nasiona marihuany

[AF][85~x OS][Sez][36x Easy Sativa]

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Growlog 2k18! By Rakso aka Zed
Witam serdecznie w nowym sezonie, będzie to mój 2gi outdoor, a pierwszy na pełnej petardzie, bez zbędnego cebulactwa i tego typu innych typowych rzeczy, na wstępie słów kilka, planuje wysadzić sezony w na początku maja (jeszcze muszą wyjść z ziemi), słów kilka o terenach, spoty podzieliłem na 3 rózne rózniste, mianowicie na pierwszym który jest najbardziej odpicowany będą rosły easy sativy w liczbie 36 jak wszystko dobrze pójdzie ta liczba może ulec redukcji, na owym spocie wykopałem 36 dołków o srednicy jakiś 40cm a w doł 4-5 długości szpadla, ziemia w tamtym miejscu jest bardzo żyzna wiec nie mieszałem jej z ziemią ze sklepu gdyż moim zdaniem mija się to z celem, to jak mieszać klusku z makaronem, na każdy taki dołek zastosowałem 3-4 garście azofoski, 4 dolomitu i po 4 garście popiołu drzewnego oraz steropian a na samo dno kamienie (drenaż). Mam dostęp do wody, także nie będe musiał targać ze sobą baniaków, Tyle ze słów wstępu, teraz czas na setup.

Nasionka


  1. 36- Easy Sativa-Female Seeds
  2. 74- Automaty Reg-Nak***iamkopce (jeśli interesuje Was genetyka)-https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?134050-MIX-AF-PAF-PE%C5%81ENSEZON-BEBOOK-GGS-1OS-BY-Nak***iamkopce
  3. 20-Sez Reg No-name-Czarnuchthc
  4. AF OG Kush, AF Amnesia Haze, AF White Widow- TS
White Diesel Haze AF- Pestka suprise y
Nasionka do wody trafiły 20 kwietnia


Przełożone zostały na watę dzień później


Na spocie pojawiły się 22 kwietnia toż po kiełku



A tu już na spocie, czekamy na urodziny :3



Jeszcze słów kilka o nawozach jakie będę stosować, mam w sumie trypack Biobizza wiec chyba go będę stosować, treningi na sezonach będzie zapewne przeprowadzany fim i LST i po każdym treningu zraszanie asahi, również planuje dokupić topsin i coś na prędzorki czy jak im tam, to było by na tyle dziś, Update będą się pojawiać pewnie raz na 1-2 tygodnie, jeśli to przeczytałeś, życzę Ci dużo słońca, mało robactwa (zwłaszcza małp i psów)

 
U

Usunięty 66767

Guest
Będę zaglądał i obserwował jak tam ci się wiedzie:jaraczz:pozdostaje mi tylko życzyć powodzenia,bez przypału i do końca oraz dużo słońca i obfitych plonów:harvest:.Pozdro<peace>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Ten żółty kolor bym dał edit na twoim miejscu. Słabo widoczne wyrazy. Chyba, że tylko tak na tel słabo widać to sorry. Reszta opisana elegancko, spora ilość pozostaje życzyć dużo słońca i zero chmur. Zasiadam oglądam.
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Fajnie się zapowiada! Pomieszałeś te afy ode mnie? Będę zaglądał, powodzenia!
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Fajnie się zapowiada! Pomieszałeś te afy ode mnie? Będę zaglądał, powodzenia!

- Nie wszystko mam "Fabrycznie" zapakowane także pod kontrolą wszystko fajnie by bylo jak by wyszło te 35% żeńskich, a hermy posieje gdzies na streecie :D

A co do żółtego używam czarnego motywu na forum więc wygląd A miło Ale skoryguje to następnym razem by biali mieli lżej
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
azofoska to chemiczny syf,

styropian pod korzen?

co Ty odpief****asz sadzic czy smiecic poszedles?
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
azofoska to chemiczny syf,

styropian pod korzen?

co Ty odpief****asz sadzic czy smiecic poszedles?

Styropian jest w ziemi nie na dole drogi kolego, napowietrzenie, myślałem, że o tym wiecie weterani...
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
36 dołków o srednicy jakiś 40cm a w doł 4-5 długości szpadla

4-5 długości? Zdecydowanie za głęboko,wystarczy na pół metra. Korzenie zawsze idą jak najdalej na boki, także jak masz jeszcze czas to zrób korektę:smokee: Powodzenia i bez przypału :)
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
4-5 długości? Zdecydowanie za głęboko,wystarczy na pół metra. Korzenie zawsze idą jak najdalej na boki, także jak masz jeszcze czas to zrób korektę:smokee: Powodzenia i bez przypału :)

Dzięki dzięki za rade, dobrze, że teraz bo jeszcze dołki nie są zasypane :D tak,że jestemy ocaleni! znaczy są szersze tak głebiej to 40 cm to to wstępne, że tak powiem pod poziomem moża są szersze :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Przed wsypaniem mieszanki ziemi możesz na dno wrzucić jakieś próchno, liście i patyki, uzupelnisz zbyt głęboki wykop i wzbogacisz mieszankę :)
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Przed wsypaniem mieszanki ziemi możesz na dno wrzucić jakieś próchno, liście i patyki, uzupelnisz zbyt głęboki wykop i wzbogacisz mieszankę :)

Właśnie też miałem taki plan u mnie na terene jest duzo bardzo suchej trawy takiej długiej nie wiem jak ten gatuenk się nazywa wiec użyje tego, a i miałem jeszcze jedno pytanie, o tej porze już nie trzeba chować roślin pod butelką prawda? Chyba też dokupie jakiś torf odkwaszony i zapodam w proporcji 1:3
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Jeśli pogoda jest kapryśna, tzn. deszczowo, mało słonka i zimne noce to klosze można zapodać, oczywiście nie obowiązkowo, a jak już zapodajesz to w butlach sporo dziur trza zrobić. Jeśli jednak pogoda jest lepsza i słonko grzeje to lepiej nie dawać bo się panienki ugotują.:freak:
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
polecam szyszki... ;)

---------- Post Zaktualizowany 09:03 ---------- Data pierwszego postu 09:02 ----------

Jeśli pogoda jest kapryśna, tzn. deszczowo, mało słonka i zimne noce to klosze można zapodać, oczywiście nie obowiązkowo, a jak już zapodajesz to w butlach sporo dziur trza zrobić. Jeśli jednak pogoda jest lepsza i słonko grzeje to lepiej nie dawać bo się panienki ugotują.:freak:

zadnych dziur w butelce po to ma byc klosz w czerwcu mozna sie martwic ze sie ugotuja jak za mala przestrzen bedzie pod 5l baniakami tak nie bedzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół