nasiona marihuany

Mass Outdoor 100% FEM By Jaxon19

Wyszukiwarka Forumowa:
J

jaxon19

Guest
Mały Up po lekkich deszczach !








Wszytko elegancko na spocie pierwszym na drugim małe straty ale prawde mówiąc spot numer dwa jest zapasowym.
 
J

jaxon19

Guest
Z wydarzeń na spocie to spot nr 1 dwie roślinki złamane (Postawione do pionu) Pogoda dopisuje mokro i ciepło wiec jest super. Wokoło trzeba troche krzaki pokarczować bo rosną jak po***ane. Spot nr 2 troche strat 6 auto i 1 pełnosezon zjedzone na 99% przez zające.



Najwiekszy Auto (Wszystkie są mniej wiecej takie) W 3 dni urosły jakieś 8cm



Najwiekszy pełnosezon

 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
O ku**a szacun stary, ja właśnie od 2 do 4 ogarnąłem w nocy 2 dołki... <lol> Śledzę do końca, oby!
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Witam

Czekam na takie rarytasy z drona to na bank mozna wyczaic chyba ze w promieniu 3 4 km nie ma dostepu do drogi i jest duzo drzew inaczej moze byc lipa ...

Mimo to powodzonka bo jak sie uda to powinno byc troche fajnego sortu.

Pozdr
Mj
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
zamiast środkowych dwóch dołków polecam położyć leżak i wpadać co jakiś czas na Gibla :spalony: Powodzenia! mega projekt.
 
J

jaxon19

Guest
Witam witam UpDate na dziś !

Szykuje sie na czasie deszczyk ale także ciepło i słońce wiec co najlepiej zrobić w takiej sytuacji ?
Walnąć porządny oprysk !
Same w sobie bez pomocy roślinki rosną fenomenalnie ale zawsze może być lepiej.
W tym przypadku pomoże oprysk Asahi SL + Tytanit (POLECAM)




Foto spot nr 2 niestety straty 9 auto zjezone przez zające (czy ch*j wie co)



Maczeta do obrony przed dziczyzną i do wycinania krzaków i innych badyli.

 
J

jaxon19

Guest
Niedzielny UpDate

Wszystko idzie w dobrym kierunku pogoda dopisuje roślinki rosną zające przestały podjadać wiec jestem bardzo zadowolony. Kilka automatów pokazało płeć (Fem 100%) Następne fotki koło czwartku piątku. Co do fotek całości jeszcze nie robię bo krzaczki zlewają się z otaczającą roślinnością i nie ma z tego żadnego efektu. :spalony:











 
P

PolnaMiedza

Guest
8 lat na forum i 9 postów :freak: Myślałem, że ja mało się udzielam ale są lepsi<lol2>

Włuczenga nie spamuj fotorelacji swoimi zdjęciami tylko załóż osobny temat.

jaxon19 jak tam mają się damy ?
 
J

jaxon19

Guest
Wyszystko idzie w dobrym kierunku na 70 Auto Kwitnie juz połowa . Pełnosezony juz ponad 1M tylko mocno pogryzione. I tutaj mam pytanie co to za dziadostwo gryzie mi krzaczki ? Kiedyś juz widziałem taki post z nazwą tej mendy ale nie pamietam jak sie ten szkodnik nazywa?!





 

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
8 lat na forum i 9 postów :freak: Myślałem, że ja mało się udzielam ale są lepsi<lol2>

Skłoniłeś mnie do wyjścia z cienia

A co do tematu wydaje mi się Panie kolego, że to przędziorki bądz mszyce a Karate Zeon powinien rozwiązać problem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół