nasiona marihuany

Passion #1,Easy sativa,GGS paf i automaty-pierwszy outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
SIEMANKO
Jest to moja pierwsza konkretna uprawa,wcześniej pomagałem ziomkowi przy indoorze i miałem noname'a na parapecie z którego wyszło palenia na jedno wiadro :sunny:. Od prawie roku siedzę w tym temacie. Plany na ten sezon: dojść do końca uprawy bez żadnego przypału i przy okazji zebrać fajny plon :harvest:

Przejdźmy do rzeczy:
Na razie posadziłem 1 automat thunder bloody mary x bebook i niedługo trafi na spota żeby sprawdzić jak sobie poradzi. Dziś do wody wrzuciłem 2 sezony i 2 pafy widoczne na zdjęciach, resztę automatów zamierzam kiełkować jakoś w połowie maja.

NASIONA:
Sezony
1x Easy Sativa-Female Seeds
1x Passion #1-Dutch Passion
Pół auto
1x Ak47 x Gorilla Gold-GGS
1x Purple Maroc x Hindu Kush-GGS
2x Hindu Kush x auto Diesel Berry-GGS
automaty
1x Ogre x BS-Bebook
1x TBM x BS-Bebook
1x Black Haze x BS-Bebook
3x Ak47-Seedbay
3x Northen Light x Big bud od Gnoma
2x Wild Thailand Ryder-World of seeds


SPOT:
zasłonięty z każdej strony, ciężko tam wejść, rosną na nim pokrzywy i dziki chmiel.


ZIEMIA:
dołki na sezony i pafy po około 30l każdy, automaty 10l. Ziemia spotowa zmieszana z biedronkową, dolomitem i azofoską


NAWOZY:
biohumus i azofoska na weg
burza kwiatów na flo

TRENING:
na passionie i easy sativie spróbuję FIMM a resztę puszczę wolno


TBM x BS 2 dni po wyjściu z ziemi 23.04



 
Ostatnia edycja:

MaMaRihuana

Member
Rejestracja
Mar 9, 2018
Postów
8
Buchów
0
Powodzenia. Wykorzystaj dobrze ten spot, bo fajnie wygląda. Z fartemmm !
 
U

Usunięty 66767

Guest
Buch na zachętę i życzę powodzenia w 1 outdoorze:jaraczz:Dużo słońca,zero przypału i na koniec pokaźna ilość palenia:harvest:Będę zaglądał.POzdro<peace>
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Oby to był rok bez pracy przy tej szkółce tego ci życze i by leśniczy nie był obejrzeć.

Buch za odwage
 

White Wolf

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2018
Postów
8
Buchów
0
Spot wygląda elegancko, będzie się im tam podobać, z fartem ziomeczku, bd zaglądał :harvest: :harvest: :harvest: :bounce:
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Update
Witam was po tygodniu zieloni przyjaciele <joint>. Panny wyszły z ziemi 2 dni temu i mają się świetnie. Automat od bebooka rośnie jak na drożdżach i czuć już od niego lekki zapaszek sensimilli gdy wącha się go z bliska :queen:. Roślinki trzymam we foliaku i chyba im tam dobrze. Znalazłem ostatnio fajny spocik z dojściem do wody i może coś na nim zadziałam, mam jeszcze w zanadrzu maroca z FS i 2 pafy hk x adb od Grzesia więc szkoda byłoby ich nie użyć.


Passion #1

tbm x bs auto 5 dni temu

dzisiaj



 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
No no jak nam się wszystko zazieleniło. Powodzenia oby tak dalej.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Prosto i przejrzyście będę zaglądał tu częściej. Powodzenia i zapraszam do siebie! :spalony:
 

PsiQutas

Active member
Rejestracja
Sie 25, 2017
Postów
39
Buchów
0
Budują dopiero system korzeniowy, poczekaj troche a zobaczysz jak pójdą w górę. Za jakieś 2 tyg możesz używać jakiś pierwszych nawozów na weg. Biohumus będzie dobry ;)
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Jak chcesz coś droższego to polecam fishmix od BB.
 

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Siema :spalony:
Dziś trochę się działo, panny z folii poszły na spota i 8 kul automatów wskoczyło do wody. Mam dla nich drugi spot, dobrze nasłoneczniony (słońce od samego rana, do ok. 16:00) z dostępem do wody. Zrobiłem na nim 2 poletka, na 4 i 6 automatów i jeden dół na maroca (dojdzie jeszcze ogre x bs auto i drugi wild thailand ryder), ziemia na spocie jest za***ista, w niektórych miejscach czarna jak smoła, dodałem tylko dolomit.

Spot nr 1, ładnie zarósł od ostatniego zdjęcia

TBM x BS auto, 16 dni, wczoraj pierwszy raz została podlana biohumusem



Passion #1, 7 dni. Easy sativa, PM x HK i Ak47 x GG wyglądają tak samo, nie zrobiłem im zdjęć bo wpie****ały mnie komary i trochę się spieszyłem
:sunny:


Spot nr 2

pestki

 
Ostatnia edycja:

grassmaster2k

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2017
Postów
70
Buchów
77
Szybki up
Byłem wczoraj kontrolnie sprawdzić czy rośliny przetrwały noc i niestety tbm x bs coś podkopało i zjadło listek, wydaje mi się że mógł być to zając, bo niedaleko spota widziałem ich odchody, na szczęście zając nie doszedł do korzeni, ale roślina leżała na ziemi. Przysypałem dziurę, podlałem i dzisiaj roślinka się podniosła i chyba jest git. Kupiłem snacol na pełzające k***inoxy. Pogoda w tym tygodniu ma być burzowa, oby dziewczyny dały sobie radę. Automaty wykiełkowały wszystkie i trafiły do kubeczków, następny up będzie za tydzień lub dwa, pozdro. <peace>

automat po ataku dzień 18



ak47 x gg

pm x hk

easy sativa

passion #1

wylęgarnia
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Miejscówka ciekawie wygląda, te sosny tam w tle przyprawiają mnie o dreszcze [złe wspomienia]
Powodzenia, nie ma to jak dobry początek!
:weed:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół