nasiona marihuany

Mass Outdoor 100% FEM By Jaxon19

Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
jaki ten preparat na slimaki masz konkretnie?
 
J

jaxon19

Guest
24.04

Dzisiaj tak jak przez ostatnie 2 dni noszona była ziemia na 2 spoty w sumie będzie 650L sklepówy.



Spocik z bliska przed implementacją sadzonek



Bonusik stan na dziś 180 wyrosło.

 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Poszedł buch za te 650L ziemi, mnie tez to czeka i wiem jaki to jest zapie****, szacun...
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Ładnie.Oby nie okradli z obu miejsc, ja przez pare lat postawiłem dobre wakacje i ze 2 samochody przynajmniej tym co mnie okradli ,powinni mnie z podatku zwolnic za darowizny przynajmniej.
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Zawsze jak widzę Twoje posty dostaje ataku śmiechu :lol3::lol3::lol3:
 
J

jaxon19

Guest
Aktualnie na spocie gdzie stoi foliak obyło sie bez kradzieży przez 4 sezony. Na innym spocie zdarzyło się raz bodajże 10 krzaków pełnosezonowych. Pomijając spoty najwiekszą wtopą przez 10 sezonów było suszenie dość dużej ilośći około 800-1000g w opuszczonym budynku który pewnego razu na spontanie został wyburzony ciekawostką jest to ze przed wyburzeniem nikt nie sprawdził co jest na 1 pietrze tego budynku. Z gruzu udało sie odzyskać około 75g :pl:
 
J

jaxon19

Guest
Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy ponieważ finalnie wszystkie worki z ziemią są juz na spotach. Standardowo pyknięta foteczka co tu duzo pisać, jest dobrze wszystko idzie w dobrym kierunku majóweczka minie na kopaniu sadzeniu i podlewaniu
Jak u was z pogodą popadało coś bo u mnie susza ?!
. POZDRO :pr:


 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Tutaj u mnie ostatnie dni nie za ciekawie. Pada sobie deszcz i to często. Dzisiaj było ciepło +20 ale pochmurnie, miejmy nadzieję, że się zacznie poprawiać pogoda wraz z nadejściem maja. Ty będziesz potrzebował deszczu a ja słońca skoro mówisz, że u ciebie susza.
Powodzonka buszek na poprawę humoru.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
U mnie szusza, dzisiaj 600L ziemia na 2 spoty poszło.
Co ciekawe przyroda raczej zaczyna sie zielenic, za 2 tygodnie bedzie desant i wtedy juz wszystko bedzie super
Ja tez ruszam 1 na reszte spotów skoro świt, pogoda ma byc ale raczej zimniej co mi nie przeszkadza
 
J

jaxon19

Guest
Z dziennika Growera :

Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity szykowane są spoty na wjazd panieniek. Do niedzieli wszystko musi być na gotowo !





Sadzoneczki w folioku mają sie dobrze rosną jak na drożdżach to efekt niesamowitej pogody w kwietniu !

 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Oo!
Co tu się wyprawia!?
Daje bucha na start tej ciężkiej pracy żeby zobaczyć jej rezultat tuż w przyszłości.
Sadzone będzie w formie poletka jeden nie daleko drugiego? Czy raczej dalsze odstępy?
Jak u ciebie z deszcze popadało coś czy zara po przesadzaniu będzie trzeba To wszystko podlać?


Czekam na UP jak panienki już będą na swoich miejscach.
Piona. Aby do przodu bez żadnych komplikacji. <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół