nasiona marihuany

Passion #1,Easy sativa,GGS paf i automaty-pierwszy outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Siema
Stało się to, czego obawiałem się najbardziej przez ostatnie dni... Ak47xGG przegrał walkę z wiatrem :shaking: pluję sobie w brodę, że go nie podparłem, bo spodziewałem się tego, ale cóż taki jest outdoor, ważne, że reszta roślin żyje :cool:. Ostatni tydzień bardzo słaba pogoda, mało słońca ale już zaczyna się wypogadzać, rośliny dostały papu więc powinny niedługo wystrzelić. Kupiłem karate zeon na przędziorka i miedzian na pleśń dla kwitnących panien. W tym tygodniu miałem dużo przygód ze zwierzętami, musiałem przegonić borsuka po drodze na spota, a to sarna wylegiwała się na poletku z automatami, raz nawet spie****ałem przed dzikiem :freak:, ogólnie dużo atrakcji niesie ze sobą uprawa outdoor :lol3:. Łapcie foty z przed 3 dni, peace <joint>

Spot 1
TBMxBS 73 dni, myślę, że jakoś za tydzień ścinka, topy słabo zbite ale przy najmniej 0 pleśni





RIP Ak47xGG :salut:


PMxHK ładnie odżył i pokazał płeć





Easy sativa



Passion #1 pogryzły go przędziorki ale już poszedł oprysk






Spot 2

Ak 47 auto jest pokaźny, ma 110cm <joint>


Black haze

Drugie poletko



 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Ładne masz te sezony, Afy tez niczego sobie, będziesz miał co palić przy trymie na jesieni :) Ten Ak47xGG jeszcze da rade tylko nie podnos go do pionu juz, zostaw tak jak jest i daj jakieś tyczki jak odrosty pójdą w górę. Miejsce złamania psiknij Asahi i zabezpiecz jakaś taśma na jakiś czas. Na pozostałych sezonach stosujesz jakiś trening?
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Ładne masz te sezony, Afy tez niczego sobie, będziesz miał co palić przy trymie na jesieni :) Ten Ak47xGG jeszcze da rade tylko nie podnos go do pionu juz, zostaw tak jak jest i daj jakieś tyczki jak odrosty pójdą w górę. Miejsce złamania psiknij Asahi i zabezpiecz jakaś taśma na jakiś czas. Na pozostałych sezonach stosujesz jakiś trening?

Dzięki <peace>. Niestety akacz był już cały zwiędnięty, nie widać tego na zdjęciu. Stwierdziłem że już nie da się go odratować, ale rzeczywiście mogłem spróbować. Łodyga była ostro połamana i sucha, musiał już tak leżeć kilka dni. Na passionie zrobiłem lst, easy sativa jest po fimie i nowe szczyty zostały zjedzone przez coś także fim+topping :lol3: no i PMxHK zrobił sobie SC.
 
Ostatnia edycja:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Mini up harvest
Siema, thunder bloody mary x bebook special auto została ścięta w piątek, mając 75 dni, zdecydowana większość rudych włosów :harvest:. Zostawiłem małe topki żeby dojrzały. Suszyło się 4/5 dni i dzisiaj poszło do słoika. Wyszło bardzo mało, na oko gram lub dwa, ale za to mocno oszronione palonko, zapach słodziuki i intensywny, zobaczymy jak z mocą ale wydaje mi się, że będzie kocur :silent:




 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
lap bucha bo bloody to malo popalisz :)

wazne ze swoje :)
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Smaczny ten popcorn ?

Mj

Trochę za świeże te ziółko na ocenę smaku, ale pomimo, że dusi to pozostawia po sobie słodki, lekko cytrusowy smak. Co do mocy to po kilku buchach z jabłka momentalnie czuć efekt. Odczuwalna jest przewaga indici w tym strainie, czyli tak jak lubię, także jestem zadowolony z jakości, z ilości trochę mniej :lol3:

---------- Post Zaktualizowany 23:06 ---------- Data pierwszego postu 23:04 ----------

lap bucha bo bloody to malo popalisz :)

wazne ze swoje :)

Niestety miała "trudne dzieciństwo" :freak:, ale tak jak mówisz, swoje najlepsze 8)
 
Ostatnia edycja:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Up spot nr 2
Witam, wszystko powoli puchnie, jedynie co mnie martwi to żółkniejące dolne liście u dwóch NLxBB bardziej niż u reszty. Z tabeli niedoborów wychodzi że to braki fosforu, ale tylko na dolnych liściach i w początkowej fazie kwitnienia? Dostawały już burzę kwiatów :scratch:. A może to problem z ph? Nie mam pojęcia, łapcie foty

Wszystkie panny mają 62 dni

AK47 auto


ogre


wild thailand

wild thailand nr 2

poletko z 3 NLxBB i 2 AK47






 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
Zolkniecie dolnych partii lisci oznacza ze roslina chce sie ich pozbyc- wyssysa z nich wszystko co dobre, aby ostatecznie uschly i odpadly, są juz stare i widocznie jej tylko przeszkadzaja. Ja usuwam takie liscie bo sa zaproszeniem dla slimakow i plechy w dalszym stadium, a poza tym wyłapują mało światła.

Powodzenia i szykuj juz powoli nozyczki :)
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Zolkniecie dolnych partii lisci oznacza ze roslina chce sie ich pozbyc- wyssysa z nich wszystko co dobre, aby ostatecznie uschly i odpadly, są juz stare i widocznie jej tylko przeszkadzaja. Ja usuwam takie liscie bo sa zaproszeniem dla slimakow i plechy w dalszym stadium, a poza tym wyłapują mało światła.

Powodzenia i szykuj juz powoli nozyczki :)

Ok super, dzięki wielkie za pomoc :D
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Update
Siema ludziska <peace>. Byłem dzisiaj zobaczyć co tam u moich dziewczyn słychać i postrzelać im fotki. Wszystko w jak najlepszym porządku, na pierwszym spocie najbardziej zadowolił mnie widok panny od GGS'a, która się złamała. Wy***ała niesamowicie, ma morze odrostów i jest wysoka na 1.5m. Zciąłem resztę automata tbm i poprawiłem lst passionowi. Tydzień temu połamałem 4 najwyższe szczyty easy sativie. Na drugim spocie unosi się piękny zapach z automatów :queen:. Ak47 są najładniejsze i największe z nich wszystkich. Zrobiłem lekkiego fryzjera. Dużo teraz deszczy, więc nie muszę podlewać, ale przydałoby się zrobić oprysk miedzianem na automatach, lecz wydaje mi się że, nie ma sensu jeśli ciągle pada, bo i tak wszystko się zmyje. Przejrzałem topy i nie znalazłem ani trochę pleśni. Pozdro :flower:
Spot 1
reszta z TBMxBS, mało bo mało ale zieleń trzeba szanować i nie ma co gardzić nawet taką ilością :smokee:


PMxHK 78 dni :p






Easy sativa





Passion #1




Spot 2
poletko nr1














poletko nr2








po fryzjerze wyglądają jak palmy



 
Ostatnia edycja:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Szybki apdejt
Siema, dosadziłem dzisiaj na pierwszym spocie Northern light auto RQS w miejsce złamanego Ak47. Wykiełkowałem też 3 regi auto od Warra, odmiana JackBerry x MasterSativa x SourDieselHaze które wylądują na drugim spocie, mam zamiar zrobić sobie z nich własne pestki na przyszły sezon. Łapcie zdjęcia i pozdro <coolpalacz>
NL auto dzień 3


piękny PMxHK 86 dzień, ma 1.80m





Easy sativa, złamał jej się jeden ze szczytów, nie potrzebnie robiłem SC :( dobrze, że wziąłem taśmę, może jeszcze da rade mimo to, że trzymała się doslłownie na włosku



Passion #1 wstał z ziemi, możliwe że pomogła mu sarna bo gdy wchodziłem na spota leżała sobie obok niego, szybka naprawa taśmą izolacyjną godna Macgyvera żeby odsłonić odrosty :lol3:




Lekcja na dziś: warto zawsze nosić ze sobą taśmę i podpierać odrosty narażone na złamanie :study:
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Up spot 2
Witam, dzisiaj poszła kosa na główne szczyty ogre i wild thailand ponieważ plecha zaczęła je wpie****ać. Zostały ścięte w 77 dniu ich żywota i zostawiłem dolne topki żeby spokojnie sobie dojrzały. Pleśń pojawiła się tylko na poletku ze ściętymi dzisiaj krzakami, musiałem wyciąć też 2 ogniska pleśni z ak47, ale na szczęście nie był tak bardzo zaatakowany jak panie wymienione wyżej więc go zostawiłem. Na drugim poletku prawie 0 pleśni, tylko 1 ognisko na największym akaczu, przez co uciąłem sobie z niego sampla bo łodyga pod nim była zainfekowana. Zapodałem im oprysk miedzianem, nie podlewam już nawozem od prawie dwóch tygodni i nie widać niedoborów, więc już więcej nie daję im burzy kwiatów, tylko zmutowanemu WT bo później zaczął kwitnąć. Myślę że reszta zostanie ścięta w ciągu 2 tygodni. Jutro dodam fotki otrymowanych topków. :harvest:


ak


WT mutant, w pierwszych tygodniach jego życia myślałem, że nic z niego nie będzie a tu proszę jak ładnie urósł, zdjęcie do porównania. Ps. jego "topping" to nie kwestia mechaniczna a genetyczna, ja nic z nim nie robiłem ani nie miał odgryzionego stożka wzrostu


ogre



Wild thailand najbardziej dostał po dupie od plechy, lecz i tak nie jest źle, obawiałem się że będzie gorzej



panny po ścięciu


to co z nich zostało


drugie poletko, te najbrzydsze liście pourywałem, żeby nie zaczęły pleśnieć




niedojrzały sampelek z dolnych partii ak47


Pozdro # i do następnego :spalony:
 
Ostatnia edycja:

Vegito

Świeżak :D
Rejestracja
Maj 2, 2018
Postów
86
Buchów
0
Ładne panienki :smokee:
Mutancik też ładnie podrósł, sam miałem 2 małe karłowate roślinki z których wyrosły krzaki takie jak reszta. Nie można skreślać z początku słabszych jednostek :thumright:

PS. tam po wild thailand takieś robaczki Ci popie****ają po liściu :-D
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Ładne panienki :smokee:
Mutancik też ładnie podrósł, sam miałem 2 małe karłowate roślinki z których wyrosły krzaki takie jak reszta. Nie można skreślać z początku słabszych jednostek :thumright:

PS. tam po wild thailand takieś robaczki Ci popie****ają po liściu :-D

Dzięki, ja żadnych robaczków nie zauważyłem <peace>


---------- Post Zaktualizowany 15:46 ---------- Data pierwszego postu 15:34 ----------

Elo łapcie foty z suszarni <joint>


po lewej Wild thailand, po prawej Ogre

ogre







WT ma masywniejsze topy, przez co bardziej atakowała go plecha





sampel z ak i szyszunia ogre <lol>




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół