nasiona marihuany

chillOUT 2018 - Critical Cream Caramel Blueberry

Wyszukiwarka Forumowa:

Wychillowany

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
20
Buchów
0
Bez zbędnych wstępów i referatów. ;)

Pestki jakie posiadam



Jak na razie na watę poszły 3x Critical Outdoor od Bulka oraz 2x Cream Caramel AF (mam sentyment jakiś do tej odmiany,kiedyś dostałem od Ponuraka jakiegoś crossa fajnego ,którego nazwał szarlotką,urocza roślinka). Posiadam roztwór STS,więc możliwe,że jakieś pestki fem będę robić,jeszcze nie wiem.







Aktualnie wykiełkowane nasionka siedzą już w workach na spocie. Na dniach może jakiś up się pojawi.
Hydrożel dosypany do ziemi,bo nie chcę tam za często bywać. Z nawozów posiadam biohumus forte. No i jakiś środek na ślimaki też oczywiście jest,doświadczenie z poprzednich lat mówi,że bez tego ani rusz,zwłaszcza,że spot jest w takim,a nie innym miejscu. ;)

Jak coś sensownego macie do powiedzenia do śmiało,a jeżeli przychodzicie się tu wymądrzać ttoo sajonara.


Pozdrawiam.

---------- Post Zaktualizowany 15:15 ---------- Data pierwszego postu 15:08 ----------

Jedno zdjęcie mi umknęło,a nie mogę już edytować.

Tak się to na spocie prezentuje.

 

Szynszyl

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2018
Postów
7
Buchów
0
Zapowiada się ciekawie! Interesuje mnie ten hydrożel. Opłaca się to mieszać z np. dolomitem i azofaską, czy już bez tego można?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Ale delikatne rączki, kilka sezonów w desancie i się wyrobią odciski od szpadla :freak2:.
Bulk takie zielune pechy opycha? O man, to już wiem skąd nie kupowac :D.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Zapowiada się ciekawie! Interesuje mnie ten hydrożel. Opłaca się to mieszać z np. dolomitem i azofaską, czy już bez tego można?
Hydrożel to nie nawóz proszę pana podtrzymuje wilgotność. Daje się go w małych ilościach jak uważasz, że na. Twoim spocie jest sucho będzie sucho w sezonie. Musisz sobie sam ocenić swoje miejsce.
 

Szynszyl

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2018
Postów
7
Buchów
0
Hydrożel to nie nawóz proszę pana podtrzymuje wilgotność. Daje się go w małych ilościach jak uważasz, że na. Twoim spocie jest sucho będzie sucho w sezonie. Musisz sobie sam ocenić swoje miejsce.

Wiem, że to nie nawóz, ale możliwe, że mógłby gryźć się z innymi rzeczami. Warto zapytać. :D Dzięki.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Wiem, że to nie nawóz, ale możliwe, że mógłby gryźć się z innymi rzeczami. Warto zapytać. :D Dzięki.
Na. Spokojnie można mieszać dużo o tym czytałem.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Napewno będe zerkał bo jest tam śmocna odmiana którą paliłem z outa pare lat temu czyli CRITICAL :freak:
Yo
Pozdro
Beng!
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Jak dobrze widzę i czytam, wrzuciłeś od razu wykiełkowane nasionka do ziemi już na spocie, na to butelki, bez trzymania w domu pod lampą etc? Pytam, bo chcę zrobić taką samą akcję i czy zda to egzamin:p pozdro i powodzenia!
 

Wychillowany

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
20
Buchów
0
Ale delikatne rączki, kilka sezonów w desancie i się wyrobią odciski od szpadla :freak2:.
Bulk takie zielune pechy opycha? O man, to już wiem skąd nie kupowac :D.

Używam kremu do rąk,bo moja koleżanka nie lubi jak jej tarką po psitce jeżdzę. :freak:
Pozatym kilka out już mam za sobą. :crazy:
Też miałem co do nich wątpliwości,ale po 24 godzinach na wacie wypuściły solidne kiełki.


Zapowiada się ciekawie! Interesuje mnie ten hydrożel. Opłaca się to mieszać z np. dolomitem i azofaską, czy już bez tego można?

oczywiście,że można mieszać. Hydrożel trzyma wodę. I wcale go dużo sypać nie trzeba.

Napewno będe zerkał bo jest tam śmocna odmiana którą paliłem z outa pare lat temu czyli CRITICAL :freak:
Yo
Pozdro
Beng!

A siadajta pany. :D



Jak dobrze widzę i czytam, wrzuciłeś od razu wykiełkowane nasionka do ziemi już na spocie, na to butelki, bez trzymania w domu pod lampą etc? Pytam, bo chcę zrobić taką samą akcję i czy zda to egzamin:p pozdro i powodzenia!

Out na chillu,bez zbędnych wysiłków. :freak:
A co to za różnica czy wrzucę w doniczkę,a potem wysadzę czy od razu wrzucę na spota?
Leniwy jestem,nie chce mi się rąk brudzić przy przesadzaniu/mniej latania/mniejszy przypał. :D
 
K

Komarov

Guest
Jak dobrze widzę i czytam, wrzuciłeś od razu wykiełkowane nasionka do ziemi już na spocie, na to butelki, bez trzymania w domu pod lampą etc? Pytam, bo chcę zrobić taką samą akcję i czy zda to egzamin:p pozdro i powodzenia!
Normalnie śmiało, moje automaty już od 5 kwiatnia na spocie leżały tyle, że polecam zrobić mini foliak
 

Wychillowany

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
20
Buchów
0
Szybki up.
Jeden Critical nie wyszedł z ziemi,najwyraźniej miał za sucho. Na jego miejsce dorzuciłem Criticala kolejnego + automat blueberry.
Jakieś tam fotki.





Biegam tam po nocy i nie chcę za bardzo błyskać fleszem,więc zdjęć raczej lepszych tu nie zobaczycie. ;p
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Zdjęcia nie są złe bywały gorsze. Buszek za tajemniczości. Powodzenia.
 

Wychillowany

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
20
Buchów
0
Poszedłem na spota dorzucić automazara od DP do ziemi no i zastałem tam cośtakiego.





Cream Caramel padły.

Nasionka,które dorzuciłem wcześniej wcale nie wyszły z ziemi.
Pomimo opadów,które były jak i hydrożelu w ziemi roślinkom było mało wody.
2x Critical ładnie lecą do góry.





Na watę lecą jeszcze 2x Cream Caramel + outdoor fem mix ,jakiś bonus ze sklepu.

Liczę ,że te sionka co rzuciłem do ziemi w sobotę jeszcze wybiją,ale nadzieja matką głupich. :D
Roślinki zostały podlane syto. Automaty już raczej RIP,no ale może jakiś cud się zdarzy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół