nasiona marihuany

[AF][85~x OS][Sez][36x Easy Sativa]

Wyszukiwarka Forumowa:

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
trzeba przyznac ciekawe na otwartym ogniu he he. widzialem gdzies w jutubie jakies faile jak bho robili czy tym alkiem izopropylowym i to moze i bylo smieszne ale na pewno nie dla wykonawcow hehe
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Dziś wypiłem 25 ml po 1 dniowym odstaniu I było tak jak by miało się zacząć ale jednak nie, więc myślę 2 tyg i będzie miazga, a co do gotowania sloik mi pękł podczas procesu ale nic nie wyciekło
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Finałowy Update

A wiec na wstępie musicie mi wybaczyć, aż taką długą nieobecność, nie miałem najzwyczajniej w świecie czasu, wiecie to i tamto, cardio godni ciągle cardio.

A wiec moi mili, sezon 2k18 był moim takim powiedzmy pół-pro outdoorem, miło się rozczarowałem, nie spodziewałem się aż takiego feedbacku, ani też nagrody za opiekę, zeszłoroczny outdoor zakończyłem z wynikiem około 2,5kg, parę ładnych kosci haszyku oraz oczywiście 10l naleweczki o całkiem przyzwoitej mocy, a samo palenie wyszło całkiem całkiem, w zupełności odbiegało od opisów z forum, że trzeba zjarać nie wiadomo ile, żeby ta sativka podziałało, tak jak mówiłem, wszystko poszło zgodnie z planem, spot zdał egzamin, tak,że w tym roku będzie grubo, pogody mamy coraz lepsze, dzisiejsze słonko też ładnie przygrzało, z mojej strony to tyle, jedyne co mi zostało to podziękować, i wnioskować zamknięcie i przeniesienie mojej fotorelacji, pozdrawiam Rasko ;3
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół