nasiona marihuany

Suszarka OUTDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

Dexter

New member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
3
Buchów
0
Moze i jeszcze na suszenie nie czas ale myśle o tym ciągle aby wypaliło jak najlepiej bo nie mam możliwości suszenia w domu.

Mam pewne pomysły co do całej "suszarki" zobaczcie zdjecia ;d

Zbije drewnaina skrzynke z jakimis linkami aby topy mozna bylo powiesic, na bokach dam po 4 moze 2 otwory dla przewiewu i mysle nad umiejscowieniem wentylatorka. Mam plany zawiesic to na drzewie SOLIDNIE aby mi nie zwialo i spadlo :D Oczywiscie skrzynke zakamuflowac jakas siatka albo patykami liscmi etc. Najwiekszy problem mam z mozliwoscia opadow. Przegladalem wiele pomyslow forumowiczow i nie wiem czy to im dzialalo ;d Ktos suszyl na oucie?








Bardzo prosze o pomoc.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
W lipcu można suszyć af zawieszone normalnie na drzewie, jak jest pogoda, sprawdzone. Widziałem też jakiś ziomek z forum suszył sezona na jesieni w lesie pod iglakiem.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
W lipcu można suszyć af zawieszone normalnie na drzewie, jak jest pogoda, sprawdzone. Widziałem też jakiś ziomek z forum suszył sezona na jesieni w lesie pod iglakiem.

To w tą jesień ryzyko. Nie myślisz? Duże prawdopodobieństwo, że pleśń zatankuje a na to potrzeba moment.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Niby jest, sam nie suszyłem jesienią outa ale niekorzy z forum widziałem że tak [MENTION=83746]ProCannabisNL[/MENTION]

Ja zawiesiłem pod świerkiem

ponad tydzień i do słoika :D

ebany z korzeniem wyrwal i zawiesił :D
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Wszystko ładnie spłyneło z sokiem do topow.
 

Dexter

New member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
3
Buchów
0
A co jesli spadna deszcze? Jak afy posadze w maju to jakos dadza rade dojsc do lipca zebym wysuszyl na oucie, ewentualnie sierpien
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
może namiot iglo 2os. byle jaki za 40zł powycinać otwory żeby dobra cyrkulacja powietrza była krzakami zamaskować i chujjj :D
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Co roku ten sam temat, nie lepiej poszukać jakiejś rudery i tam na strychu suszyć bo na oucie jak będzie wilgotno i mokro to nic nie wyschnie .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół