nasiona marihuany

Mass Outdoor 100% FEM By Jaxon19

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Pięknie Pięknie Panie. Czuje się rozerwany, z jednej strony pojawiają się tu fotorelacje, które naprawdę zapierają dech w piersiach, a z drugiej strony wartość merytoryczna forum wydaje mi się, że z roku na rok spada.... dopowiastka z dupy ale jakoś tak musiałem bo się zjarałem:smokee: Oby więcej takich relek bo trzyma to wszystko jeszcze w kupie grono zainteresowanych:zombi:
 
J

jaxon19

Guest
Szybkie info pierwsze auto juz sie suszą :) Wieczorkiem degustacja !!
 
U

Usunięty 59382

Guest
Fajny lasek ale szkoda że nie trenowane bo by pewnie zalało tam szczytami :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Ladnie zielono, mówie wam kwiaty sciete tluste jak tran. Smacznego ziomus :bongo4:
 

El Muerto

Mechiko Citi Kartel
Rejestracja
Sie 13, 2013
Postów
132
Buchów
30
O sk***isyn następny ilościowy wariacik :D Zajob będziesz miał konkretny w dniach harvestu :) Powodzonka <peace>
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Za***iście zakamuflowane Pole! Fotorelacja przyjemna dla oczu :spalony: Powodzenia!
 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
Podoba sie mocno, marzy mi sie takie ilosci miec siane obok siebie. Zamiast tego latam od spota do spota jak zielony idiota, no ale to nie gorzkie zale. Wygladaja tu wspaniale.

Powiedz tylko kolego, czy sie nie pospieszyles ze scinka ? Masz jakoes fotki? Liczyles dni kalendarzowe, czy lupa i ocena trichomow?
Czy moze chciales takiego sativowego kopa stad szybszy harvest?
 
J

jaxon19

Guest
Podoba sie mocno, marzy mi sie takie ilosci miec siane obok siebie. Zamiast tego latam od spota do spota jak zielony idiota, no ale to nie gorzkie zale. Wygladaja tu wspaniale.

Powiedz tylko kolego, czy sie nie pospieszyles ze scinka ? Masz jakoes fotki? Liczyles dni kalendarzowe, czy lupa i ocena trichomow?
Czy moze chciales takiego sativowego kopa stad szybszy harvest?

Tak po prawdzie to cięte z uwagi na pleśń i jej ogniska na topach. Z doświadczenia wiem ze mocno sie rozprzestrzenia pomijając ten fatk w sumie cięte tez trochę na ciśnieniu ale klepa jest taka 7-8/10 także dojrzałe w dużym stopniu !
 
J

jaxon19

Guest
Szybkie info Wszystko jest git automaty zebrane dosadzamy 40 nowych auto. JUTRO FOTKI
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Nie dojdą a jak juz to plecha je zje na jesień.
Sam włozylem drugi rzut w lipcu i wiem ze bede miał kłopoty na flo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół