nasiona marihuany

Kiedy sciac ? Girl Scout Cookies, Serious Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Potrzebuje pomocy


Dwie roslinki mi pohermily, zauwazylem to w trzecim tygodniu FLO wskutek czego znalazlem kilka nasionek na roznych roslinkach, z pewnoscia znajdzie sie wiecej, choc chyba nie tyle co za pierwszym razem. Moje pytanie dotyczy koloru trichomow. Mianowicie od jakis 2 tygodni mysle o scince i caly czas ja przekladam bo mam wrazenie, ze trichomy stale sa przezroczyste, moze, moze miejscami lekko mleczne. Stan taki trwa okolo 2 tygodni. MOje panny maja od 94 do 85 dnia zycia i 63-59FLO.... 63 czyli rowno 9 tygodni. A wiec czy w zwiazku z powstałymi nasionkami moc rosliny teraz idzie w produkcje nasion zamiast w moc ziola i moje trichomy juz nie zbrazowieja ??? Moze nie ma sensu ich dluzej trzymac??? Sprawa dotyczy Pineapple, Serious i Liberty Haze, poniewaz dwie pozostale Djs Gold I Gisl ScOut Cookies nadal bez opamietania wysypują białe wloski. NA dolnych partiach Liberty HAze takze dzis znalazlem kilka nowych bialych wloskow. Co zrobic ??? Scinac czy czekac ??

Ponizej link do bezposredniej fotorelacji

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?133491-400W-HPS-0-64m-Serious-Kush-Girl-Scout-Cookies-Misty-Kush-Pineapple-Kush
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ty to dobry agent jesteś, dej te foty, co z tego że dałeś link do fr, jak w niej tez nie ma fot, nawet link z***ałes, no wiesz Ty co, wrzuc to ktoś podpowie
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Po co foty ??? Pytanie jest logiczne

"A wiec czy w zwiazku z powstałymi nasionkami moc rosliny teraz idzie w produkcje nasion zamiast w moc ziola i moje trichomy juz nie zbrazowieja ??? "

Albo znasz odpowiedz na to pytanie albo nie. jesli nie to nie spamuj. Link jest poprawny, wystarczy skopiowac i wkleic, to takze proste i logiczne.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
pysiu, link nie jest poprawny, więc się nie rzucaj, bo trzeba go skopiować do paska adresu www, po za tym pytasz o wiele rzeczy, jedną z nich jest czy możesz już ścinać krzaki, więc zdjęcie jest tu niezbędne, ale że jestes cham i gbur i atakujesz jedyną osobę która chce Ci pomóc, to zostaniesz z tym sam, jak nie potrafisz normalnie odpisywać, tak teraz cała energia pójdzie w produkcje nasion, bedziesz miał ich tyle ze możesz wejść w współpracę np. z ganjafarmer, zresztą jeśli czekasz na brązowe trichomy to powodzenia, nara panie prosty i logiczny
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
pysiu, link nie jest poprawny, więc się nie rzucaj, bo trzeba go skopiować do paska adresu www, po za tym pytasz o wiele rzeczy, jedną z nich jest czy możesz już ścinać krzaki, więc zdjęcie jest tu niezbędne, ale że jestes cham i gbur i atakujesz jedyną osobę która chce Ci pomóc, to zostaniesz z tym sam, jak nie potrafisz normalnie odpisywać, tak teraz cała energia pójdzie w produkcje nasion, bedziesz miał ich tyle ze możesz wejść w współpracę np. z ganjafarmer, zresztą jeśli czekasz na brązowe trichomy to powodzenia, nara panie prosty i logiczny

Ej, Kolunio, nie zostanie sam, ja mu podpowiem!
Wypie**** to z boxa, przerób na hasz, wydłub przed tym pestki, opie**** na f2seeds i za zarobione pieniążki kup nowe pestki.
Pamiętaj, że w trakcie lub pomiędzy etapami może przejechać Cię tramwaj - Anuszka już rozlała olej słonecznikowy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół