nasiona marihuany

[AF][85~x OS][Sez][36x Easy Sativa]

Wyszukiwarka Forumowa:

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
No ładnie lecisz jak obiecałem jestem :) Dzieki za proporcje siarczanu magnezu pomogło :pr: Na sarny polecam jak masz pieska przy czesaniu wziasc sierść i rozsypywać wokol spota u mnie tak robia na polach i sie sprawdza.Powodzenia 3 metrowych krzunow z bobami jak arbuzy :freak: Pozdro
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Uszanowanko, czapajki z głów 22 dzień​

A wiec moi mili, jak zawsze po ulewie poszedłem na kontrolny obchód, i strat tak owych nie ma jak było tak jest, jednak, że jednego planta dojechały prawdopodobnie ślimoki, będę musiał czym prędzej zainwestować w ten magiczny niebieski środek i nie mówie tu o viagrze, troszkę sobie podrosły, jeszcze na swoim spocie zrobiłem mini przejścia gdyż porosły już tam kuriozalnie wielkie pokrzywy i całe szkity mam poparzone, ale podobno to zdrowe :D Również zawiozłem małe sadzonki AF na 2 spocik, Czyt WW, Amnesia, OG, i Punk Devile od PanPestka oczywiście wszystkie AF, Również na wacie są pestki od ziomeczka Nak***iamKopce, i już widać pare kiełeczków, na sarny zastosowałem benzynę do zapalniczki, nasączyłem jakąś trawe która wyschła i tak dookoła spota, czytałem, że też działa, a teraz pare zdjęć


Planty transportowałem w plecaczku na rowerku na czilku a użyłem do tego opakowania od BioBizza i dużych kubków od lodów



Bardzo fajny patent, do lodów jeszcze jest fajna kopułka, a luz wypełniłem gazetą, żeby nie latał kubek w środku

A resztę w try packu, idealnie mieszczą się 3 sadzonki​





A Tutaj pesteczki od wariacika z forum​



Mianowicie jak zawiozłem je na spot, zrobiłem im bardzo prymitywną osłonę z foli stretch, 4 kijki i do okoła na pewno wiecie o co chodzi<coolpalacz>

A miejsce na automaciki wygląda obiecująco, lecz leży nieopodal pola, ale moje info mówi, mi, ze bez lipy gdyż ziemia jest nie użytkiem rolnym od sporego czasu, nawet miałem głupi pomysł by posadzić z 4 roślinki na polu:spiderman: Ale scenariusz piękny co ku**a nie realny, a spot na AF wygląda tak, chce je posadzić miedzy wałkami które kształtują się na tym terenie





A Teraz przejdźmy do właściwego spotu z Sativkami:joker:​

Pretendent











Weteran któremu nie wróże zbyt dobrej kariery, wygląda jak by ślimak zrobił mu fima z VERSACEingiem (CROPPing).



Ale odziwo sobie rośnie, jeszcze jedną dojechał trochę slimak na piz*e, ale nieznacznie, oby w następnym tygodniu pogoda wynagrodziła te ulewy, oby na farcie:bounce:
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Mini Up​

Witam zgromadzonych, miałem chwile czasu i zapału wiec udałem się na rewir myśliwski z kiełkami, łyżką asahi i zacząłem działać, dziś do ziemi poszły Amnesia, OG, WW, Punk Devile oraz Pestki od Nak***iamKopce i Czarnuchthc, i teraz czekam na ich narodziny, poszedłem w sumie dzisiaj gdyż do soboty nie będe miał możliwości być na pocie, tak czasem bywa, a bez zbędnej gadki która i tak nie ma sensu, wklejam zdjęcia.

I cyk AFy​















Z automacików to na razie na tyle, wiec przejdźmy do...

Easy Sativy!

Champion



Siostry









Jednego krzaka coś zeźarło



Nadmienię iż weteran, nadal się trzyma i wypuszcza 2 nowe szczyty po ślimaczym toppingu, dodatkowo jedna z sativ ma problem ze szczytem liście są jak by hmm zlepione, nie wiem co mam o tym myśleć, na dziś to koniec, do zobaczenia za tydzień<coolpalacz>
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Hejooo Sativy mają dziś 34dni.​

Pierw nastrojowa muzyczka.​


A wiec, wróciłem sobie elegancko z wyjazdu, i przynoszę zarówno złe jak i dobre wiadomości, ta zła jest taka, że przez mój wyjazd z pestek growera Naq***iamKopce, przeżyło tylko 6 sadzonek :( Wybacz mi stary, ale miejmy nadzieję, że te 6 to spartiaci, a te dobre to, że łatwy las progressuje cały czas, wczoraj była faza księżyca garbatego wiec zgodnie z tym pousuwałem chwasty i inne tego typu dziadostwo ze spota, pokrzywy są tak kuriozalnie wielkie, że szok... musiałem je podciąć, peski z open seeda od Chociego, będę moczyć w środę, i spokojnie przeprowadzę tak jak należy. Opłaciło się mieć kolegów z problemem alkoholowym, zebrałem wszystkie butelki i potukłem by chronić się przed ślimakami, oraz zrobiłem spirale z drutu miedzianego którego używałem do bonsai, mam nadzieję, że pomogą, A teraz pare fotek.

Punk Devil od Pan Pestka<lol>​







Reszta AF​





Łatwe Sativy:bounce:​























Po Ślimaczym toppingu, weteran żyje zamiast polec!:yeahh:



Pożarty!:pl:​





A wiec moi drodzy, zapewne zobaczymy się za tydzień, wówczas zaaplikuje kolejne strzały z Asahi Sl mysle, że zaryzykuje proporcje 2,5ml/1l wody i powinno być git<lol> A wiec do zobaczenia ludzie, dużo słońca jak i deszczu w dobrej proporcji, szacunek dla wszystkich poparzonych pokrzywami!<wodna>
 

Gandziarek

New member
Rejestracja
Maj 26, 2018
Postów
1
Buchów
0
A wiec moi drodzy, zapewne zobaczymy się za tydzień, wówczas zaaplikuje kolejne strzały z Asahi Sl mysle, że zaryzykuje proporcje 2,5ml/1l wody i powinno być git<lol>

2,5ml.? :zombi: dawkowanie ashasi do oprysku to 1ml/1l, w zupełności wystarcza.

EDIT MOD: nie cytuj całego posta ze zdjęciami - utrudnia to przeglądanie wątku. Pozdro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
No to się przyłożyłeś :p szkło drobniutko pokruszone nic nie daje, a co dopiero takie kawały, ślimaki popie****ają po brzytwie... Nie rób syfu
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Może i masz racje czasami prusz ze szkła sie zdarzył, to nie uniknione, ale moge obiecać, ze jak mi wyjdzie wszystko zgodnie z planem to posprzątam w trosce o naszą planetę :3. A co do Asahi pierwszy i drugi oprysk zrobiłem zalecaną dawką (czyt 1ml/1l) 2,5ml zastosowałrm na moich weteranach w nadzei,ze to im pomoże. We wtorek pojade podać troszkę nawozu, choć nie widzi mi sie rozrabianie z wodą ale jak trza to trza:zjarany:

PS. W mojej głowie zrodził się genialny pomysł! Chce zrobić oprysk z BioGrow lub z florovitu swoim plantą nigdy tej metody niepraktykowałem, mogłby mi ktoś zdradzić proporcje? Bo czytałem że to nie
Jest stężenie jak doglebowo
 
Ostatnia edycja:

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Amatorka z tym szkłem, a ślimak nawet szybciej po tym śmignie do planta. :pr:. A tak poza tym to roślinki ładnie lecą. Tak btw, nie ma tam suszy u was?
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
W mojej głowie zrodził się genialny pomysł! Chce zrobić oprysk z BioGrow lub z florovitu swoim plantą nigdy tej metody niepraktykowałem, mogłby mi ktoś zdradzić proporcje? Bo czytałem że to nie
Jest stężenie jak doglebowo
Wg mojej starej szkoły do dokarmiania dolistnego stosuje się tylko nawozy mineralne. Więc Florovit ~2ml/litr do opryskiwacza i psikać, fajnie to zrobić rano lub wieczorem.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Amatorka z tym szkłem, a ślimak nawet szybciej po tym śmignie do planta. :pr:. A tak poza tym to roślinki ładnie lecą. Tak btw, nie ma tam suszy u was?

No troszke amatorka fakt, ale musiałem na szybko coś wykminić :D a co do suszy to tak owa występuje, wiec dziś jak wroce z pracy lece podlać:joker: zeby było git/ i zrobie oprysk z florovitu i może wleci dzis upek, buziaczki :D
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Dobry Wieczór, UPeczek:bounce:

I cyk nutka klimatyczna
https://www.youtube.com/watch?v=p9IgMPJ5SMU

A wiec moi drodzy widzowie, dziewczynki rosną z fartem, prosto przed siebie do celu, mamy obecnie okres suszy i wysokie temperatury, wiec podlałem grzecznie dziewczynki oraz zraszałem je nawozem dolistnie, Nak***iamKopce-Z mojej informacji wynika, że urodziło sie jeszcze 4 planciki- a wiec jest ich 10 najmocniejsze ogniwo:joker: Dodam jeszcze, że automaciki rośną sobie na spokojnie, oczywiście z jednym musi się coś pier***ić bo jak by było inaczej ale szybko zareagowałem i mam nadzieję,że będzie dobrze! Kończe naukowy bełkot i lecę jak f22 raptor ze zdjęciami:yeahh:

Porcja Automacików​







Punk Devil od Pan Pestka​







Easy Sative 37 Dniowe:spalony:​



















2xEasy Sativy po ślimaczym toppingu:pl:​
[/SIZE






A wiec moi drodzy, nie wiem co dolega mojej amnesi, ale jestem pełen nadziei, że się ogarnie i nie będzie mi odpie****ać takich scenariuszy, a co do Pestek od Chociego właśnie się moczą i czekają sobie, dołeczki już wykopane i zaprawione jedzonkiem, do zobaczenia za tydzień! deszczu życzę:jaraczz::jaraczz:
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Witam Panie i Panowie chłopcy i dziewczęta

Słowem wstępu... pojechałem dziś odwiedzić moje lasy, zarówno jeden jak i drugi, od razu zawiozłem sobie pare baniaczków wody, ówcześnie wziąłem ze sobą kilka starych wiader które powkładałem w zielone worki na śmieci (kamuflaż). No i wykorzystałem liście które były duże wyglądają jak dyni ale nie wiem co to za gatunek i porobiłem swojego rodzaju rynny. Woda jest w tym fachu bardzo cenna jak i Słońce


Automatyczny spot

Kolejno rośną tam takie gatunki traw jak, Amnesia, OG, White Widow, Pestki od Nak***iamKopce, wkrótce również od Chociego i oczywiście 3x Punk Devil od
PANA PESTKI











Spot z Easy Sativami





















Sama zrobiła sobie LST, wiec przytwierdziłem ją



Weterany Wojenne
to topping z lst, czy może fim?





Ogólnie to Sativki bardzo ładnie rośną, a ich wysokość jest już do połowy mojej nogi, a moja noga ma jakieś 110cm wiec jakieś 60cm~


A tutaj sadzonki Nak***iamKopce oraz Chociego







A wiec moi kochani, na dziś to tyle, a wiec do zobaczenia za tydzień, komentarze-hejty,tipy,zapytania zawsze mile widziane:joker:​
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Ile automaty mają wege?

WW, Amnesia, OG, Punki cos okolo 20stu, kokosów z tego nie będzie, mialy tragiczny start-Zresztą jak i pestki nak***iam kopce które od pestki rosły w ziemi i byl okres suszy a nie mogłem podlać i przeżyło kilka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół