nasiona marihuany

Outdoor : Sezonówki i dużo Automatów

Wyszukiwarka Forumowa:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Witajcie miałem juz nie robic OSa ale co mi zależy :) nie bede kisił tego przecież xx lat, troche wsadze troche rozdam po znajomych, ktoś może zrobi z tego duzo lepszy uzytek.




Więc, jak to nazwałem OSa wczesniej pomarancze REG AUTO ( Szwedzkie geny ) , raczej tylko na outa,troche AK47Auto od Northern Seeds , zmieszane Z Auto Heavy Magnum od Oriona i z tą samą odmiana AK47Auto, pechy pomieszane więc loteria.



Troche sezonówek mam miedzy innymi:


Passion Orion ; 5 pech

Super Early od ESBENA :5 pech Juz ich chyba sie nie kupi. dochodzą koniec sierpnia. troche ponad metr maja.

Wild 1-4 Esben : 5 pech

Maroc od FS ale tylko jedną peche.

Oraz GGS : Purple maroc x Guerilla Gold : 1 peche, chyba nie było ich w sprzedaży , ale moge się mylić.


Robie z tego tylko 1 zestaw Sezonówek i 2 zestawy Auto .

Warunki to rok na forum , Jakaś fotorelacja OUTDOOR , oraz fota automatów gdy zakwitną, jak ktoś chce małe poletko to moge dać więcej auto:) lepiej już zaczynajcie przekopywać!


 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Siemaneczko, ten sezon będzie moim pierwszym sezonem na pełnej... wiec zgłosze się po sezony, mam ciekawy i wydaje sie bardzo dobry spot, poprzedni outdoor klęska, a krzaczki dodam do swojej fotorelki

Tak wiem to krzak indoor :D
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
Siemka chętnie przygarnę auto ;) jakieś.

Pozdrawiam
 

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
Witam chętnie przytulę ze 3 pestki, jeśli miałyby się zmarnować :freak2: oczywiście z przeznaczeniem na out. Kilka sezonów za pasem, jedna fotorelacja zakończona, w planie kolejna. Miejsce przygotowane; na weg biohumus, Alga Grow, może coś jeszcze..., na flo planuje alga bloom, jakiś booster, burze kwiatów (muszę poczytać czy można je łączyć), w zależności od pogody może dam oprysk na pleśń. Ogólnie wolę mniej powiedzieć a więcej zrobić, niż na odwrót...
Na zdjęciu pyszna hybryda/półauto od GGS, niestety zdjęcia z przed samej ścinki nie zachowały się, ale na tym zdjęciu już całkiem całkiem...

edit:
W sumie w tym roku będzie to już trzecia z kolei fotorelacja, gdyby nie fakt, że prosiłem modów o usunięcie pierwszej z 2016 :crazy: Oriony miałem, 3 krzaki ktoś powinął, 2 się ostały, też były pyszne hahaha <lol>
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Siema przyjme automaty i moze z 1_2 sezony. Jeśli przymkniesz oko na fotorelacje trochę juz na forum jestem i 2outy za mna w tamtym roku mnie o***ali ale w tym mam już wysadzone 10 krzakow jednak miejscowka ma taki potencjał ze szkoda mi na tylu kończyć. Na pewno zrobie fotorelke jak juz sie troche zazieleni wokół. Pozdro

//www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-850140]
normal_IMAG0007~0.jpg
[/url]
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Witam zgłaszam sie ,warunki spełniam ,zdjecia kwitnacych roslin bym podesłał , poletka przekopane i ogrodzone czekaja a wlasnie nasion mi brakuje, chetnie bym przyjal jakis wiekszy pakiet autosów .

 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
667
Buchów
759
miejsca przygotowane, fotorelacja bedzie obowiązkowa

Interesują mnie wyłącznie automaty,
(sezonówek mi jeszcze na następny sezon starczy po osie od dautera)
Ile pestek dasz tyle wysadze
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
To wszyscy?
 
Ostatnia edycja:

kurwamac1222

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
135
Buchów
0
Zgłaszam sie! Chetnie jakieś auto przygarnę!

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?129887-GGS-ok-50szt-by-k***amac!/page5
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
OK Smigacz, Nawigator , GanjaIsMyLife , PAtoPato , K***aMac , Chłopak z Baraku , wysyłać adresy ...oczywiscie prv :) w sumie miały byc 3 zestawy ale co bede wam żałołował ,dawac szybko adresy ,bo w czwartek wyjezdzam na miecha. mam 3 adresy jeszcze 3 streszczajcie sie bo do jutro wysyłam listy.
 
Ostatnia edycja:

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
po ptokach już [MENTION=78463]Big Daddy[/MENTION]?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
adresy napisało tylko 4 wiec dawaj to ci zrobie paczke auto, bez problemu.
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
315
Buchów
0
Dzieki wielkie,foty automatów na pewno zobaczysz,buch z Toba :) pzdr
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Listy poszły do 4 osób które sie wyrobiły z adresami.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół