nasiona marihuany

Drogie nasiona - czy warto?

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
TNR™;1699634 napisał:
Skoro ktoś po tyle sprzedaje, a ktoś inny kupuje, to chyba jakiś sens w tym.

Sens jest taki ze jak kogos stac to kupi , zwykły wafel moze sie co najwyzej oblizac :D :z resztą smakoszem jakims nieprzecietnym nie jestem , lubie sie zwyczajnie upierdzielic i tak za 60 euro mi sie udaje :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Sens jest taki ze jak kogos stac to kupi , zwykły wafel moze sie co najwyzej oblizac :D

Albo można dostać f2 od Kota bo wysępił :D, i są 2 opcje. Albo będą podobne do oryginału albo nie :D
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
TNR™;1699557 napisał:
Jo,

Krzaki za***iste, ale poza tym, to pie****isz jak potłuczony :)



No za***ali, bo ani Gelato, ani Platinum, oba za***site strainy, nie są ich dziełem - oba zajumali, skrzyżowali i żenią takim jak Ty :) I z czym to przepraszam porównujesz? Co miałeś? Konkrety proszę, bo na razie to widać, że odkryłeś pierwszy seedbank zza oceanu i myślisz, że Boga za nogi złapałeś i nic więcej nie istnieje. Pogugluj sobe Aficionado, Snow High, Swamp Boys, Seddjunky itp. itd., w piz*ę tego jest.




Awesome, to ja przebijam - paczka Rose Especial za 3000 dolców:

https://www.seedoholics.com/listing/aficionado-seeds-rose-especial/131

Jeszcze trochę ich mi zostało, ale Ci nie dam, bo wychujałeś userów w swoim OSie.

Pzdr.

Ło znowu afera...

Słuchaj, ja nie wiem czy ukradli te strainy, czy kupili, czy jak to jest... z tego co czytałem po forach ( jakies awantury ) wynika, że niby sami tez robią...

Mówisz, ze gonia pestki takim jak ja ? , ja to takich jak Kc propsuje, chyba wszyscy to pamiętaja... kto tu na forum Kc Brainów reanimował... ?
Ja te pestki wziąłem właśnie żeby się rozczarowac, to zwykly eksperyment był, sugerowałem sie ceną, i chciałem zobaczyć jak sie to przełoży na produkt końcowy, miałem te wyobrażenia, że jak zajaram to, padne ... hmm zioło orajt, pacjent na pewno poczuje sie lepiej he he... ale z Passiona też można takie feno wygrzebac, że Marley ( R.I.P.) by nie pogardził... To, że napisałem, że bede je sadził, to mi przeszło, jednak zostaje w stajni Kc, mam tam jeszcze dużo do zrobienia...

Aaaa, z kim ja to porównuje? no tak jak napisałem, z breederami których większość zna, mówiąc ściślej chodzi mi o scene euro. Chociaż ... teraz tak myśle, nigdy europejskich pestek za tyle kasy nie miałem, więc sam już nie wiem.

A ta licytacja ? źle mnie zrozumiałeś... ja konkretnie przeglądałem pestki Riota, i tylko tyle...

Rose mi nie wyślesz ? bo ...
To wyślij mi może za ten przedostatni ? Żart.

Ty lepiej powiedz czy kiedyś mi ta odznake odpuścisz ? żadne ultimatum, ale jak nie, to ja sie z tąd z przykrością zawijam. Os. mi nie poszedł, ale przeprosiłem, i powiedziałem, że pestki jeszcze mam i moge komus oddac .

Jeszcz na koniec powiem wam, ze te całe Aficianda, Rioty, etc, to wszystko chu*a warte, te aficiondo , to juz super pedały, sie zapinają na tych sofach na pewno. nie sadźdcie ich pestek , bo się zarazicie. No I gdzie jest ten, Żulświnio, ? Hej GREEN-GO, jak to jest z ta MariguanĄ ? ty z tamtych stron pochodzisz, a legenda głosi, że Maria dawała każdemu, biednemu, bogatemu, powiedz co te amerykany porobiły ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
Nie macie co robić tylko się cisnąć po nocach?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Ty lepiej powiedz czy kiedyś mi ta odznake odpuścisz ? żadne ultimatum, ale jak nie, to ja sie z tąd z przykrością zawijam.

Wszystkiego najlepszego.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
bez talentu to sie wykałaczki "wychoduje" nawet z Mullumbimby Madness :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
No I gdzie jest ten, Żulświnio, ?
Wołaliście mnie, więc jestem! Miałem nie wypowiadać się w tym temacie, bo cebulę te *****e 100 oiro na flo od dj shorta...
Ostatnio przyjąłem taktykę, że nie będę kupował pestek.
PRZYGARNĘ Z CHĘCIĄ JAKIEŚ MEKSYKAŃSKIE GENY​
(@TNR™ może masz coś w swojej rezerwie?)
Dorabiam [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] ze względu na lizaki i koszulki. :D
Ale za świnię, to Jalapeno Ci w odbyt. :*
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,468
Odznaki
1
Habanero to mysle minimum :D hehe
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
(@TNR™ może masz coś w swojej rezerwie?)

Musiałbym pudełko z zamrażalnika wyjąć i luknąć, ale czystego Mexican chyba nie mam, jakąś krzyżówkę najwyżej mogę znaleźć, mam czyste Colombian, African, Nepali, Afgahni, South Asian, Thai i ch*j wie co jeszcze, ale jak mówię, muszę najpierw sprawdzić, bo nie pamiętam wszystkiego co mam. Przypomnij mi się w niedzielę po południu, wtedy będę miał czas rzucić okiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół