałem, że to między innymi przez uprawę i jaranie większość moich problemów była pompowana i duszona w sobie, nie miałem nikogo z kim mógłbym o tym wszystkim szczerze pogadać aż w końcu nie wytrzymałem i otwarłem się przed bliskimi, dużo nerwów mnie to kosztowało i kilka lat bycia wyalienowanym gburem. Znalazłem spokój i realne szczęście dopiero gdy wy***ałem cały towar do pieca. Tak, było to około 300g puszczone z dymem przez komin. Od tamtego momentu rzeczy materialne i pieniądze nie mają dla mnie żadnej wartości. Gdy wszystko płonęło, czułem jak moje problemy znikają i znalazłem w sobie motywację do zmiany swojego życia na lepsze, nauczyłem się okazywać emocje i odzyskałem prawdziwą przyjaźń. Na pewno nie wszyscy zrozumieją to co zrobiłem, a szczególnie osoby takie jak ja jeszcze kilka tygodni temu. Nie dajcie się wpleść w błędne koło emocjonalne, bo będziecie nieszczęśliwi przez całe życie. Ukrywanie się z tym całym złem to nic fajnego, szczególnie na dłuższą metę, polecam najpierw ułożyć cały burdel w życiu, a później dopiero zajmować się MJ, a najlepiej wcale w to nie wchodzić, pozdro dla śmieszka420, bo jeden z jego wpisów na tym forum bardzo mi pomógł.
ps, już nie mam zamiaru dalej prowadzić tej fotorelki, proszę o przeniesienie do zakończonych
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
gress, do momentu kiedy nie ogarniesz swojej osoby, nie bieri sie za takie cuda ;)

Swoja droga, planty prze kozak :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół