nasiona marihuany

Wiadome Ruchy po leśnej Krainie!

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
ktoś ma spota w okolicy i przywiało pyłek z męszczaka

A kto w tych czasach regi sadzi żeby mieć męskie krzaki, pewnie nawet nie promil osób bo regów nawet w sklepach nie mają. Jak już to może jakaś samosiejka rosnąć w okolicy.
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
A kto w tych czasach regi sadzi żeby mieć męskie krzaki, pewnie nawet nie promil osób bo regów nawet w sklepach nie mają. Jak już to może jakaś samosiejka rosnąć w okolicy.

Nie do końca to prawda, co lepszy grower uprawia regi nie femki taka moda wchodzi tylko nygusy sadza femki, a co do nasion to pewnie samozapylenie czyli femki o wątpliwej reputacji :) .
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Tych "co lepszych" to jest nawet nie promil jak już wspomniałem.
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
A kto w tych czasach regi sadzi żeby mieć męskie krzaki, pewnie nawet nie promil osób bo regów nawet w sklepach nie mają. Jak już to może jakaś samosiejka rosnąć w okolicy.

Wystarczy jaki as co leci na dzikusa w okolicy tj. idzie na spota tylko dwa razy, sadzic i zebrac pechy z pakietu i są tego efekty. Tez wolę femki, za dużo pilnowania przy regach, po drugie nigdy nie wiadomo ile damek wyjdzie.

Nie do końca to prawda, co lepszy grower uprawia regi nie femki taka moda wchodzi tylko nygusy sadza femki

Pierwsze słyszę xD Niby czemu nygusy? Bo niechcą ryzykować tego, że moga sie okazać wszystkie rośliny męskie? Czy też temu, że nie chcą chodzić jak po***y w okresie kwitnienia męskich i ich doglądać i wyrywac jak trzeba?
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Bombaclat Guru dlatego zaliczasz sie do tych drugich :), ja tez sadzę femki bez obaw, nie mam czasu na to ale nie od dziś wiadomo ze regi są lepsze z wielu względów, lecz to temat na długie zimowe wieczorki :).
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
No nie wiem :p, o ile to asahi zhermiło to następne pokolenia będą hermami w mniejszym lub większym stopniu, ja bym ich bynajmniej nie wysadził. Druga opcja, jest taka, że ktoś ma spota w okolicy i przywiało pyłek z męszczaka, ale stawiałbym na to asahi bo też mi pohermiło kiedyś jak na flo pryskałem.

Dlaczego byś nie posadził? Z 200g zebrałem 50 pestek, Także często się nie trafiały. Materiał był niczego sobie, a 50 auto pestek drogą nie chodzi.

---------- Post Zaktualizowany 16:02 ---------- Data pierwszego postu 15:24 ----------

26.09

Siemano!!!



Owy Up tyczy się Spota Sezonowego. po ostatniej akcji charytatywnej pt. "Przewożenie" cały spot został podlany samą wodą dwa razy. Teraz użyłem połowy dawki wszystkich nawozów. Chociaż ciężko mi stwierdzić czy był to już czas na nawozy, bo liście się nie regenerują... Zaczynając 4 x Ak-47 krasnale
:bounce:













Przechodząc do roślin sezonowych Szamanki:








Tutaj Grapefruit. Stwierdził, żebym mu kupił topsin pięć tysięcy TURBO bo on sobie dojdzie w lutym. :freak:








Znowu GF.






Tutaj jeszcze zdjęcie oszromków na ciastka oraz ostatniego Chessa z szalki.

normal_20180805_181215.jpg
[/url]

Tyle. Jarajcie z głową byle dużo <peace>. Słonecznego października życzę #.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Ale się wk***ilem! :pl: Budowałem tego posta już z 40 minut i wyłączyłem wszystkie karty. Szał chu*a normalnie... przechodząc drugi raz do rzeczy.

Spot Sezonowy
Wszystko powoli dobiega końca. Wszystko spryskane ostatni raz Amistarem, Prócz jedengo szamana bo na dniach dostaje kose. Wszystko zalane samym bio bostem. Foty:









4x AK47 dostaje kosę pod zebra. Rozmiarem nie zaskakują, ale i tak się cieszę bo brakuje mi już swoiskich powideł. :smoking::smoking::smoking:





Sarnina.




Oraz kapelelka no name na farta. Dostały oprysk z amistara i Bio bosta w korzeń. Jeden okazał się być śmieszkiem jajcarzem to go wy***ałem. Panie kwitno :freak:.









Wszystkiego Dobrego.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Postaraj się zmniejszyć krople podczas opryskiwania tzn idź bardziej w stronę zamgławiania :lol: ;)
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Oczywiście, masz racje. Jednak są to już ostatnie dni życia tego zraszacza i to prawie wszystko na co go stać ;)
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siema!

Zaczne od czterech Ak47 z Spota Sezonowego . Aktualnie już w słoikach :crazy: w sumie 63g.






Dalej Automaty ze Spota Automatycznego. Z siedmiu sztuk 107g (w tym jeden nie warty liczenia..). Nie wiem dlaczego wszystkie wiatraki były tak uschniete. Przewożenie? Lałem maksymalną DOPUSZCZALNĄ dawkę sensi grow party A i B oraz Bosta. W Każdym razie topki zdrowe bez pleśni. Pachną nie śmierdzą :freak: .















Dalej wrzucam foty no name. Również już skoszone. Problem z liśćmi podobnie jak u auto, jednak topki ku**a fa marynara eleganckie bez pleśniaka. Cukier <peace>











Pare groszy z out'a zainwestowane w sprzęcik...







Za kilka dni ruszam z pierwszym Indorem także podniecenie rośnie jak namiot z rana .. <coolpalacz>

Teraz pytanie. Mam dużo ziemi zbieranej wyłącznie z kretowiska. Leży w plastikowym pojemniku na słońcu. Opłaca się ją targać na jesień na Spota? Możecie porównać jakością do sklepowej?



Pozdrawiam Haszysz :spalony:

 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Kolego nie trymujesz swojego plonu z liści? Ziemię jak masz targać to kupną normalną uniwersalną. Przecież jest tania a to podstawa dobra gleba. Pozdro!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół