nasiona marihuany

[AF][85~x OS][Sez][36x Easy Sativa]

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
A te szyszunie to proponujesz mi wsadzić na samo dno? (Drenaż) Pogooglowałem i nie znalazłem jednolitej odpowiedzi, Też na forum poczytałem o mikoryzie, i zastanawiam się nad kupnem mikoryzy do storczyków i zapodać 15gram na każdy dołek, i będę musiał dokupić jeszcze obornika i myślę, ze będzie wyśmienicie I może pokombinuje z tymi szyszkami
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Rakso in da hood!​

Witajcie towarzysze, byłem dzisiaj od rana na spocie, cardio robiłem a, że mam x km to była super podróż na rowerku, odwiedziłem, jeszcze ogrodniczy, i zainwestowałem w obornik bydlęcy granulowany ( Troche się spózniłem jak miesiączka młodszej siostry- Osz Ty! ;>) Ale ładnie posypałem rozprowadziłem i namoczyłem ziemię by wszystko się tam ładnie "przegryzło"- W oczekiwaniu na farta, w ogóle wchodzę na spota... a tam na mnie szarżują 3 sarny no to wiecie garda i machamy *** *** szybki prosty, hak, sierpowy i cep, no i się przestraszyły i uciekły, i tak sobie myśle... co by tu zrobić, gdzieś czytałem, że planciki warto upaćkać krwią kaczki chyba najlepsze wyjście i pomazać pobliskie drzewa (nie ma tam dzików wieć nie będzie ich przyciągać)- Wiec moim zagrożeniem są jedynie sarny, pasy i nosacz sundajskie, A no i też zastosowałem się do porad kolegów forumowiczów którzy już mają swoje za plecami, no i zmodyfikowałem dołki, poszerzyłem, na dno w***ałem suchą sciółkę i odrobine próchna i szyszki, i moje dzieci już przyszły na świat, A w sumie Wam załączę zdjęcie moich córek.



Na świecie już jest 26 dziewcząt, wiec jeszcze czekamy na narodziny- oby nie były niepełnosprawne lub z wadami genetycznymi, dam im jeszcze 1-2 tyg i lecą do właściwego medium

A swoją drogą co sądzicie o nawozie z jaszczurek, ślimaków, zaskrońców i żab? :D bo same mi się pchają na rejon



W ogóle jak się kamuflują skubańce, A... i jeszcze jedno istotnie pytanie, mam dostęp do rzeki, która dosyć leniwo płynie, czy jak bym wziął ze sobą kilka wiader i zebrał w nie ową wodę, i odstawił pod drzewem w cień, czy zabije mi to krzaki? PH niestety nie jest mi znane a nie mam tego fajnego trybiku do mierzenia Ph, a raczej papierkiem swiata nie zwojuje...
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
550
Buchów
112
Dolomit załatwi ci pH wody jeśli będzie zły. Ja go sypie w sumie gdzieś co 3 tyg pod każdego krzakach przez cały sezon nie da się chyba przenawozic
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Dolomit załatwi ci pH wody jeśli będzie zły. Ja go sypie w sumie gdzieś co 3 tyg pod każdego krzakach przez cały sezon nie da się chyba przenawozic

Samotny misiu a powiedz Ty mi mój kochany, czy takie coś mam stosować za każdym podlaniem? Dzis będę jechać na spot, wezmę parę wiader i postawie kilka by łapać deszczówke i w parę nabiore wodę, czy z wodą jest taki sam przelicznik? ( 1 łyżka stołowa/1l wody? ).

---------- Post Zaktualizowany 01:03 ---------- Data pierwszego postu 00:59 ----------

Mordeczko, przybliżysz mi prosze jak to z tym styropianem i czy testowane?

A więc mordko ze styropianem sprawa wygląda Tak, ze pierw trzeba go wiesz podzielić na te małe kuleczki na pewno wiesz o co chodzi, najszybsza metodą będzie tarcie styropian o styropian (chyba, ze należysz do tej grupy ludzi którzy się skracają jak słyszą ten dźwięk ). A działa on w taki sposób, ze ziemia sie nie skleja i też jakoś trzyma wodę, nazwałbym to Januszowym perlitem kurłaaa
 

Cucumba

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
21
Buchów
0
Jeżeli zależy wam na środowisku to nie korzystajcie ze styropianu. Polimer rozkłada się setki lat.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
już któryś raz czytam tu na forum, że jesli jest problem z ph to sypniecie dolomitu załatwi sprawę ... a co to dolomit ph perfekt jest ? :crazy: dolomit odkwasza glebe, wiec jeśli bedziesz miał lekko zasadową to chu*a da sypanie dolomitu ... to samo jest z wodą, dolomit buforuje do 7, bedziesz miał kranówke 7.5 to dolomit też chu*a da...
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
już któryś raz czytam tu na forum, że jesli jest problem z ph to sypniecie dolomitu załatwi sprawę ... a co to dolomit ph perfekt jest ? :crazy: dolomit odkwasza glebe, wiec jeśli bedziesz miał lekko zasadową to chu*a da sypanie dolomitu ... to samo jest z wodą, dolomit buforuje do 7, bedziesz miał kranówke 7.5 to dolomit też chu*a da...

Jeśli tak to trzeba zainwestować w
Plagron ph+ i ph- świetne produktu zobaczysz jaki jest rezultat. Polecam ogólnie ta firmę.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
już któryś raz czytam tu na forum, że jesli jest problem z ph to sypniecie dolomitu załatwi sprawę ... a co to dolomit ph perfekt jest ? :crazy: dolomit odkwasza glebe, wiec jeśli bedziesz miał lekko zasadową to chu*a da sypanie dolomitu ... to samo jest z wodą, dolomit buforuje do 7, bedziesz miał kranówke 7.5 to dolomit też chu*a da...

No to tego nie przewidzialem ale masz w 100% racje

SąsiadSpod420 i vice versa
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Woda z płynącej rzeczki bedzie dobra, nie musisz odstawiać jej przed podlaniem a jak odstawisz w butelkach na słońcu to zbije tylko bakterie i glony promienie UV, ph reguluje dolomit jak go dałeś do mieszanki czy tam dasz wiec o wodę bym się nie martwił tylko lał ile się da :) .
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
"Woda z płynącej rzeczki bedzie dobra, nie musisz odstawiać jej przed podlaniem a jak odstawisz w butelkach na słońcu to zbije tylko bakterie i glony promienie UV, ph reguluje dolomit jak go dałeś do mieszanki czy tam dasz wiec o wodę bym się nie martwił tylko lał ile się da ."


Niestety... będę musiał chyba targać baniaki, gdyż woda w rzece wcale nie płynie a miejscami występuje zjawisko rzęsy wodnej co mnie nie za bardzo cieszy, przy następnym upie pokaże

PS. Jak myślicie Zimna Zocha będzie sroga w tym roku?b
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Ważne że masz wodę blisko spota zawsze możesz ją uzdatnić na potrzebę podlewania , ja rok temu też miałem wodę w na spocie w strumyku
ale szybko okazało się że to rów melioracyjny i zanim przyszedł czas na podlewanie woda wyschła
Powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół