nasiona marihuany

Nawozy mineralne ATAMI do hydroponiki - czy można stosować w glebie albo kokosie???

Wyszukiwarka Forumowa:

transilvanian

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
14
Buchów
0
Siemanko.

Chciałem sie poradzić forumowiczów w sprawie nawozów mineralnych do hydroponiki. Dostałem za darmoche ATAMI awa leaves (na wega) i ATAMI awa max (na flo). Pytanie brzmi - czy można stosować takie nawozy do uprawy w glebie albo kokosie (ewentualnie mieszanka gleba + kokos 25 %)???

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
W ziemi zdecydowanie odpada, w coco już prędzej... ponieważ w coco można uprawiać w tzw pół hydro ale i tak... coco jest zbyt podobne struktura do ziemi, nawet jeżeli nawozy składem z opakowania wiele się nie różnią to, jedne składniki mogą uwalniać się szybciej drugie wolniej przez co będziesz miał problemy z niedoborami itd. Producent zakłada, że użyjesz czegoś takiego jak wełna mineralna, perlit, kamyki gliniaste, lub np dwc, itd. więc tego bym się trzymał. Nie bez powodu są robione osobne linie nawozów, do; hydro, coco, soil. :)
 

transilvanian

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
14
Buchów
0
Dzieki Afroman. Spróbuje to w kokosie wykorzystać. Hydroponika to nie dla mnie - na chwilę obecną. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół