nasiona marihuany

Passion #1,Easy sativa,GGS paf i automaty-pierwszy outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Update!
Siema <joint> lecimy dalej z uprawą. Wszystkie automaty wyszły z ziemi tydzień temu i 2 pafy hk x adb 3 dni temu. Black haze od bebooka jest zmutowany i ma 3 listki, rośnie trochę wolniej od reszty, ale zostawię go i zobaczymy co z niego urośnie :p. Panny na spocie fajnie idą, dostały kilka razy biohumus. Niestety trzeba walczyć ze ślimakami bo roi się tam od tych sk***ysynów :farao:

4 dni temu

black haze

dzisiaj

największy akacz

ak 47 x gg

pm x hk


Easy sativa


Passion#1


tbm x bs auto 27 dzień




 
Ostatnia edycja:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Spot 2
Witam, 10 automatów i 2 semi auto trafiło dzisiaj na drugiego spota. Krzaki porosły po 2 metry, że ciężko było znaleźć poletka :-D. Black haze i jeden wild thailand słabo rosną z przyczyn genetycznych. W ziemi znalazłem pare dżdżownic, także jest fajnie <lol>. Nie jestem pewny co do jakości wody z rowu obok jest ciemna, ale nie śmierdzi, podlałem nią tylko 1 roślinkę, żeby ją przetestować. Niestety nie mam miernika ph, więc jeśli ktoś miał styczność z taką wodą to prosiłbym, żeby się wypowiedział.

wejście na spocik solidnie zarośnięte

pierwsze poletko, 2 po lewej i 1 w środku to nl x bb auto i 2 po prawej to ak 47 auto



drugie poletko, 2x wild thailand po prawej, w środku black haze, lewy górny róg ogre i pod nim ak 47

ak 47 auto

black haze

2x hk x adb mają za***istą ziemię


rów

 
Ostatnia edycja:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Up
Siemano, dzisiaj trochę wiadomości ze spota nr 1 :cool: Thunder bloody mary zaczęła kwitnąć, dostała pierwszy raz burzę kwiatów, dałem 2 szczypty na 1.5l wody, na opakowaniu jest napisane 1g/1l lecz nie bardzo mam jak odmierzyć 1g więc walę na oko trochę mniejszą dawkę, żeby nie popalić panienki. Niestety jest malutka przez stres jaki przeżyła, min. podkopanie, pogryzienie i mrówki, które zrobiły tunele w glebie, ale ważne, że żyje :freak: Na Passionie i Easy sativie zrobiłem fim, wydaje mi się że dobrze i mam pytanie, czy jeden raz wystarczy, czy opłaca się robić drugi raz na odrostach, które się pojawią, chyba że spróbować super croppingu? Wypowiedzcie się, bo nie chcę zaszkodzić panienkom, a dobrze byłoby się czegoś nowego nauczyć :p. GGSy lecą bez treningu, widać, że mają lepszy wigor niż koleżanki, szczególnie ak47 x gg, jak na razie to mój faworyt <joint> Dużo słonka, mało chmur i deszczu w tym tygodniu, także za***iście. Zrobiłem gnojówkę z pokrzyw, więc roślinki będą miały wyżerkę :queen: Spot nr 2 został wczoraj podlany, ale nie mam zdjęć, wszystkie dziewczyny żyją.

automat 37 dzień



Passion #1 28 dzień

przed fimem

i po

Easy sativa

przed

po (nie wyostrzyłem, bo nie da się ustać w miejscu przez *****e komary :pl:)

PM x HK


Ak47 x GG



 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Spot 2
Odwiedziłem dzisiaj drugiego spota, panny dostały biohumus, ze zmutowanych BH x BS i WT już chyba nic nie będzie, ale pozwolę im umrzeć śmiercią naturalną, bo nie mam żadnych pestek na ich miejsce.

2x HK x DB pół auto



największy ak47

black haze

wild thailand



nl x bb chyba mszyca się do niego dobiera+ma jakieś małe, białe kropki na jednym listku


ak 47 auto
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Update
Siema <peace> dziś poszedł oprysk z gnojówki na obu spotach. Fim na Passionie i ES się udał, passion ma 6 nowych szczytów, a sativka 4, ciekawa sytuacja bo odrosty u panien różnią się od siebie, nie wiem od czego to zależy. Kwitnący automacik kozacko pachnie, aż chciałoby się już go spróbować :queen:

tbm x bs



pm x hk


ak47 x gg


easy sativa


passion



spot nr 2





 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Up
Siema, na początek stara, dobra nutka <shiza>


Po ostatnich deszczach panienki ładnie wystrzeliły do góry. Sezony i pafy mają 43 dni, a automat 53. Ak47xgg trochę się położył i zrobił sobie lekkie lst i dolne szczyty poszły w bok. Fim na passionie jednak się nie udał chyba uciąłem za małą część szczytu :( Nie wiem czy zrobić jej jeszcze trening, bo trochę ją to zestresowało a efektu brak. Coś ciągle wpie****a liście, widziałem mrówki na roślinach, czy to ich sprawka? Zachęcam do komentowania, pomoc mile widziana <joint>

TBMxBS ma sativkowe pheno



Akacz

PMxHK



Easy sativa



Passion #1



 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Szybko oprysk na przedziorka bo to robactwo potrafi niezle narozrabiac. Tylko nie pryskaj w sloncu jak juz musisz w sloncu to wes parasol zrob oprysk pod cieniem parasola poczekaj jak wyschnie i mozna wystawiac na slonce. Ostatnio testowalem planty zyja.

Pozdr
MJ
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Szybko oprysk na przedziorka bo to robactwo potrafi niezle narozrabiac. Tylko nie pryskaj w sloncu jak juz musisz w sloncu to wes parasol zrob oprysk pod cieniem parasola poczekaj jak wyschnie i mozna wystawiac na slonce. Ostatnio testowalem planty zyja.

Pozdr
MJ

Pryskam gnojówką z pokrzyw, czytałem że pomaga w walce z tymi szkodnikami, jak zauważę, że planty są bardziej pogryzione to kupię coś mocniejszego :farao:

---------- Post Zaktualizowany 19:23 ---------- Data pierwszego postu 19:22 ----------

nie zmarnuj tego, zaowiada sie solidny krzak

Dzięki, robię co w mojej mocy <peace> a co sądzisz o tym nieudanym fimie? Próbować jeszcze raz?
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Ładnie wszystko idzie, ile mają Twoje easy? I ile juz mierzą?
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Up
Siema, na początek smutne wieści , pm x hk od grzesia położył się na ziemię po ostatnich wichurach i ulewach i zrobił sobie hardcorowy super cropping, a szczyty Easy sativy zostały wpie****one co do jednego :pl: jestem w szoku, że rośliny żyją i mam wielką nadzieję, że się z tego wyliżą. 2 hk x db z drugiego spota zniknęły z powierzchni ziemi, z jednego została tylko łodyga :sunny: wydaje mi się, że to sprawka sarny. Przejdźmy do przyjemniejszych rzeczy. Ak x gg za***iście się krzaczy, bardzo mi się podoba. Passion mnie zaskoczył swoją wysokością, sięgał mi aż do pasa :szczena: posłuchałem się kolegi Mornisty i zrobiłem na nim lst, żeby nie skończył jak purple maroc :( tbm x bs tworzy już topy i jest mega oszroniony. Na drugim spocie Wszystkie panny zabierają się za kwitnienie, dostały pierwszą dawkę burzy kwiatów. Mutanty żyją i jakoś sobie radzą.

Spot nr 1
thunder bloody mary ma 61 dni



ak47 x gg i reszta mają 52 dni


pm x hk




Easy sativa



Passion #1




Spot nr 2
wszystkie mają 42 dni


po lewej ak47 a za nim ogre


mutanty

wild thailand, nie wiem czy to topping czy 2 rośliny :D

black haze ma fioletowe pheno

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-971197]

poletko z 3x nl x bb i 2x ak47, środkowy northern light leżał jak przyszedłem, ale wystarczyło podsypać łodygę





[/url]
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół