nasiona marihuany

Czy ta ziemia będzis dobra?

Wyszukiwarka Forumowa:

Szynszyl

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2018
Postów
7
Buchów
0
Siemanko! Czy ziemia o takim składzie będzie dobra pod roślinki które wyszły dopiero z ziemi?
SKŁAD I WŁAŚCIWOŚCI
• torf litewski wysoki odkwaszony kredą, torf niski, glinka, ziemia orna oczyszczona, kompostowana, nawóz NPK +MIKRO firmy YARA w ilości 1,5kg/m3

• pH: 5,5-6,5

• zasolenie: nie więcej niż 1,8g NaCl/dm3.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Trochę za wysokie zasolenie. Dobrej jakości podłoże nie jest jakoś bardzo drogie, a to podstawa udanego grow. Polecam lightmix od Biobizz do kupienia nie tylko w growshopach ale nawet niektórych sklepach ogrodniczych.

Jeżeli już musi być coś taniego z marketu, to w miarę dobra jest ziemia do kiełkowania firmy Verve, ja to kupiłem w Castoramie i przetestowalem. Nalezy tylko dodać do tego 10-20% perlitu, żeby korzenie miały więcej tlenu.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Trochę za wysokie zasolenie. Dobrej jakości podłoże nie jest jakoś bardzo drogie, a to podstawa udanego grow. Polecam lightmix od Biobizz do kupienia nie tylko w growshopach ale nawet niektórych sklepach ogrodniczych.

Jeżeli już musi być coś taniego z marketu, to w miarę dobra jest ziemia do kiełkowania firmy Verve, ja to kupiłem w Castoramie i przetestowalem. Nalezy tylko dodać do tego 10-20% perlitu, żeby korzenie miały więcej tlenu.

Fazi mowa tu o out,nie inn.Nada sie.
 

Szynszyl

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2018
Postów
7
Buchów
0
Tak. Chodzi o outdoor. Potzebuje około 200 litrów ziemi. Mógłbym też zrobić mieszanke 50/50, ale pomyślałem, że znajde jakąś tanią ale dobrą i nie będę mieszał ze spotową.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Ok, ale to po przesadzeniu do tego już sporej sadzonki, kielkowanie czy wsadzanie do tego młodej siewki (7-10 dni życia) byłoby ryzykowne.
 

Szynszyl

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2018
Postów
7
Buchów
0
Nawet mniej niż 7 dni. Od razu jak wyjdzie z ziemi zamierzam wrzucić na spot.
 

Szynszyl

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2018
Postów
7
Buchów
0
To co proponujesz? Rozważe wszystkie możliwości, bo chcę żeby coś z tego wyszło.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Ok, ale to po przesadzeniu do tego już sporej sadzonki, kielkowanie czy wsadzanie do tego młodej siewki (7-10 dni życia) byłoby ryzykowne.

Eee tam... Będzie git.
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Ziemia z biedry rządzi ! Dodaj do tego azofoske i będzie git .
 

Szynszyl

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2018
Postów
7
Buchów
0
Właśnie zamierzam ją kupić. Mógłbym zmieszać ją z azofaską i dolomitem?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Wszyscy jada podobnie. W końcu ogrodnik ma prawo to samo a z 1zl można oszczędzić na worku spokojnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół