nasiona marihuany

[AF][85~x OS][Sez][36x Easy Sativa]

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Ważne że masz wodę blisko spota zawsze możesz ją uzdatnić na potrzebę podlewania , ja rok temu też miałem wodę w na spocie w strumyku
ale szybko okazało się że to rów melioracyjny i zanim przyszedł czas na podlewanie woda wyschła
Powodzenia

Bylo by wybornie jak by sie tak dało ale nie znam patentów by ja uzgadniać co gdzie i ile... też patrzac, ze właśnie zaczął padać deszcz, miałbym w planie zakopać 2 beczki i gromadzić deszczówke, co o tym rozwiązaniu sądzicie? Bo naprawdę nie widzi mi sie biegać z tymi bananami :(
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Rakso Ogrodnik Up Date!

Ale pierw koniecznie musi wjechać kozacki track wiadomo, klasyk.

https://www.youtube.com/watch?v=qMP0ZpWTPEc&list=RDqMP0ZpWTPEc&start_radio=1


A wieć byłem dzisiaj na spocie, od ostatniej wizyty minęło dokładnie 7 dni, 1 plancik w ogóle nie urósł i nic raczej z niego nie będzie ale cała reszta w jak najlepszej kondycji i pełne wigoru, dziś z ciasnej tacki do wysiewu trafiły do ziemi niech Gaja się nimi zajmie godnie, Każdy krzaczek został obowiązkowo potraktowany Asahi SL w ilości 1ml/1l wody, co ja mogę jeszcze powiedzieć, słońca mają bardzo dużo, prawie przez cały czas kiedy to słońce jest na niebie, i cała ziemia na spocie jest wyśmienita albowiem mój spot składa się jakoś 65% pokrzywy 15% drzewa i 15% inna roślinność nie za duża i 5% moje rośliny

A Tak wyglądały przed wysianiem





A tak już w ziemi





A i jeszcze miałem dodać,że na każdy dołek użyłem pokrzywy i słomę (na samo dno) jak doradzali mi fachowny



A "Rzeka" Wygląda tak... i sam nie wiem co o niej sądzić

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=959421

Spot zabezpieczyłem przed królikami i sarnami, poprzew upaćkanie drzew krwią i innymi organicznymi środkami... ale też ciekawi mi bo chyba same pokrzywy są wystarczające... rosną wszędzie na ziemi, chyba zające i sarny parzy tak samo jak nas, jedynym wrogiem są ślimaczki! ale trociny położę, też niedługo sezon na automaciki :D Papatki
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
No no widać wszystko bez przeszkód leci do przodu , wodę masz blisko spota a marudzisz , kup papierki lakmusowe z płynem helliga i zmierz ph tej wody wtędy będziesz wiedział co dalej robić , na ślimaki w tym roku będę stosował pierścienie miedziane z taśmy podobno daje radę , więc trzeba sprawdzić .
Powodzenia
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
No no widać wszystko bez przeszkód leci do przodu , wodę masz blisko spota a marudzisz , kup papierki lakmusowe z płynem helliga i zmierz ph tej wody wtędy będziesz wiedział co dalej robić , na ślimaki w tym roku będę stosował pierścienie miedziane z taśmy podobno daje radę , więc trzeba sprawdzić .
Powodzenia

No wczoraj przeżyły kuriozalną burze i wichure A nie były osłonięte, więc jak patrzyłem w okno to aż mi łezka pociekła, a mogę papierki zamienić na test Ph na taki akwariowy? A PATENT na ślimaki tez wypróbuję, pozdrówki ;)
 
C

Chewbacca

Guest
Spot zabezpieczyłem przed królikami i sarnami, poprzew upaćkanie drzew krwią i innymi organicznymi środkami...

Myślisz że to zadziała? Jakim pędzlem malowałeś te drzewa krwią, taki do malowania ścian się nada?. A i skąd krew dostałeś, masz znajomego w rzeźni?
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Myślisz że to zadziała? Jakim pędzlem malowałeś te drzewa krwią, taki do malowania ścian się nada?. A i skąd krew dostałeś, masz znajomego w rzeźni?

Hej, czytałem na forum gdzieś tam ( nie jestem w stanie przypomnieć gdzie ) ze krew na sarny to bardzo dobry odstraszacz, a krew kupiłem nabyłem w sklepie mięsnym bodajże 8 zl zapłaciłem za duży kubek, krzaczki upaćkałem lekko po listkach>następnie wysłałem na drzewa w okolicy do okoła, tylko nie polecam tego patentu gdy w waszej okolicy występują dziki bo efekt będzie odwrotny ( odstraszanie zamieni się w wabik ).
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Rakso In da Hood następny atak!​

Ale pierw nuta... chociaż nie poszło jak tego byś chciał....

https://www.youtube.com/watch?v=oLDwGesoeHA&list=RDMMoLDwGesoeHA&start_radio=1

A wiec moi drodzy pierw kilka słów gdyż wiecie to moja relacja wiec ja tu jestem królem, ale chciałbym by każdy brał w niej udział, nawet możesz powiedzieć fajny dowcip, możemy pospekulować etc, a wiec to był tylko wolny wstęp, żeby nie było biednie, a więc dziś odwiedziłem panienki w celu odświeżenia mojej relacji, oraz by je nawodnić, podobno na sucho to nawet trawa nie rośnie, a prawdziwe dziki wychodzą z piwnicy, tak słyszałem, a wiec streszczając temat do minimum mamy dziś 12 dzień fazy wegetatywnej, progress po włożeniu do właściwych dołków jest znacznie znaczny w swojej skali, dziś na spocie wydeptałem poszycie mojego spota w celu doświetlenia, posiadam tam duże pokrzywy rosną w oczach jak by przyk***iły propa.

A wieć sativki w pełnym kamuflażu wyglądają tak:​













Z Fotek to na tyle, Jeszcze kończąc mój recital, chciałbym cieplutko podziękować i pozdrowić Pana Pestkę który uraczył mnie baardzo fajnym prezentem, i fajnymi lekturami które po tym poście pójdę je czytać, bo widziałem ciekawe temaciki. Oraz za pesteczki w ilości 3x Punk Devil prawdopodobnie jutro trafią do wody, a na spocie znajdą się po zimnej zośce, jeżeli w ogóle taka nadejdzie, ale nie oczekuje jej





Nigdy już nie będę siedział piątki... Stargard Goleniów Nowogard Wronki... Dobrzy ludzie czekają na dzwonki... Pozdrowionka i Elitarnie dużo słońca yooł:bounce:
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Update po ostrej burzy

Tak jak wyżej, witam Wszystkich, dziś dnia 12.05 poszedłem na swój spot zobaczyć jak miewają się planty po dosyć ostrej burzy, i poszedłem z celem głównie spisania strat etc, ale wziąłem ze sobą też troszke drutu którego użyłem żeby wykonać prymitywne ogrodzenie używjąc 3 patyków brzozowych, no i oczywiście drutu, na tylu plantach na ilu było to mozliwe, a wiec reasumując staty nie było żadnej, 4 panienki były położone od wiatru lub przez jaszczurki jedno z dwóch, ale podparłem je i popsikałem małą dawki Asahi SL na ogarke, żeby miał bo pewnie je to trochę postresowało, wszystko idzie ładnie, i moje roślinki sobie spokojnie progresują z dnia na dzień. Z ciekawości ile 1 plancik powinien mieć miejsca miedzy np pokrzywami chodzi mi o promień wolnej przestrzeni gdyż juz porastają kur***ko wielkie pokrzywy, A teraz kilka symbolicznych fotek.

16 Dzień Fazy Wegetatywnej Easy











Ofiary kataklizmu​





W Tym tygodniu to raczej na tyle, do zobaczenia w następnym update szacowanym za tydzień byle by łapać progress bez przypału, pozdrówki
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Witam ponownie, byłem dziś kontrolnie na spocie co zwiastuje UpDate!​

A wiec Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta dziś mija 20 dzień fazy wegetatywnej, przez pogody parę żołnierzy poległo na lini frontu, ale odziwo ciała nie znaleziono znikło ich dwóch i jeden jest ciężko ranny, ale jeszcze zipie ale opatrzyłem jego rany ( prawie stracił nogę ), A reszta istne chempiony nawet nie ruszone przez huragany, wszystko na razie idzie całkiem spokojnie, niczego panią jeszcze nie brakuje, poza słońcem, wody mają dosyć dużo, niech idzie im na zdrowie, nic jeszcze mi ich nie je, a pokrzywy są już takie wielkie grrr...:farao:

A teraz coś nowego, mianowicie dzisiaj jeden dzień ma Amnesia Haze AF, OG Kush AF, dziś na świat przyszła White Widow również AF, jeszcze czekam na Punk Devile od PanaPestki i jakiś gratis w postaci White Diesel Haze AF// Pestki od ziomeczka z forum będą zamoczone za 4 dni, Pozdrówki kolego​





A Teraz troszkę 20 dniowych weteranów​



#1



#2



#3



#4



#5- Weteran



A Tak się "Kamuflują"​







A więc na dziś to raczej koniec, mogli byście napisać mi hejta albo pocieszyć, żeby mi nie było smutno i w ogóle, a tym czasem idę po soczek. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę jeszcze więcej słonka:joker:<coolpalacz>
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Spoko, widać że roślinki mają się dobrze. Są już duże i na bank sobie poradzą, nadchodzi okres gdzie bez problemu będą kraść co potrzebne innym chwastom w okolicy. Przy takiej ilości wysadzanych plantów nie ma powodu do płaczu bo kilka padło bo bardzo możliwe że zakończysz sezon z trzy cyfrowym wynikiem. Byle dobrze zadbać żeby zioło było dobre jakościowo. Pozdro
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Spoko, widać że roślinki mają się dobrze. Są już duże i na bank sobie poradzą, nadchodzi okres gdzie bez problemu będą kraść co potrzebne innym chwastom w okolicy. Przy takiej ilości wysadzanych plantów nie ma powodu do płaczu bo kilka padło bo bardzo możliwe że zakończysz sezon z trzy cyfrowym wynikiem. Byle dobrze zadbać żeby zioło było dobre jakościowo. Pozdro

No mam taką nadzieję do tego będę dążyć, też chce przetestować i pracować według faz księżyca, ze stratami zawsze mogło być o wiele gorzej, ale taki urok wojny to nieuniknione, mam nadzieję, ze z AFów od koleżki będzie przynajmniej 30% panien, a u mnie znowu leje... :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Bardzo dobrze, ja wbiłem na spota i wsadziłem młode flance ale nie miałem jak ich podlać więc idealnie.
Bedzie na bank 30%
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Bardzo dobrze, ja wbiłem na spota i wsadziłem młode flance ale nie miałem jak ich podlać więc idealnie.
Bedzie na bank 30%

No to pozytywnie, a właśnie już skorzystam z Twojej wiedzy, jak myślisz, na terenie który otacza moje panie występują sarny, wiadomo są u siebie, ale czy Sarny i tak samo Zające odstraszą pokrzywy? gęsto u mnie porastają nalezę do tej wysokiej grupy chłopów i już sięgają mi gdzieś do biodra, a co do AFów ile cm przypada na jednego? 30cm x 30 cm będzie dobrą odległością jeden od drugiego?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
No to pozytywnie, a właśnie już skorzystam z Twojej wiedzy, jak myślisz, na terenie który otacza moje panie występują sarny, wiadomo są u siebie, ale czy Sarny i tak samo Zające odstraszą pokrzywy? gęsto u mnie porastają nalezę do tej wysokiej grupy chłopów i już sięgają mi gdzieś do biodra, a co do AFów ile cm przypada na jednego? 30cm x 30 cm będzie dobrą odległością jeden od drugiego?

Przy dużej ilości wysadzania i w dodatku regularnych, jest to myślę dobra odległość bo pewnie kilka będzie męskich ;) Nie no, nie ma bata zeby pokrzywy je odstraszały, ale ze środków które ja stosuje to sikanie w okolicy spota, mój psiak też sika a jest to duzy sk***iel to sarny sie cykają. Ślimaki to gorsze k***y moim skromnym zdaniem, a szczególnie jak planty są małe.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Przy dużej ilości wysadzania i w dodatku regularnych, jest to myślę dobra odległość bo pewnie kilka będzie męskich ;) Nie no, nie ma bata zeby pokrzywy je odstraszały, ale ze środków które ja stosuje to sikanie w okolicy spota, mój psiak też sika a jest to duzy sk***iel to sarny sie cykają. Ślimaki to gorsze k***y moim skromnym zdaniem, a szczególnie jak planty są małe.

No właśnie, ja nigdy nie sikam na spocie bo nie moge, zapie****am km rowerem interwałowo w drodzę i zawsze się wypłukam ze wszystkiego, ale mam wache do zapalary wiec myslę, żeby kilka szmatek powywieszać, podobno działało, a na ślimaki to trocinami podsypie i myslę, że będzie idealnie a wręcz fantastycznie, zauważyłem na spocie kilka grzybów, a nie jest on w lesie, czy to będzie pomocne? w sensie jakaś synergia bla bla
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół