nasiona marihuany

[AF][85~x OS][Sez][36x Easy Sativa]

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
A dolistnie coś im dajesz/będziesz dawał? Czy tylko pod korzeń?

Doliatnie karmiłem je tylko florovitem oraz asahi jak jeszcze vegowały, slyszałem, ze mozna pryskać PK w zaawansowanym flo, chciałbym doglebowo ale jak mowilem ciężko z wodą na tyle plantów, doglebowo dałem im raz top maxa i bio bloom (tym co weszły we flo) a tak to ciągnąl mieszanke, chce dokupić topsin i chyba postawię na polifoske
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Dobry Wieczór:joker:​

Witam w dzisiejszym dosyć szybkim upku, bo taki dzień, a wiec bez dłuższych słów wstępu, powiem, że autosy powoli sobie kwitną a po gwałtownej ulewie troszkę się pozmieniało na spocie sativ a wiec zacznijmy od autosów :3

Spot Auto​

W jego skład wchodzą takie odmiany jak, White Widow, Amnesia Haze, OG Kush i punk devil, oraz młody Grzesiek i NL x Big Bud​




Spot Sativ​

Zdjęcia robiłem przed ogarnianiem sativ, ogólnie to upadłe krzaki poucinałem nozycami do żywopłotu, bo troszkę je ograniczały, coraz wiecej zaczyna powoli kwitnąc :3 Sorrki za taki krótki post, ale sami rozumiecie :joker:
 
Ostatnia edycja:

Vegito

Świeżak :D
Rejestracja
Maj 2, 2018
Postów
86
Buchów
0
Co te autosy takie cinkie wyszły? Słońca na spocie nie było/gleba słaba czy czym to jest spowodowane?
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Co te autosy takie cinkie wyszły? Słońca na spocie nie było/gleba słaba czy czym to jest spowodowane?

To definitywnie wina gleby i tez ulew po wsadzeniu ich do gleby, przeżyły piekło
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Up Date!<lol>

Uszanowanko Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta:joker:


A wiec witam wszystkich podglądaczy w nowym upku, przechodzimy aktualnie okres suszy, wczoraj również poświeciłem pare h na ogarnięcie głównego spota, wyrywając większość chwastów oraz podlałem sativy top maxem i bio bloomem, ale planuje, kupić agrecol jesienny, bez azotu, myślę, że to zda egzamin, wszystkie sativy już się przelączyły na flo.

Spot Automatyczny​

#1 White Widow



# Amnesia Haze​




#Punk Devil​


Tutaj raczej wielkich kokosów nie będzie ale oby było smaczne i cieszyło własną dusze i świadomość :D

Easy Spot dziś skończyły 100dni!​

Jak na razie duma mnie rozpiera, nic złego się nie dzieję i jest znacznie lepiej niż dobrze, nie pokazują one wciąż niedoborów co bardzo mnie cieszy, chwasty w głównej mierze wyrwane i jak już mówiłem jedne bardziej drugie mniej zaawansowane we flo, jakoś to będzię czas na fotki zbiorowe
























A wiec to było by dziś na koniec​

Oby wyszło wszystko bez koligacji i innych przypadków, jedna roślina mi padła, była najsłabsza, nie wytrzymała presji​
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Ja też mam kilka takich karlowatych automatów
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Taki urok chujowej gleby, pokładam nadzieje w sativach
raczej to nie gleba . Automaty są jakieś takie ,,dziwne,, raz mu cos nie spasuje i zatrzyma sie w rozwoju
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
raczej to nie gleba . Automaty są jakieś takie ,,dziwne,, raz mu cos nie spasuje i zatrzyma sie w rozwoju

Źle sprecyzowałem, w moim przypadku zła mieszanka gleby a raczej jej brak, ale coś w tym stwierdzeniu jest
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Mam sentyment do ES bo była pierwszym krzakiem który zamówiłem w życiu :D. z automatów szału nie będzie, ale te ES wyglądają obiecująco. Przetrwało Ci te 35 Krzaków na spocie? zobaczymy jak z mocą bo wiele osób tu n forum właśnie narzeka na Easy Sative. Powodzenia i bylo do :harvest: !
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Mam sentyment do ES bo była pierwszym krzakiem który zamówiłem w życiu :D. z automatów szału nie będzie, ale te ES wyglądają obiecująco. Przetrwało Ci te 35 Krzaków na spocie? zobaczymy jak z mocą bo wiele osób tu n forum właśnie narzeka na Easy Sative. Powodzenia i bylo do :harvest: !

Nie, nie przeżyły wszystkie, jedna po slimaczym toppingu nie dala rady, ale tryhardowała, a 31 sztuk żyje, mi tam moc es odpowiada, lubie takie lekke klimaty a nie jak by mnie ktoś w łeb za***ał młotkiem :D myślę, ze bedzie gicior przyk***i sie byku pk boostem i agrecolem jesiennym psik psik top sinem i jazda
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Dzień Dobry! Up Up!:joker:


A wiec witam Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta w kolejnym update mojej zacnej fotorelacji, od ostatniego czasu troszkę się pozmieniało ale pierw droga wycieczko opowiem o spocie automatycznym, który wczoraj podlałem biobizzem bloom i top maxem, oraz podsypałem nawozem o makro npk 4-6-8, poza tym idzię powolutku, będzie skromny aperitif przed easy sativami, a wiec droga wycieczko, możemy podziwiać niżej

Spor Autoflo​

White Widow​




Amnesia Haze​





Punk Devil​





A wiec droga wycieczko, kierujemy się niżej i możemy zaobserwować tam zacne pole

Easy Sativy 106 Dni


Parę z nich przeżyło kataklizm :(





A wiec moi mili, to było by na dziś, zaraz biere rowera i idę ję podwiązać by było dobrze, tak jak powinno być, easy sativy również podsypałem owym nawozem co autosy, a wiec jedyne co mi zostało to życzyć Wam powodzonka i wszystkiego co najlepsze!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Spora skarpa, ze tak w poziomie rosna... wez no poobracaj te foty ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół